Keystone logo
Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Įvadas

Šio mokykloje misija yra mokyti asmenis, kurie "tarnauti Dievui ir pasauliui Kristaus dvasia" per "nurodymu vertinanti kiekvieną individą."

Krikščionių Instrukcija

Krikščionybė - įkūrėjų dvasią, kuri palaiko Japonija liuteronų kolegija

Krikščionybė, įkūrėjų dvasią, kuri yra JLC palikimas, ne tik pasirodyti paskaitose, bet yra dalis visų universiteto gyvenime. Daug galima pasimokyti ir įgijo nuo kasdienių sąveikų su fakulteto darbuotojų ir kitų studentų.

Japonija liuteronų kolegija turi Campus krikščionių centras, kur kapelionas (pastorius) nustatyta vadovavimo visoms garbinimo susijusią veiklą ir programas miesteliu. Kapelionas aptarnauja kapelionas padėjėjas, kartu su kitais pagalbininkais ir studentų savanorių, kurie sudaro kulto komitetą. Yra koplyčia paslaugas kiekvienoje klasėje diena. Nors garbinimas nėra privaloma, ji suteikia vietą, kur dėstytojai ir studentai gali ateiti kartu kaip vienas, girdėjo Dievo Žodį, ir prisijungti prie maldos. Per čia pateiktų pranešimų, yra galimybių pamatyti kitą iš tų žmonių, kad mes bendrauti kasdien pusę.

Mūsų "Lutheraness" pagrindas - tarsi-of šlovino Dievą ir puoselėti meilę mūsų bendrapiliečių žmogui rasti šiame krikščionių mokymą. Jis yra mūsų viltis, kad studijų metai at JLC ​​bus ne tik sukelti žinių ir įgūdžių, bet bus laikas, kad giliai paveikia kiekvieną iš mūsų, kaip individų.

Vietos

  • Tokyo

    3 Chome-10-20 Osawa, Mitaka-shi, 181-0015, Tokyo

    Klausimai