Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Įvadas

Sveiki atvykę į HAMK

Häme University of Applied Sciences (HAMK) yra tarptautinė, aktyvi ir moderni institucija, įsikūrusi pietų Suomijoje. Mūsų ilga istorija, siekianti 1840 m., leido mums tapti konkurencingu, moderniu universitetu su tarptautiniu mastu pripažinta mokymo kokybe. HAMK turi septynis miestelius, esančius vaizdingame Hämeenlinna miestelyje prie ežero ir aplink jį pietų Suomijoje, iš kurio geras susisiekimas su likusia šalies dalimi. Visuose mūsų miesteliuose įdiegtos naujausios technologijos, užtikrinančios, kad mūsų studentai išnaudotų visą savo potencialą ir HAMK . Mes siūlome 9 bakalauro ir dvi magistro studijų programas anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant visapusių įsidarbinimo, inovacijų ir verslumo įgūdžių ugdymui. Galite formuoti savo studijų programą taip, kad ji atitiktų jūsų ateities siekius su tarpdisciplininiais dalykais.

Tarptautinis universitetas

Laukiame studentų iš viso pasaulio. Mes turime daugiau nei 600 tarptautinių studentų iš daugiau nei 60 šalių, kurie praturtina HAMK tarptautinę aplinką. Mes siūlome pasaulinę aplinką, kurioje studentai susiduria su skirtingomis kultūrinėmis perspektyvomis ir įgyja tarptautinių kontaktų, kuriuos vertina darbdaviai visame pasaulyje.

Studijos HAMK

HAMK siūlo 11 studijų programų inžinerijos, verslo, IT, dizaino, žemės ūkio ir miškininkystės srityse. Turėdami daugybę galimybių specializuotis pasirinktose srityse, studentai gali iš tikrųjų maksimaliai išnaudoti savo stipriąsias puses ir ateities siekius. Visos studijos HAMK sujungia teoriją, praktiką ir darbo gyvenimo ryšius. Baigę studijas absolventai įgijo ne tik žinių, bet ir įgūdžių bei supratimo apie profesinį gyvenimą savo pramonėje, užmezgė svarbių kontaktų būsimam darbui. Studijų metu studentai atlieka projektą įmonėms ir praktikuoja savo įgūdžius taip, kaip darytų įsidarbinę. Šios praktinės krypties studijos, kuriomis žinomi taikomųjų mokslų universitetai, yra naudingos studentams ir pramonei. HAMK taip pat turi 4 mokslo padalinius, kurie glaudžiai bendradarbiauja su mūsų užsienio studentais įvairiuose projektuose ir užduotyse.

HAMK kokybės sistema

Suomijos aukštųjų mokyklų kokybės sistemas sistemingai audituoja Suomijos švietimo vertinimo centras. Remiantis audito grupės vertinimu, HAMK buvo pirmoji aukštoji mokykla Suomijoje, gavusi „puikiai“ įvertinimo srities išsilavinimą.

Būtinai sekite mus „Snapchat“, taip pat „Instagram“, „Facebook“ ir „TikToK“.

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Häme taikomųjų mokslų universitetas

TikTok: hamk_uas

Vietos

  • Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

  • Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

  • Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

  • Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

  • Saarelantie 1, 16970, Evo

Klausimai