Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

Įvadas

Apie mus

Nuo tada, kai 1865 m. įstojo į pirmąją klasę, Džordžo Vašingtono universiteto teisės mokykla išugdė kai kuriuos geriausius protus visame teisinės stipendijos spektre.

Ši tradicija tęsiasi ir šiandien, nes GW teisės absolventai naudojasi čia įgytomis žiniomis ir įgūdžiais, kad paveiktų mūsų laikų kritinius teisinius pokalbius. Mokykla yra akredituota Amerikos advokatų asociacijos ir yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos narė. Teisės mokykla yra GW miestelyje miesto centro kaimynystėje, žinoma kaip Foggy Bottom.

Istorija

Pirmaisiais Respublikos metais, kai naujoji tautos sostinė buvo tik nedidelė visuomeninių pastatų kolekcija, atskirta ganyklų, prezidentas Džordžas Vašingtonas patarė Kongresui įkurti nacionalinį universitetą vyriausybės būstinėje.

Jo tikslas buvo ugdyti ateities valstybės tarnautojų kartas ir taip sukurti tautinę tapatybę, pagrįstą „principais, draugiškais respublikos valdžiai ir tikroms bei tikroms žmonijos laisvėms“. Testamente jis paliko 50 Potowmack Canal Company akcijų, kad būtų apdovanotas universitetas, „į kurį būtų galima siųsti turtingą jaunimą ir talentus iš visų jo dalių, kad jie baigtų mokslus visose mandagios literatūros srityse. menuose ir moksluose – įgyjant žinių apie politikos ir geros valdžios principus.

Nors prireiks dešimtmečių, kol Kongreso aktu bus įsteigtas George'o Washingtono universiteto teisės mokykla, 1865 m. įkurta Džordžo Vašingtono universiteto teisės mokykla buvo pirmoji teisės mokykla Kolumbijos apygardoje. Šiandien mokykla ir toliau įkūnija pirmojo tautos prezidento siekius.

DC ir GW įstatymas

Pirmoji teisės mokykla sostinėje

Studentai turi neprilygstamų galimybių mokytis iš dėstytojų ekspertų ir išskirtinių lankytojų, atlikti stažuotes, tarnybines pareigas ir užimtumą, mėgaudamiesi gyvybinga miesto kultūra, naktiniu gyvenimu ir pietumis.

Daugiau nei 145 metų istorija Vašingtono širdyje, Džordžo Vašingtono universiteto teisės mokyklos gyvenimas yra neatsiejamai susijęs su aplinkinės bendruomenės gyvenimu. Mūsų miestelis yra tik už keturių kvartalų nuo Baltųjų rūmų ir lengvai pasiekiamas Pasaulio bankas, Teisingumo departamentas, Valstybės departamentas, federaliniai ir vietiniai teismai bei daugybė ne pelno siekiančių ir nevyriausybinių organizacijų. GW teisės studentai turi neprilygstamų galimybių mokytis iš dėstytojų ekspertų ir išskirtinių lankytojų, atlikti stažuotes, tarnybines pareigas ir užimtumą, mėgaudamiesi gyvybinga miesto kultūra, naktiniu gyvenimu ir pietumis.

193013_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg
Dylan Gillis / unsplash

Iš dekano

Sveiki atvykę į GW teisę!

Džordžo Vašingtono universiteto teisės mokykla, įkurta 1865 m., yra viena didžiausių, žinomiausių ir įvairiausių teisės akademijos narių. Kviečiu jus tyrinėti mūsų miestelį ir bendruomenę, kad atrastumėte teisės mokyklą, kuri yra giliai įsišaknijusi tradicijose, labai reaguoja į teisinio išsilavinimo ir teisininko profesijos pokyčius ir yra visiškai įsipareigojusi kurti paveikius teisininkus ir keisti idėjas. Studentai ateina į GW Law, nes nori pakeisti pasaulį, ir baigia mokslus kaip profesionalai, pasirengę rašyti, propaguoti, kurti naujoves, kurti ir siekti aukščiausių teisės ir teisingumo idealų.

Apsilankę mūsų svetainėje pamatysite daugybę būdų, kaip mūsų pasaulinio lygio įstaiga rengia studentus pasaulinės teisinės rinkos realybėms. Įsikūręs pačioje mūsų šalies sostinės širdyje, „GW Law“ sujungia puikų teisinį mokymą su naujovišku programavimu ir gausiomis stažuočių, stažuočių, mentorystės ir tinklų kūrimo galimybėmis.

Pasaulinio lygio fakultetas. GW teisės patirties pagrindas yra tvirta pedagogika, sujungianti mokslą, doktriną ir praktiką. Padėti išugdyti mūsų studentus į paveikius teisininkus yra išskirtinis fakultetas, kuris ne tik leidžia plačiai cituojamas knygas ir straipsnius, bet ir aktyviai keičia teisinę aplinką. Mūsų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinti profesoriai nuolat dalyvauja bylinėjimusi JAV Aukščiausiajame Teisme, tarptautiniuose tribunoluose ir kituose teismuose. Jie taip pat teikia ekspertų komentarus žiniasklaidai, liudija apie Kapitolijaus kalną, yra įvairių vyriausybių konsultantai ir užsiima daugybe kitų akademinį mokyklos gyvenimą praturtinančių veiklų.

Kur priimtas įstatymas. GW Law yra puikioje geografinėje padėtyje, kad suteiktų unikalią Vašingtono teisinio mokymo patirtį. Mūsų vieta – nacionalinės ir tarptautinės teisės centre, aukščiausi vyriausybės pareigūnai, Aukščiausiojo Teismo teisėjai – leidžia svarbiausiems Vašingtono veikėjams lankytis mūsų klasėse, dalyvauti konferencijose mūsų miestelyje ir kasmet kalbėti daugiau nei 100 specialių renginių mūsų teisės mokykloje.

Realaus pasaulio patirtis. Mūsų įsitraukusi studentų grupė yra įvairi, palaikanti, kūrybinga, novatoriška ir darbšti. „GW Law“ savo studentams suteikiame daug galimybių mokytis, tyrinėti, diskutuoti ir abejoti teise bei teisiniais principais klasėje ir realiame pasaulyje. Daugelis studentų dalyvauja GW Jokūbo Burnso bendruomenės teisinėse klinikose, atstovaujantys klientams realiais atvejais, prižiūrimi fakulteto. Jie taip pat dalyvauja advokacijos konkursuose, studentų redaguojamuose teisės žurnaluose, pro bono projektuose ir šimtuose stažuočių vyriausybinėse agentūrose bei pirmaujančiose nacionalinėse ir tarptautinėse institucijose Vašingtono srityje.

Keisti pasaulį. Tikimės, kad apsvarstysite galimybę tapti mūsų bendruomenės dalimi. Raginu jus įsigilinti ir sužinoti, kodėl GW Law yra ideali vieta įgyti įgūdžių, kurie leis jums pakeisti pasaulį. Apsilankykite pas mus asmeniškai, kad apžiūrėtumėte mūsų patalpas ir geriau suprastumėte, kas mes esame, kuo užsiimame ir kaip galite pateikti prašymą prisijungti prie mūsų. Nekantriai laukiu jūsų apsilankymo mūsų teisės mokykloje.

šiltai,

Christopheris Alanas Bracey

Laikinasis dekanas, fakulteto reikalų viceprocentas ir teisės profesorius

Vietos

  • Washington

    H Street Northwest,2000, 20052, Washington

Klausimai