Keystone logo

University of Poitiers

A logo

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba IC2MP (Chemijos institutas Puatjė: Medžiagų ir gamtos ištekliai) yra įvairių sričių mokslinių tyrimų institutas įkurtas 2012 (Režisierius: Sabine Petit), specializuojasi medžiagų tyrimo (moliai, katalizatoriai, ...), natūrali aplinka (vanduo, dirvožemis, ...) ir reakcijos (fiziniai ar žalą). Institutas daugiausia dėmesio skiriama sintezės, dezaktyvavimo ir gamtos išteklių naudojimo. Institutas priklauso nuo dviejų institucijų: CNRS ir Poitiers universitete (UMR CNRS 7285).

Šis institutas yra visų ar dalies iš keturių laboratorijose Chemijos ir Gamtos mokslai pripažįstant Iki Pažintys CNRS suliejimo nuo maždaug keturiasdešimt metų rezultatas. Šios keturios laboratorijos buvo: Laboratorinė katalizuoti organinės chemijos (Lacco, UMR 6503) laboratoriniai sintezė ir reaktyvumas natūralių medžiagų (SRSN, UMR 6514), laboratorijos chemijos ir mikrobiologijos vandens (LCME, UMR 6008 - Komandos vandens chemija ir valymo ) laboratorija hidrogeologija, keramzitas, dirvožemio ir pokyčių (hydrasa, UMR 6269).

Vivez Puatjė iš Coralie Lali apie Vimeo.

IC2MP skaičiais: Institutas turi 250 žmonių personalas: 100 mokslininkams (75 fakulteto nariai iš Poitiers universitetas ir 25 CNRS), 50 nuolatinių darbuotojų remti mokslinius tyrimus (26 universitetą ir 24 CNRS), 86-doktorantus ir 14 postdocs ir laikinųjų darbuotojų. Ji apima 13,055 m2 kartu su miesteliu mokslo nuo Poitiers universitete, atsižvelgiant į SPS fakulteto ir ENSIP patalpose. Ji siūlo analitinis ir eksperimentinis reiškia išskirtinę platforma ENSIP vandenis, hidrogeologinius eksperimentinis svetainė paženklinti (SEH) ir sklypus svetainėje draudžia; pastatyti didelį įranga: elektronų greitintuvas, SEM, microtomograph rentgeno, BMR, XPS, žemos masių spektrometrai ir didelės raiškos tie (GC / MS, LC / MS, GC / MS-MS, LC / MS-MS, MALDI-TOF ) ... IC2MP vystosi daug partnerystę su pramonės gaminiai (ADEME ANDRA, AREVA, CNES, Prancūzija Agrimer, HONDA, IFP, IRSN, Lafarge, Pierre Fabre, OSEO, RHODIA, SANOFI, SAUR, Suez, Total, Veolia, ...). Vidutinis metinis privačių sutarčių 1 mln eurų arba apie 15% konsoliduoto biudžeto institutas. IC2MP apima mokslo ir technikos žiniomis kontinuumą nuo mokslinių tyrimų švarių procesų, įskaitant plėtros medžiagų, sintezės ir charakterizavimo natūralių ir sintetinių molekulių, teršimo procesų, per siuntimo ir reactivities tyrimo natūralios aplinkos, ypač vandens ir dirvožemio. Taikymo susirūpinimą laukai energetikos, medžiagų ir gamtinių išteklių tvarios aplinkos.

Vietos

  • Bât B27 - TSA 51106 4, rue Michel Brunet 86073 POITIERS CEDEX 9, , Poitiers

  • Porto Alegre

  • Heraklion

  • Aveiro

Klausimai