Keystone logo
Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Įvadas

Vietos šaknys, pasaulinis buvimas

Įkurta 1842 m., Indiana University Maurer School of Law yra devintoji seniausia JAV teisės mokykla ir pirmoji vidurinė vakarų valstybinė mokykla. Įsikūręs gražioje miškingoje vietovėje, klasikiniame koledžo mieste Bloomington, IU miestelis yra vienas iš gražiausių tautos. Mūsų paveldas yra vietinis, tačiau mūsų buvimas yra visuotinis: daugiau nei pusė mūsų absolventų dirba ne Indiana.

JD laipsnis

Griežtumas + bendruomenė = sėkmė

„Maurer“ teisės mokyklos JD programa suteikia akademinį griežtumą palaikančioje bendruomenėje. Mes pritraukiame kūrybingus, energingus ir rūpestingus studentus, kurie aistringai nori tapti atsidavusiais profesionalais, trokštančiais pakeisti sudėtingą šių dienų pasaulį. Mūsų patirtis yra stipriausia intelektinės nuosavybės, tarptautinės teisės, baudžiamosios teisės, mokesčių ir aplinkos teisės srityse, tačiau mes siūlome platų kursų spektrą beveik visose studijų srityse. Mes taip pat siūlome dvigubus verslo, aplinkos ir viešųjų reikalų, kibernetinio saugumo ir daugelio kitų sričių laipsnius per Indianos universiteto tarptautiniu mastu pripažintas aukštąsias mokyklas.

Aukštojo mokslo laipsniai

100 metų pažangių teisės studijų kompetencija

Indiana University Maurer School of Law jau daugiau nei 100 metų suteikia diplomus tarptautiniams teisininkams, turintiems LLM, MCL, SJD ir Ph.D. programas. Mūsų programos siūlo akademiškai išskirtiniams studentams galimybę tęsti pažangias teisines studijas griežtoje, bet palaikančioje aplinkoje.

Naujas dvejų metų LLM su anglų kalba teisės programai

Ši nauja dvejų metų programa leidžia uždirbti LLM, kol sužinosite apie JAV teisinę sistemą ir stengsitės atitikti mūsų standartinio LLM laipsnio anglų kalbos reikalavimus.

Sąnarių laipsniai

Didžiojo pasaulinio universiteto galia

Indianos universitetas yra puikus mokslinių tyrimų universitetas, turintis aukščiausio lygio verslo (23) ir visuomenės bei aplinkos reikalų (1) programas. Teisės studentai turi privilegiją įgyti dvigubą laipsnį vienoje iš 12 puikių mokyklų ir katedrų arba sukurti savo programą.

JD/MBA
Uždirbkite JD/MBA vos per trejus metus bendradarbiaudami su Kelley verslo mokykla.

Tarptautiniai dvigubi laipsniai
Pirmuosius dvejus metus praleiskite „Bloomington“, tada pasirinkite iš keturių pasaulio miestų, kad užbaigtumėte studijas

JD/MPA ir JD/MSES
Jungtiniai laipsniai iš 1-oje vietoje esančios O'Neillo viešųjų ir aplinkosaugos mokyklų

JD/MS kibernetinio saugumo srityje
Laiku keičiamas laikas

Kiti sąnarių laipsniai

Be bendrų verslo ir viešųjų bei aplinkosaugos laipsnių, Teisės mokykla siūlo keletą kitų oficialių jungtinių studijų programų arba galite sukurti individualiai sukurtą bendrą laipsnį, atitinkantį jūsų mokymosi ir karjeros tikslus. Teisės mokykla bendradarbiaus su kita mokykla ar skyriumi, kad sukurtų bendrą ar lygiagrečią programą.

IU jungtinio laipsnio mokyklos partnerės

 • Menų ir mokslo koledžas
 • Hamiltono Lugaro pasaulinių ir tarptautinių studijų mokykla
 • Kelley verslo mokykla
 • Luddy informatikos, skaičiavimo ir inžinerijos mokykla
 • Žiniasklaidos mokykla
 • O'Neillo viešųjų ir aplinkos reikalų mokykla
 • Švietimo mokykla
 • Visuomenės sveikatos mokykla

Vietos

 • Bloomington

  211 South Indiana Avenue, 47405, Bloomington

  Klausimai