Keystone logo
George Washington University - College of Professional Studies Paralegal studijų profesinių studijų magistras
George Washington University - College of Professional Studies

Paralegal studijų profesinių studijų magistras

Alexandria, Jungtinės Amerikos Valstijos

14 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 38 700 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* internetu / asmeniškai: 38 770 USD

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Būdama vienintelė Vašingtono akademinių kreditų paralelinių studijų programa, paralelinių studijų magistro laipsnis yra daugiau nei galingas pažymėjimas: tai signalas geriausiems darbdaviams, kad atlaikėte vienos iš geriausių šalies paralegalinių programų akademinį griežtumą.

Jūs studijuosite su pirmaujančiais šalies ekspertais ir įgysite svarbių žinių ir įgūdžių, kurių jums reikia norint įeiti į teisinę, verslo, sveikatos priežiūros ar vyriausybės praktiką su pasitikėjimu ir nuovokumu. Paralegaliai atlieka esminį teisinį darbą, tačiau negali teikti teisinių paslaugų tiesiogiai visuomenei, nebent tai leidžia įstatymai.

Dėl magistro laipsnio galite gauti atlyginimų padidinimą, paaukštinimą ir pasiekti aukštesnį GS lygį. Ir kaip kredito dengimo programa, galite gauti karines išmokas ir federalinę finansinę pagalbą.

Žvilgsnis į programą

  • Lankstus

Programa skirta dirbantiems specialistams ir kitiems netradiciniams studentams. Vakaro pamokos ir internetinės parinktys padeda valdyti kelis gyvenimo prioritetus.

  • Galingas

Šis akademinis kreditas yra pripažintas vienu geriausių šalyje ir apčiuopiamai pagerins jūsų profesinį profilį.

  • Prisijungta

Su absolventais visoje šalyje, Guame, Puerto Rike, Mergelių salose, Italijoje, Kinijoje, Japonijoje, Anglijoje ir Taivane, prisijungsite prie pasaulinio profesionalų tinklo.

Kur studijuosite

163797_Capturadepantalla75_edited.jpg

Galite studijuoti universiteto miestelyje Aleksandrijos, Virdžinijos Graduate Education Center universitete arba internetu. Internetinės programos studentai turi imtis devynių semestro kreditų teisinių specialybės kursų per sinchronines instrukcijas. Tai bus suteikta tiesioginių internetinių užsiėmimų metu.

Ką jūs išmoksite

12 paralegalinių studijų MPS kursų suteikia perspektyvą ir supratimą, kurio jums reikia norint sėkmingai dirbti teisės srityje. Ši programa apima 32 kreditus.

Paralelinių studijų MPS su sveikatos priežiūros įmonių atitikties sertifikatu suteikia tvirtą teisinį išsilavinimą ir sveikatos priežiūros įmonių atitikties magistro sertifikatą, kurį akredituoja Atitikties sertifikavimo valdyba.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Studentų atsiliepimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai