Keystone logo
Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Įvadas

Inovacijos yra mūsų tradicija

San Francisko centre įsikūręs „GGU Law“ rytdienos teisininkams siūlo pažangiausią ir individualizuotą mokymosi patirtį. Jau daugiau nei šimtmetį GGU įstatymai siūlo įvairią, įtraukią ir palaikančią aplinką, kuri yra įsipareigojusi suteikti studentams individualų dėmesį ir realaus pasaulio žinių, kad jiems reikia sėkmės!

Kas mes esame

Golden Gate University School of Law yra apdovanojimus pelniusi, ABA akredituota teisės mokykla, įsikūrusi puikioje vietoje San Francisko centre. GGU įstatymas siūlo novatorišką ir individualizuotą mokymosi patirtį, kuria įvairi absolventų grupė, turinti įgūdžių, sprendimo ir žinių, kad taptų išskirtiniais teisininkais iš tikrųjų pasaulinėje rinkoje. Mūsų vieta San Francisko centre leidžia studentams nutolti nuo pasaulinio teisinės, verslo ir technologijos pramonės centro. Turėdamas tiesioginę prieigą prie teismų, advokatų kontorų, advokatų organizacijų, vyriausybinių agentūrų ir sparčiai besiplečiančių technologijų kompanijų, GGU įstatymas mūsų studentus skiria veiksmo centrui, bet kiekviename žingsnyje turi karjeros galimybių.

Dabar puikus laikas tapti teisininku. Vis labiau reikia novatoriškų lyderių, kurie padėtų mums išgyventi sunkius mūsų šalies laikus ir sparčiai besikeičiančias technologijas bei ekonomiką. Nėra geresnės vietos paruošti studentus būti teisininkais ir lyderiais savo bendruomenėje, šalyje ir pasaulyje nei GGU įstatymas.

Įvairovė

GGU įstatymas turi įtrauktį, praplečiančią prieigą ir kliūtis. GGU įstatymas, pripažintas viena iš įvairiausių tautos teisės mokyklų, žino, kad įvairovė yra mūsų stiprybė. Manome, kad mokant būsimus teisininkus ir įvairios kilmės bei patirties lyderius sukuriama stipresnė, įtraukesnė teisingumo sistema. „GGU Law“ didžiuojasi, kad yra lyderis, plečiantis galimybes gauti teisinį išsilavinimą, padedantis skatinti teisingumą pagal profesiją ir įvairinant teisinę bendruomenę.

Miestas yra jūsų miestelis

San Franciskas ilgą laiką buvo inovacijų ir socialinio teisingumo kultūros šerdis. Neįtikėtina miesto įvairovė ir gausus kultūrų derinys iš viso pasaulio paruošia studentus tikrai pasaulinei rinkai. Mūsų miestelį taip pat supa lengvas susisiekimas viešuoju transportu, suteikiant studentams galimybę lengvai keliauti į darbą ir atgal ar net tiesiog apžiūrėti šį įdomų miestą ir jo gražų apylinkes.

Netoli tūkstančių potencialių darbdavių įsikūrusiems GGU teisės studentams suteikiamos unikalios galimybės užsiimti profesionaliu darbu, stažuotėmis, praktikomis ir kitokiu praktiniu teisiniu darbu, prižiūrint praktikuojantiems teisininkams ir vadovaujant patyrusiems profesoriams. Didžiausios pramonės įmonės - „Google“, „Facebook“, „LinkedIn“, „Salesforce“ ir daugelis kitų - supa mūsų miestelį, suteikdamos mūsų studentams neprilygstamą prieigą prie nuolat besiplečiančios technologijų pramonės ir nepralenkiamą pranašumą pradedant teisinę karjerą. San Franciskas visada buvo pokyčių priešakyje, o GGU įstatymai buvo ten kiekviename žingsnyje!

141387_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg
Alexis Brown / unsplash

Laikinasis dekano sveikinimas

Būdamas pirmosios kartos kolegijos ir teisės mokyklos absolventas, mane traukė GGU teisė, nes ji atsidavusi praplėsti galimybę užsiimti teisine profesija ir įvairinti tai, ką darėme daugiau nei šimtmetį. Mes tai darome teikdami šiltą, įvairią ir įtraukiančią bendruomenę, kurioje studentai yra skatinami keisti mūsų bendruomenę, šalį ir pasaulį.

Kaip Deanas, aš esu įsipareigojęs padėti kiekvienam studentui pasisekti teisės mokykloje ir kaip teisininkams. Tiesą sakant, aš susitinku individualiai su kiekvienu nauju studentu, norėdamas sužinoti apie priežastis, kodėl reikia eiti į teisės mokyklą, ir kaip aš galiu juos paremti. Taip pat rasite šį asmeninį ryšį su kiekvienu sutiktu GGU dėstytoju ir darbuotoju. Esu įsitikinęs, kad tokios pačios suasmenintos ir palaikančios aplinkos nerasite daugelyje kitų vietų.

Tikiuosi, kad prisijungsite prie manęs ir visos GGU Law šeimos San Franciske, kur visada esame pasiryžę siekti sėkmės mūsų studentams teisės mokykloje, advokatų egzamine ir teisininkų profesijoje.

Pagarbiai

Erikas Christiansenas
Laikinasis dekanas ir teisės profesorius

Istorija ir filosofija

Golden Gate University School of Law mano, kad teisininkai yra garbinga profesija, verta visuomenės pasitikėjimo. Tuo tikslu mes suteikiame studentams tvirtą teisės teorijos pagrindą ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai praktikuoti.

Profesinių įgūdžių ugdymas

JD studentai ugdo profesinius įgūdžius per įvairias programas, įskaitant klinikas, specializacijos pažymėjimus, teisininkų advokatų programą, jungtinius laipsnius ir kt.

Fakultetas

GGU studentus dėsto pasiekę ir įvairūs dėstytojai, kurie prieš dėstydami praktikavo teisę ir yra įvairių teisinių sričių ekspertai.

Viešojo intereso įstatymas

GGU įstatymas turi ypatingą įsipareigojimą laikytis viešojo intereso teisės, siūlydamas tvirtą viešojo intereso teisės mokymo programą, finansinę pagalbą studentams, siekiantiems karjeros šioje srityje.

Akreditacija

Golden Gate University School of Law yra visiškai akreditavusi Teisinio švietimo ir priėmimo į Amerikos advokatų asociacijos (ABA) skyriaus taryba, Kalifornijos valstijos advokatų ekspertų komitetas ir Vakarų mokyklų ir mokyklų asociacija. Kolegijų vyresnioji kolegija ir universiteto komisija (WSCUC). GGU Law taip pat yra geros reputacijos Amerikos teisės mokyklų asociacijos (AALS) narys. GGU absolventai gali laikyti advokatų egzaminą visose 50 valstijų ir Kolumbijos apygardoje.

Vietos

  • San Francisco

    Mission Street,536, 94105, San Francisco

Klausimai