Keystone logo
Karoli Gaspar University

Karoli Gaspar University

Karoli Gaspar University

Įvadas

Trumpas aprašymas

Mūsų sparčiai besivystantis universitetas, patenkantis į 10 geriausių Vengrijos universitetų, siūlo daugybę humanitarinių, sveikatos mokslų, teisės, pedagogikos, psichologijos, socialinių mokslų ir teologijos studijų programų bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenimis. Išlaikydami krikščionišką etosą, mūsų universitetas yra atviras visiems, nepriklausomai nuo studento kilmės ar tikėjimo.

Dauguma jos fakultetų ir pastatų yra Budapešte, kuris yra draugiškas kosmopolitinis centras studentams iš viso pasaulio.

Į viršų 3 pagrindai mokytis čia

 1. Į praktiką orientuotas išsilavinimas, suteikiantis paruoštas naudoti žinias.
 2. Atsidavę darbuotojai ir savanoriai studentų bičiuliai padeda tarptautiniams studentams atvykus ir studijų metu.
 3. Įvairūs socialiniai, bendruomeniniai ir sporto renginiai padeda tyrinėti ir mėgautis gyvenimu, kaip Karoli Gáspár universiteto studentas.

Studentų gyvenimas

Universiteto lygmenyje Károli Gáspár universiteto studentams atstovauja Studentų sąjunga (EHÖK) . Studentų sąjungos atsakomybė apima paramą priimamų studentų ir universiteto bendravimui, studentų interesų atstovavimą aukštojo mokslo ir akademiniais klausimais, taip pat regioninėse ir nacionalinėse organizacijose. EHÖK turi koordinuoti ir fakultetų studentų sąjungų darbą, taip pat turi narystę tarptautinėse studentų organizacijose.

Károli Gáspár universitetas turi tikrai aktyvų ir tobulėjantį studentų gyvenimą. Studentų sąjunga organizuoja ir studentams siūlo platų kultūrinių ir profesinių programų spektrą. Studentų sąjunga ragina visus susitikti su savo profesoriais ir mokyklos draugais ir už universiteto ribų, užmegzti naujas draugystes ir užmegzti naujus kontaktus.

„Károli“ bendruomenės dienos rengiamos kiekvieną semestrą prieš rudens ir pavasario pertraukas. Šiomis progomis studentams organizuojamos įvairios paskaitos, susijusios su jų studijų sritimi ir ateities profesijomis, kurias veda jų profesoriai arba pripažinti savo srities profesionalai. Pavyzdžiui, teisės studentai turi galimybę dalyvauti teisėjų, advokatų ar prokurorų pristatymuose, kuriuose pristatoma jų karjeros eiga. Paskutinė renginio diena yra Sporto diena, kurios metu dalyviai gali žaisti futbolą, rankinį, krepšinį, tinklinį ar išbandyti zumbą. Drąsesni studentai netgi gali įstoti į dažasvydžio mūšį.

Universiteto studentai gali dalyvauti įvairiausiose mėgėjų sporto komandose : futsal, krepšinyje, rankinyje, tinklinyje ar vandens polyje. Šios komandos žaidžia mėgėjų čempionatuose, organizuojamuose tarp kitų universitetų ir kolegijų. Galimybė prisijungti yra atvira visiems, net ir absoliučiams pradedantiesiems. Be sporto pramogų, studentai turi galimybę išmokti ir tradicinių vengrų liaudies šokių.

Teologijos fakultetas studentams siūlo daug dvasinių programų, nes aktyvus religinis / dvasinis gyvenimas universitete laikomas svarbiu ir skatinamu. „Ráday“ studentų rezidencijos salėje Biblijos studijų grupės okupantams rengiamos kartą per savaitę. Yra ir panašių progų, kurias rengia ir universiteto klebonas. Pats fakultetas siūlo dar daugiau religinių programų, pavyzdžiui, darbo dienomis vidurdienį vyksta kolektyvinės maldos, taip pat yra įvairių maldos grupių, kurias koordinuoja entuziastingi fakulteto studentai.

„Bocskai István“ aukštesniųjų studijų kolegija yra savarankiška institucija, turinti aukštus profesinio mokymo standartus. Jos tikslas - suteikti aukštos kokybės išsilavinimą, palaikyti talentingus studentus ir ugdyti profesionaliai motyvuotus bei ambicingus jaunus intelektualus. Siekdami šių tikslų, Pažangiųjų studijų kolegijos nariai dirba dviejuose seminaruose, atsižvelgiant į jų studijų sritį: viešąją ar privatinę teisę.

KAPSZLI yra ne pelno siekianti organizacija, įkurta 2004 m. Jos nariai, studijuojantys psichologiją universitete, organizuoja ir rengia konferencijas bei renginius, siekdami visiems pristatyti psichologijos mokslą. Šių pristatymų, kuriuos dažnai rengia žinomi savo srities profesionalai, metu aptariamos įdomios aktualios temos ir nauji atradimai psichologijoje. Be to, KAPSZLI paruošia studentus būsimam profesiniam gyvenimui.

Kiekvienais metais KAPSZLI organizuoja vieną didžiausių Vengrijos psichologijos konferencijų, per 3 dienas per 40 paskaitų ir per 20–30 seminarų. Ištisus metus mažesnės paskaitos rengiamos kas mėnesį. Šias paskaitas, įskaitant internetinių puslapių ir plakatų kūrimą, susisiekimą su dėstytojais, reklamą, rėmėjų paiešką, rengia KAPSZLI nariai, kurie nuolat tobulina savo organizaciją.

Mes siūlome platų stipendijų pasirinkimą!

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje.

Universiteto ypatybės

  Stipendijos ir finansavimas

  Stipendijų programa krikščioniškam jaunimui

  Pagrindinė Krikščionių jaunuolių stipendijų programos misija yra suteikti galimybę studijuoti Vengrijoje jauniems krikščionims studentams, gyvenantiems kriziniuose pasaulio regionuose ir (arba) dėl savo tikėjimo jiems gresia pavojus.

  Stipendija 2021/22 mokslo metams skelbiama šių šalių piliečiams: Egipto, Libano Respublikos, Irako Respublikos, Izraelio Valstybės, Palestinos, Pakistano Islamo Respublikos, Sirijos Arabų Respublikos, Kenijos Respublikos, Federalinės Demokratinės Respublikos. Etiopijos Respublika, Armėnijos Respublika ir Nigerija.

  Károli krikščionių stipendija

  Vengrijos reformatų bažnyčios Károli Gáspár universitetas įkūrė stipendiją, skirtą jauniems krikščionims studentams iš tam tikrų Artimųjų Rytų, Azijos ir Afrikos šalių suteikti galimybę studijuoti Vengrijoje. Programą finansuoja ir valdo Károli Gáspár universitetas.

  Laisvų vietų skaičius: Stipendija bus skirta ne daugiau kaip 5 pretendentams

  „Károli Christian“ stipendija apima: mokslą be studijų, mėnesinės pašalpos įmokas gyvenimo išlaidoms padengti, bendrabučio vietą visą stipendijos laikotarpį, kelionės į/iš gimtosios šalies išlaidų kompensavimą, sveikatos draudimą Vengrijoje.

  Stipendium Hungaricum stipendija

  Tam tikrų šalių pareiškėjai gali turėti galimybę pretenduoti į Vengrijos valstybės finansuojamą Stipendium Hungaricum stipendijų programą. Stipendija apima visą mokestį už mokslą, apgyvendinimo biudžetą (arba įnašą į apgyvendinimo išlaidas) ir sveikatos draudimą Vengrijoje.

  Ši studijų programa yra prieinama su Stipendium Hungaricum stipendija šių šalių piliečiams: Albanija, Alžyras, Argentina, Kambodža, Žaliasis Kyšulys, Gruzija, Indija, Indonezija, Iranas, Irakas, Jordanija, Kosovas, Kurdistano regioninė vyriausybė / Irakas, Kirgizija, Libanas, Moldova, Juodkalnija, Marokas, Mianmaras, Namibija, Šiaurės Makedonija, Pakistanas, Palestina, Rusija, Singapūras, Pietų Korėja, Sudanas, Sirija, Tadžikistanas, Tunisas, Turkija, Turkmėnistanas, Ukraina, Uzbekistanas, Jemenas

  Vietos

  • Budapest

   H-1091 Budapest, Kálvin tér 9., , Budapest

   Klausimai