Keystone logo
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Įvadas

Ruošiame, iššūkis ir įkvėpti mūsų studentai Padaryti Skirtumas pasaulyje

Į studentų, absolventų, dėstytojų ir personalo Maurice A. Deane teisės mokyklos ne Hofstra universitete, įstatymas yra ne tik tai, ką reikia studijavo - jis turi būti gyveno. Ji informuoja mūsų karjeros, mūsų gyvenimus ir mūsų sąveiką su tautiečių. Tai yra priemonė, kurią mes padaro pasaulyje poveikį.

Teismai, advokatų kontoros ir darbdaviai pripažįsta Juris Doctor (JD) nuo Hofstra teise ar laipsnį iš mūsų bendros JD / MBA ir JD / MPH programos svarbą, nes jie žino, kad mūsų absolventai yra gerai žinomi dėl jų teisinių žinių, pasiruošimo ir savitvarda ,

Mūsų mokymo programa vystosi kasmet spręsti pokyčius teisėje ir praktikoje, nes kai mes neseniai tapo viena iš pirmųjų teisės mokyklų šalyje pradėti reikiamą pirmojo metų kursą tarptautinio teisę. Mūsų studentai jau seniai dalyvauja klinikos, stipendijoms, externships ir pro bono galimybes, suteikti jiems realią advokatas patirties - praktikuojančių kartu veteranas teisininkų - kol jie jau baigė. Po pradedant savo karjerą pasirinkimo, teisininkai vis dar ateina į Hofstra įstatymo tęsti savo plėtrą su programų, tokių kaip įstatymų (LL.M.) į Amerikos Teisės studijų ar šeimos teisės magistro.

Hofstra teisė gyvena maždaug 850 studentų, Alumni bazės daugiau nei 11.000 narių, 51 administratoriams ir teisingame dieninių fakulteto 46-dieninio profesoriai, 6 besilankančių profesorių ir beveik 60 adjunktas profesorių, įskaitant daugelį mokslininkų pripažinta nacionaliniu ir tarptautiniai ekspertai savo srityje.

Maurice A. Deane teisės mokykla yra dalis Hofstra universitete ir yra visiškai akredituota pagal teisinio švietimo ir Priėmimo skyriaus į Amerikos advokatų asociacijos Advokatų taryba.

Misija ir Istorija

Iš misijos Morisas A. Deane teisės mokykla yra paruošti, iššūkis ir įkvėpti savo studentus, kad skirtumas pasaulyje, o mes iš anksto svarbias idėjas per teisinę akademijos, profesijos ir visuomenėje - Making an mūsų pačių poveikį.

Nuo 1970 metų mes teikiame visapusišką, šiuolaikinio teisinio išsilavinimo mūsų studentams, padėti jiems tapti kvalifikacijos, informuoti ir etikos advokatai. Mes turime padaryti prasmingą indėlį į vietos ir nacionalinių dialogų apie spausdami socialines problemas istoriją. Mes reikalaujame sukurti vietą, kur studentų, dėstytojų, teisėjai, teisininkai, mokslininkai ir specialistai iš įvairių sričių gali ateiti kartu praplėsti kiekvieno perspektyvos ir iš anksto teisingumą visiems.

Nuo mūsų veiklos pradžios mes tikėjo mokslą įmerkta teisės teorijos ir praktinės patirties vertę. Buvome viena iš pirmųjų mokyklų šalyje priimtų klinikinių išsilavinimą mūsų mokymo programą, ir mes tarnavo daug metų, kaip regioninio centro nacionalinio instituto Bandomoji advokatūros (NITA).

Vietos

  • Hempstead

    121 Hofstra University , 11549, Hempstead

Klausimai