Keystone logo
© CODE
Göttingen University

Göttingen University

Göttingen University

Įvadas

Getingeno universitetas nuolat patenka tarp geriausių Vokietijos aukštųjų mokyklų įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose universitetų reitinguose. Nuo pat įkūrimo 1737 m. jis suteikė puikias studijų ir mokslinių tyrimų galimybes studentams ir mokslininkams iš viso pasaulio, tarp jų - daugiau kaip 40 Nobelio premijos laureatų. Be žymių profesorių ir kitų ekspertų mokymo ir konsultavimo, Getingeno studentai gali naudotis aukščiausios klasės studijų infrastruktūra, pavyzdžiui, Getingeno valstybine ir universitetine biblioteka, kuri yra viena didžiausių bibliotekų Vokietijoje ir kurioje yra apie 8 mln. leidinių bei suteikiama prieiga prie daugelio teisinių ir kitų mokslinių duomenų bazių.

Getingeno universiteto Teisės fakultetas turi puikią reputaciją dėstymo, mokslinių tyrimų ir profesinio tobulėjimo srityse. Teisinis švietimas čia glaudžiai susijęs su praktika, nes čia užsiėmimus veda ne tik profesoriai, bet ir advokatai, įmonių teisininkai ir kiti praktikai. Be to, daugelis profesorių dirba ir už akademinės bendruomenės ribų, pavyzdžiui, kaip teisiniai patarėjai, įstatymų leidybos komisijų nariai ar aukščiausiųjų teismų teisėjai. Kitas patrauklus Getingeno teisės fakulteto aspektas yra jo tarptautiškumas. Fakultetas ne tik priima studentus iš viso pasaulio ir suteikia daugybę mainų galimybių, bet ir siūlo užsiėmimus, kuriuos veda kviestiniai dėstytojai iš kitų šalių, taip pat dalyvauja nuolatiniame tarptautiniame bendradarbiavime per įvairias tam skirtas įstaigas, pavyzdžiui, Kinijos ir Vokietijos teisės studijų institutą arba Europos teisės ir informacinių ir ryšių technologijų akademiją.

Universiteto ypatybės

Getingeno vieta tapo aukštos kokybės tarptautinių tyrimų sinonimu. Siekdami užtikrinti, kad taip išliktų ir ateityje, Getingeno universitetas, įskaitant universiteto medicinos centrą, ir septyni neuniversitetiniai vietiniai tyrimų centrai suvienijo jėgas, kad suformuotų Getingeno miestelį.

    Vietos

    • Göttingen

      Wilhelmsplatz 1 (Aula) Göttingen, 37073, Göttingen

    Klausimai