We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

Įvadas

"Antonin Scalia" teisės mokykla įsikūrusi vos keletą mylių nuo Vašingtone centro, kuri yra svarbiausių pasaulio įstatymų ir jurisprudencijos kūrimo sąsaja.

Per pastarąjį dešimtmetį, teisės mokyklos buvo iš mokymo programų naujoves priešakyje. "Scalia" teisės mokykla, pripažindama sparčius teisinės praktikos ir teisinės srities pokyčius, buvo pradininkė, teikdama savo studentams unikalią mokymo programą, suteikiančią studentams atitinkamai unikalių privalumų šiandieninėje konkurencinėje darbo rinkoje.

Išskirtinė patirtis kelia išskirtinę karjerą

"Scalia" teisės studentai, dirbantys advokatų kontoroje, teisėjoje, vyriausybės agentūroje, verslo, ekspertų grupėje, ne pelno siekiančiose ar teisėkūros įstaigose, neturi jokių būdų, kaip pritaikyti savo teisinį mokymą šioje srityje. "Scalia Law" artumas Vašingtono centrų centre reiškia galimybę dirbti visą darbo laiką. Mūsų griežtos akademinės ir karjeros programos puikiai tinka studentams, siekiantiems tobulėti bet kokiame darbe. Per 15 metų "Scalia Law" užimtumo lygis viršijo nacionalinės teisės absolventų užimtumo lygį.

"Scalia" teisės absolventų karjeros galimybių gausa kyla ne tik dėl mūsų studentų istoriškai stiprios darbo etikos ir strateginės padėties Vašingtone, bet ir iš mūsų išskirtinio akademinio ir karjeros planavimo. "Scalia Law" yra viena iš vienintelių tautos mokyklų, daugiausia dėmesio skiriant teisės ir ekonomikos susikirtimui. Mūsų nacionaliniu mastu pripažintas "Law & Economics Center" pristato potencialius visų rūšių darbdavius ​​"Scalia" teisės bendruomenei per daugybę akademinių konferencijų ir mokslinio tyrimo. Teisės ir ekonomikos mokymo ir mokslininkų koncentracija pasirodė neįkainojama šimtui absolventų, dirbančių verslo ir reguliavimo srityse.

"Scalia" įstatymas suteikia studentams lankstumą, kurį jie gali geriausiai pasiruošti savo konkretiems karjeros tikslams. Tiems, kurie jau yra karjeroje, "Scalia Law" neakivaizdinės studijos programa yra vienodai pagrįsta visą darbo dieną dirbančia programa ir leidžia studentams praleisti vakaro pamokas, vykdyti klinikų veiklą ir užsiėmimus nepertraukiant darbo. Ar norite pereiti nuo dieninės į neakivaizdinę programą, kad galėtumėte ieškoti darbo? Jokiu problemu. Studentai gali pereiti iš dienos ir vakaro kursų, nes karjeros galimybės atsiranda, beveik 90 proc. Studentų dalyvauja klinikinėse, aukštesniojo išsilavinimo ir propagavimo mokymo programose. Ar norėtumėte specializuotis vienoje ar keliose įstatymo srityse? Šiandien "Scalia Law" turi 18 specialių takelių ir koncentracijų kai kuriose karščiausių praktikos srityse.

Galiausiai Scalia įstatymas siūlo nepaprastai daug tyrimų, rašymo ir profesinio tobulėjimo programavimo. Mūsų dvejų metų teisinių tyrimų, rašymo ir analizės programa iškelia studentus mažų grupių nustatymuose į įvairius teisinius dokumentus ir tyrimų priemones. Karjeros plėtros programos prasideda tuo metu, kai studentai įstoja. Pirmojo kurso studentai dalyvauja konsultaciniame susitikime "vienas ant vieno" ir gauna tolesnį individualų dėmesį savo fakulteto patarėjams ir absolventų mentorams. Be to, per visus pirmuosius metus studentai tęsia savo profesionalumo ir lyderystės ugdymo programą. Ši programa atneša vadovus iš stendo, baro ir verslo, kad galėtų rengti žodinio bendravimo įgūdžių mokymą, advokatų kontoros ekonomiką, laiko valdymą, etiką ir dar daugiau.

"Scalia Law" kultūra ir programos sukuria daugiau nei tik pasirengusiems darbui. Mes gaminame lyderius. Mes dirbsime su jumis, kad galėtume rasti tinkamą grafiką, kursus, karjeros priemones ir tinklus, kad galėtumėte tapti lyderiu jūsų pasirinktoje srityje.

Mūsų išskirtinis fakultetas

George'o Masono universiteto Antonino Scalio teisės mokykloje dirba 120 visą darbo dieną dirbančių ir besimokančiųjų fakulteto narių, atrinktų iš aukščiausiųjų teisininkų ir teisinių institucijų tautoje. Mūsų profesoriai dirbo Baltuosiuose rūmuose, teigė prieš Aukščiausiąjį teismą ir tarnavo kaip svarbiausi mūsų sąjungininkai ir prekybos partneriai. "Scalia" teisės fakulteto produkcija yra 21-oji įtakingiausių tautų mokslinio poveikio dalis, taip pat yra labiausiai atsisiunčiama Socialinių mokslų tyrimo tinkle, užimanti 15 vietą (2015 m. Liepos SSRN Top JAV teisės mokyklos).

Vietos

  • Arlington

    3301 Fairfax Drive, Arlington, VA, 22201, Arlington

    Klausimai