Keystone logo
GEMA Business School

GEMA Business School

GEMA Business School

Įvadas

Daugiau nei 35 metus GEMA Business School sukūrė aukšto lygio vadovų mokymo kursus žmonėms ir organizacijoms nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Turėdamas daugybę magistrantūros studijų, vykdomųjų programų verslininkams ir vadybininkams, viešosioms ir privačioms įmonėms skirtas korporacines programas ir tarptautinius sertifikavimo kursus žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir projektų valdymo klausimais. Ryšiai su verslo ir verslo asociacijų pasauliu, puikios mokymo programos, fakultetas tarptautiniu mastu, garsus ir strateginis prekės ženklas:

Tai yra tik keletas elementų, kurie suteikia " GEMA Business School " išskirtinę kompetenciją Italijos valdymo mokyklų kraštovaizdyje.

Kodėl GEMA Business School ?

GEMA Business School jau daugiau kaip 30 metų siūlo valdymo mokymus nacionalinių ir tarptautinių kompanijų vardu.

Mūsų plataus spektro magistrantūros studijų kursai, vykdomosios programos verslininkams ir vadybininkams, korporacinės programos valstybinėms ir privačioms įmonėms, mūsų verslo mokykla yra klasifikuojamos kaip viena iš dinamiškiausių ir išskirtinių nacionalinio kraštovaizdžio.

Mes esame kvalifikacinis ir išskirtinis mokymo dalykas, kurio tikslas - stiprinti talentą, ugdyti įgūdžius, skatinti žmonių ir įmonių augimą.

GEMA Business School palaiko glaudžius ryšius su įmonių ir asociacijų pasauliu, teikia įvairias kompetencijos mokymo programas, tarptautinį fakultetą, pripažįsta ir sertifikuoja valdymo mokymą. Tai yra tik keletas elementų, kurie suteikia " GEMA Business School " išskirtinę kompetenciją Italijos verslo mokyklų kraštovaizdyje.

Vietos

  • Rome

    Via Umberto Quintavalle, 100, 00173, Rome

Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai