Keystone logo
George Washington University - College of Professional Studies Paralegal studijų absolventų pažymėjimai
George Washington University - College of Professional Studies

Paralegal studijų absolventų pažymėjimai

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 21 795 / per year *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* internetu / asmeniškai: 21 760 USD

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kaip vienintelė Vašingtono DC akademinių kreditų paralegal studijų programa, GW Gradeate Certificate in Paralegal Studies ir Graduate Certificate for California Paralegals yra ne tik galingi įgaliojimai; jie yra signalas geriausiems darbdaviams, kad jūs atlaikėte vienos iš geriausių šalies paralegalinių programų akademinį griežtumą.

Jūs studijuosite su pirmaujančiais šalies ekspertais ir įgysite svarbių žinių ir įgūdžių, kurių jums reikia norint įeiti į teisinę, verslo, sveikatos priežiūros ar vyriausybės praktiką su pasitikėjimu ir nuovokumu. Paralegaliai atlieka esminį teisinį darbą, tačiau negali teikti teisinių paslaugų tiesiogiai visuomenei, nebent tai leidžia įstatymai.

Jei pasirinksite, galite taikyti 18 kredito arba 24 kreditų studijų baigimo pažymėjimą 32 kreditų paralelinių studijų magistro laipsniui gauti. Ir kaip kreditų suteikimo programa, šie GW sertifikatai atitinka karines išmokas ir federalinę finansinę pagalbą.

Žvilgsnis į programą

 • Lankstus

Šie pažymėjimai skirti dirbantiems specialistams ir kitiems netradiciniams studentams. Vakaro pamokos ir internetinės parinktys padeda valdyti kelis gyvenimo prioritetus.

 • Galingas

Šis akademinis kreditas yra pripažintas vienu geriausių šalyje ir apčiuopiamai pagerins jūsų profesinį profilį.

 • Prisijungta

Su absolventais visoje šalyje ir Guame, Puerto Rike, Mergelių salose, Italijoje, Kinijoje, Japonijoje, Anglijoje ir Taivane prisijungsite prie pasaulinio profesionalų tinklo.

Kur studijuosite

164133_Capturadepantalla85_edited.jpg

Galite studijuoti universiteto miestelyje Aleksandrijos, Virdžinijos Graduate Education Center universitete arba internetu. Internetinės programos studentai turi imtis devynių semestro kreditų teisinių specialybės kursų per sinchronines instrukcijas. Tai bus suteikta tiesioginių internetinių užsiėmimų metu.

Galite studijuoti Aleksandrijos Graduate Education Center, VA & Foggy Bottom Campus Vašingtone arba internete

Ką jūs studijuosite

Paralegal studijų magistro pažymėjimą sudaro pagrindinė kursų seka, sudaryta iš šešių kursų ir lygi 18 kreditų. Šie reikalingi kursai suteikia perspektyvą ir supratimą, kurio jums reikia norint patekti į teisinę sritį. Šio pažymėjimo užbaigimas paprastai trunka du ar tris semestrus.

Kalifornijos paralegalų absolventų pažymėjimą sudaro pagrindinė kursų seka ir visi du teisinės praktikos sričių kursai, įskaitant labai rekomenduojamus Kalifornijos teisės ir praktikos kursus. Šis aštuonių kursų arba 24 kreditų rinkinys grindžiamas pagrindinėmis žiniomis, kurias įgysite ankstyvuosiuose kursuose, ir leidžia išplėsti savo žinias, suderinant su jūsų akademiniais ir profesiniais tikslais. Be to, šis absolventų pažymėjimas visiškai atitinka Kalifornijos verslo ir profesijų kodekso 5.6 skyriaus 6450 straipsnio c punkte išdėstytus išsilavinimo reikalavimus, taip suteikiant jums teisę būti paralegalu Kalifornijos valstijoje. Šio pažymėjimo užbaigimas paprastai trunka tris ar keturis semestrus.

Priėmimai

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Teisės studijų bakalauras
  • Lacey, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • LLM – Bar Fundamentals Track
  • Champaign, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Master of Laws (LLM) - International Business Law Specialization
  • Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos