Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
George Washington University - College of Professional Studies

George Washington University - College of Professional Studies

George Washington University - College of Professional Studies

Įvadas

Rytoj darbe naudokitės tuo, ką šiandien išmoksite klasėje

Apie kolegiją

Džordžo Vašingtono universiteto profesinių studijų kolegijoje siūlome ne tik įgaliojimus, kurie padės dirbantiems specialistams žengti į priekį; mes ruošiame jus būti savo srities lyderiais.

Nesvarbu, ar studijuoja mūsų Virdžinijos ar DC vietovėse, ar lankydami kursus internete, mūsų studentai patobulina savo įgūdžius ir lyderystės galimybes iš pirmų lūpų įtakingiausių Vašingtono viešai neatskleistų žmonių. Kolegijos dėstytojai ne tik įneša akademinio griežtumo į klasę, bet ir dėsto realaus laiko, realaus pasaulio pamokas, kurių ne visada galima rasti vadovėliuose. Kadangi dėstytojai ateina iš aukščiausio lygio vyriausybės, įmonių ir ne pelno sektorių, kaip profesinių studijų kolegijos studentas, jūs galite nedelsdami pritaikyti įgytas žinias ir esate pasirengę siekti savo asmeninių ir profesinių tikslų.

Programos

Be to, kad plečiate savo žinių bazę, visos naujoviškos Kolegijos programos turi dar vieną bendrą giją: suteikti jums daugiau galimybių vadovauti ir siekti karjeros.

Didelis mūsų programų dėmesys praktinei patirčiai, kurią moko ekspertai instruktoriai, suteikia jums galimybę pritaikyti savo įgūdžius realiuoju laiku dinamiškoje klasėje arba esant dabartinei pozicijai.

Kolegija nuolat stengiasi reaguoti į sparčiai augančias ir besikeičiančias pramonės šakas, kurios tapo vis svarbesnės mūsų pasauliui. Inovatyvios GW programos užtikrina, kad tokie studentai kaip jūs bus pirmieji.

„GW“ nesate vienintelis

Karjeros paslaugos

GW profesinių studijų kolegija didžiuojasi galėdama pasiūlyti karjeros paslaugų biurą, specialiai sukurtą profesionaliems studentams. Netrukus sužinosite, kaip mūsų asmeninis dėmesys ir sutelkti ištekliai suteikia jums aiškų pranašumą siekiant profesinių tikslų.

Mūsų biuras teikia individualius mokymus, programavimą ir išteklius, kad padėtų studentams ir absolventams ištirti galimybes, kurti darbo paieškos strategijas ir išlaikyti karjeros sėkmę visą gyvenimą.

Paslaugos studentams ir absolventams

Karjeros instruktavimas

 • Sukurkite karjeros planą
 • Karjeros vertinimai
 • Darbo paieškos strategijos
 • Tęsti/Motyvacinis laiškas

Karjeros portalas

 • Rankos paspaudimas
 • Ieškoti darbų
 • Interviu srautas
 • Virtuali gyvenimo aprašymo peržiūra

Tinklas

 • „LinkedIn“ grupės
 • „GW Career Connect“
 • Virtualus tinklas

Renginiai

 • Alumni renginiai
 • Karjeros mugės
 • Darbdavio vizitai

Statistika

GW absolventai visame pasaulyje

  Universiteto ypatybės

  Nesvarbu, ar lankotės pamokose Vašingtone, DC, ar vienoje iš trijų mūsų vietų Virdžinijoje, ar uždirbate laipsnį internetu, kolegijos programos suteikia jums lankstumo ir patogumo, kurio reikia norint siekti savo karjeros tikslų.

  Nepriklausomai nuo vietos ar formato, jūs vis tiek gausite naudą iš geriausių Vašingtono ekspertų.

  • Aleksandrijos švietimo centras

  Šiame centre yra bendruomenės konsultavimo centras, 11 klasių, meno galerijos ir studijų erdvės. Šis centras yra patogioje vietoje, keturi kvartalai nuo King Street metro stoties, pasiekiamos mėlyna ir geltona linijomis.

  Centrą taip pat galite pasiekti iš pagrindinių kelių, tokių kaip I-395 ir George Washington Parkway. Yra automobilių stovėjimo aikštelė su skaitikliais gatvėje arba galite pastatyti automobilį pastato garaže. Parkavimas kainuoja 5 USD už valandą; 10 USD per dieną; 5 USD už vakarą (po 17 val.); 130 USD per mėnesį ir įėjimą į garažą rasite adresu 1925 Ballenger Avenue, Alexandria, VA 22314.

  • Arlingtono švietimo centras

  Centre yra 24 000 kvadratinių pėdų mokymosi erdvė su kompiuterių laboratorijomis, namų darbų laboratorija, studentų ir dėstytojų poilsio kambariais ir visiškai įrengtomis posėdžių salėmis bei klasėmis. Lengvai pasiekiama iš Ballston metro stoties (kurią aptarnauja oranžinės ir sidabrinės linijos), į centrą taip pat galite patekti pagrindiniais keliais, tokiais kaip US 50, I-66 ir I-395. „Atlantic Parking Garage“, esantis po pastatu, yra artimiausia aikštelė ir už pirmą valandą kainuoja 8 USD; 15 USD už 2 valandas; 17 USD už didžiausią dienos kainą; 4 USD už stovėjimą po 15 val. su GW antspaudo patvirtinimu; arba 117 USD per mėnesį. Taip pat netoliese yra automobilių stovėjimo aikštelė „Ballston Mall“ ir automobilių stovėjimo aikštelė su skaitikliais.

  • Virdžinijos mokslo ir technologijų miestelis (VSTC)

  Įsikūręs Virdžinijos technologijų koridoriuje 120 akrų Ashburn mieste, VSTC yra įvairių programų ir galimybių tobulinti žinių ribas. Į universiteto miestelį galima patekti pagrindiniais keliais, tokiais kaip I-66 ir 7 maršrutas. Taip pat galite pasinaudoti VSTC autobusu iš mūsų Foggy Bottom Campus arba Wiehle Express iš Wiehle-Reston East Metrorail stoties.

  Universitete yra trys pastatai, kuriuose vykdomos mūsų programos:

  • Žvalgymų salė

  20101 Akademinis kelias

  Ashburn, VA 20147

  • Inovacijų salė

  45085 Universiteto Drive

  Ashburn, VA 20147

  • Įmonių salė

  44983 Knoll Square

  Ashburn, VA 20147

   Priėmimai

   GW profesinių studijų koledžas parengia jus pereiti į kitą karjeros etapą. Nesvarbu, ar baigiate bakalauro studijas, siekiate magistro, ar pradedate kelionę naujoje srityje, turėdami sertifikatą, CPS programos padės jums iš karto pasiekti kitą lygį. Mūsų patyrę dėstytojai, motyvuoti studentai ir įsitraukę tinklai suteiks jums galimybių, ryšių ir įgūdžių, kad pasiektumėte savo tikslus ir peržengtumėte jų ribas.

   Mūsų įvairios ir lanksčios programos reikalauja skirtingų kandidatų kriterijų. Norėdami sužinoti, kokie yra šie reikalavimai, žr. konkrečią jus dominančią programą. Esame įsipareigoję, kad paraiškų teikimo procesas būtų kuo supaprastintas.

   Vietos

   • Washington

    21st Street Northwest,805, 20052, Washington

    • Alexandria

     413 John Carlyle Street, Suite 250, 22314, Alexandria

     • Ashburn

      Academic Way,20101, 20147, Ashburn

      • Arlington

       950 N. Glebe Road, 22203, Arlington

       Klausimai