Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Įvadas

Misija

Indiana University Robert H. McKinney School of Law gyvena Indiana miesto mokslinių tyrimų ir sveikatos mokslų universitete. Būdami vienintelė teisinė mokykla mūsų gyvybingame sostinėje, esame pasiryžę siekti viešojo teisinio švietimo prieinamumo, prieinamumo, įvairovės ir kompetencijos. McKinney teisės mokykla tarnauja savo studentams ir visuomenei kaip teisinio švietimo ir mokslinio tyrimo centras. Mūsų studentai tęsia griežtą studijų kursą, apsuptą viešųjų paslaugų ir bendruomenės dalyvavimo aplinkoje. Skatindami brandžią sąžiningumo jausmą ir nuolat besikeičiančios teisininkų profesijos suvokimą, suteikiame studentams galimybę tapti piliečiais, profesionalais ir lyderiais.

Tarptautinis pripažinimas

IU McKinney LL.M. Programą neseniai pripažino tarptautinis teisininkas, kuris jį pavadino trimis prestižiniais LL.M. Programos apdovanojimų sąrašai:

 • Karjeros galimybės
 • Geriausios teisės mokyklos patirtis
 • Geriausia vertė

Švietimo tikslų pareiškimas

„McKinney“ absolventas bus pasirengęs:

 • Remtis esama teisinių žinių ir įgūdžių baze, kad galėtumėte sėkmingai pasirinkti pasirinktą karjeros kelią;
 • Pasinaudokite patikimu profesionaliu sprendimu ir vykdykite etines pareigas;
 • Parodyti aukštą kompetencijos lygį teisinės analizės, argumentavimo, tyrimų ir rašymo srityse;
 • Pademonstruoti žodinį bendravimą teisiniame kontekste;
 • Tarnaukite kaip lyderis arba prisidedantis komandos narys profesinėse aplinkose;
 • Pereiti prie teisės praktikos ar kitos valdžios, ne pelno ar privataus sektoriaus įdarbinimo;
 • Stiprinti profesinių santykių tinklą; ir
 • Įvertiname, kad kompetencija kaip advokatas reikalauja individualių, visą gyvenimą trunkančių pastangų.

Kodėl IU McKinney įstatymas?

Sprendimas apie tai, kur tęsiate teisinį išsilavinimą, paveiks likusią savo gyvenimo dalį. „McKinney“ įstatyme manome, kad jūs galėsite rasti geriausią teorinį pagrindą ir praktinį mokymą, sunkų darbą ir smagu, tačiau sudėtinga, tačiau palanki aplinka.

Mes siūlome akademinę kompetenciją ir profesionalias galimybes:

„Fantastinis fakultetas“: „McKinney Law“ profesoriai yra jų interesų sričių ekspertai ir nori padėti jums įgyti teisinių sąvokų ir išmokti „galvoti kaip advokatas“. teorinės ir praktinės teisės žinios. Kreipkitės į fakultetą, kad aptartumėte savo akademinius siekius ir karjeros tikslus!

Griežtas ir naujoviškas ugdymo turinys: baigę savo teisinio išsilavinimo pagrindą savo pirmaisiais metais, yra daug aukštesniojo lygio kursų populiariose srityse, taip pat 120 pasirenkamų dalykų kiekvienais metais, įskaitant mažus seminarus ir pažangiausias temas. Patikrinkite visus mūsų kursus.

Patirtinis mokymasis: mokymasis atliekant darbą yra esminis šiuolaikinio teisinio švietimo komponentas. „IU McKinney“ turėsite daug galimybių įgyti praktinės teisinės patirties. Mes siūlome septynias tiesioginio kliento klinikas, ginčų nagrinėjimo teismą, teisės peržiūrą, įgūdžių ugdymą, pro bono darbą ir įvairias išorės ir biuro pareigas. Pažiūrėkite, kaip galite įgyvendinti įstatymą. Kaip vienintelė teisės mokykla sostinėje, mūsų studentai turi pirmenybę prie pažangiausių galimybių.

Viso centro centre: mūsų vieta Indianapolio metropolijoje - valstybės valdymo ir verslo centre - stiprina viską apie studentų patirtį. Tai vienas iš saugiausių, akį traukiančių miestų šalyje. „Circle City“ laukia jūsų sporto, meno, žaliųjų erdvių, muziejų, parduotuvių ir dar daugiau.

Prieinamumas ir dosnus stipendijų finansavimas: išsamias mūsų programos išlaidas galite rasti mūsų interneto svetainėje . Mažos mūsų valstybinių mokyklų studijų išlaidos kartu su mažomis pragyvenimo išlaidomis Indianapolyje ir turtinga stipendija dažnai daro TV McKinney įperkamą ir patrauklią galimybę tarptautiniams studentams.

Palaikanti atmosfera: mūsų draugiški fakultetai ir darbuotojai, jau nekalbant apie 10 000 plius absolventus (kurie susitinka su kai kuriais iš jų), dirbančių visame pasaulyje įvairiuose sektoriuose ir profesijose, norime, kad jūs sėkmingai dirbtumėte, ir mes padarysime viską, kad pamatytume, kad jūs darote!

Vietos

 • Indianapolis

  Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225, , Indianapolis

Klausimai