Keystone logo
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University LL.M šeimos teisė
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

LL.M šeimos teisė

0 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Morisas A. Deane teisės mokykla ne Hofstra universitete nustatyta LL.M. Programos šeimos teisėje reaguojant į šiuolaikinio Šeimos teisė praktikuoti savo padidėjusios paklausos specializacijos ir poreikį tarpdisciplininio fokusavimu sprendžiant šeimos problemas. Vienintelis tokio tipo programa į rytinėje Jungtinių Valstijų ir vienas iš trijų programų šalyje, Hofstra teisės anketa LL.M. Programos šeimos teisėje skatina Hofstra Law įsipareigojimą kurti kvalifikacijos ir labdaros šeimos teisininkai, kurie turi išsamią skristi į klausimus centrinis į lauką - Skyrybos, šeimos smurto, vaikų globą, prievartos, nepriežiūros ir palaikymas - taip pat žinias susijusiose srityse pavyzdžiui, mokesčių, sutarčių, nekilnojamojo turto ir partnerystės įstatymą, vaiko psichologijos ir gydymo galimybes.

Programa organizuojama kartu su Vaikų, šeimų ir įstatymo centras, kuris iš Maurice A. Deane Law School institutas skirtas švietimo, bendruomenės paslaugų ir tyrimų pasinaudoti vaikams ir šeimoms, dalyvaujančioms teisinės sistemos. Centre mokymo programa yra viena iš siūlomų Jungtinėse Valstijose labiausiai išsamią vaiko ir šeimos programas ir jos tarpdisciplininį požiūrį skirtas geriau pasiruošti naujos kartos teisės ir psichikos sveikatos profesionalai skatinti tinkamą ir veiksmingą teisingumą tiek nepilnamečių ir šeimos teismo sistemos. Studentai LL.M. Programa yra kviečiami dalyvauti mėnesio susitikimus ir kitus siūlomas kartu su centro specialius renginius.

Hofstra teisės anketa LL.M. Programos šeimos teisės atitinka visų mokinių poreikius, ar jie siekia sutelkti dėmesį į sutuoktinių klausimais - santuokinės nutraukimo, vaikų globą, ir turto paskirstymo; vaiko teisių apsaugos klausimai - vaikas prievarta ir nepriežiūra ir vaikų gerovės sistemą; arba viena iš augančių sričių subspecialybių - Tarptautinė šeimos teisės, įstatymų leidybą, ar atstovavimo gėjų ir lesbiečių šeimose. Programa direktorius užtikrina, kad kiekvienas studentas programa yra kruopščiai formos su to mokinio interesus ir fone (įskaitant ankstesnio tyrimo šeimos teisės ir praktikos patirtį).

Programa reikia baigti 24 kreditus, kurių gali būti imamasi dėl dieninių (vienerius metus) ar ne visą darbo laiką (du metus arba trejus metus) pagrindu. Uždirbti laipsnį, studentai turi pasiekti kaupiamasis pažymių vidurkis (GPA) bent 3.0 iš galimo 4,0.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • LLM šeimos teisė – visu etatu
  • Online United Kingdom
 • LLM šeimos teisė – ne visą darbo dieną
  • Online United Kingdom
 • LLM šeimos teisė – visu etatu
  • London, Jungtinė Karalystė
  • UK Online, Jungtinė Karalystė