Keystone logo
Illinois Institute of Technology

Illinois Institute of Technology

Illinois Institute of Technology

Įvadas

Įsikūręs dideliame pasauliniame Čikagos mieste, Illinois Tech yra aukščiausio lygio, nacionaliniu lygiu įvertintas privatus mokslinių tyrimų universitetas, turintis inžinerijos, informatikos, architektūros, dizaino, mokslo, verslo, humanitarinių mokslų ir teisės programas. Kaip vienintelis Čikagos visapusiškas universitetas, orientuotas į technologijas, Illinois Tech siūlo mokslų bakalauro, mokslų magistro, profesinio magistro ir daktaro laipsnius. mokslo laipsnius, taip pat sertifikatus paklausiose STEM srityse ir kitose inovacijų srityse. Parinktys apima asmeninius, hibridinius ir internetinius kursus. Bakalauro studijų studentai gali dalyvauti dvejopo laipsnio ir iki-medikamento/priešsveikatos programose, taip pat Illinois Tech pagreitintoje magistro programoje, kuri leidžia jiems įgyti bakalauro ir magistro laipsnius vos per penkerius metus.

Illinois Tech yra vienintelis universitetas, siūlantis visiems studentams Elevate programą. Padidinkite garantijas, kad studentai dalyvaus praktinėse patirtiese – stažuotėse, tyrimuose, konkursuose, studijose išvykoje, į karjerą orientuotuose trumpuose kursuose ir kt. – tai suteikia jiems dvidešimt pirmojo amžiaus įgūdžių, kurių siekia darbdaviai. „Elevate“ taip pat užtikrina, kad studentai gautų asmeninį akademinį ir karjeros kuravimą iš patarėjų komandos, o baigę studijas būtų pasiruošę karjerai.

„Illinois Tech“ užima 1 vietą Ilinojaus valstijoje tarp privačių kolegijų pagal investicijų grąžą (po pagalbos, „PayScale“) ir yra 44-oje vietoje geriausios kainos ir kokybės santykio mokykla Jungtinėse Valstijose (US News & World Report). Illinois Tech absolventai pasiekia 92,8% užimtumo lygį per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (2021 m. klasėje). Tarp jos absolventų yra mobiliojo telefono išradėjas, brūkšninių kodų technologijos pradininkas ir „Amazon Alexa“ vyriausiasis mokslininkas, be kitų lyderių.

Studentams patinka studijuoti ir gyventi istoriniame miestelyje vos kelios minutės nuo Čikagos centro, kuriame siūlomos tinklų kūrimo, stažuotės ir karjeros galimybės. Mažiau nei mylia nuo nuostabių Mičigano ežero paplūdimių, Illinois Tech miestelis buvo pripažintas „vienu gražiausių Amerikos koledžų miestelių“. Illinois Tech studentai atvyksta iš daugiau nei 106 šalių ir visų 50 valstijų.

Vizų reikalavimai

Vietos

  • West 35th Street,10, 60616, Chicago

Klausimai