Keystone logo
Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Įvadas

APIE MUS

40 metų, Kimmage DSC padėjo švietimą ir mokymą plėtros specialistų, dirbančių profesijų spektrą iš daugiau nei 65 šalių. Mes turime tvirtą reputaciją plėtros studijų Airijoje ir užsienyje pasiūlyti tarp kultūros ir patirties pagrindu mokymosi aplinką. Iš Kimmage DSC etosas įkūnijo mokymo metodą remiantis dalyvaujamosios mokymosi ir kritinio mąstymo, kuria siekiama suteikti kursų dalyviams įgūdžių ir žinių, kurios būtinos plėtros darbus ir šiandien.

Mūsų vizija ir misija

Iš Kimmage DSC vizija yra lygybės, pagarbos ir teisingumo visame pasaulyje. Mūsų misija yra skatinti kritinį mąstymą ir veiksmus, teisingumo, lygybės ir skurdą pasaulyje. Mes siekiame tai padaryti, sudarant palankias sąlygas švietimo ir mokymo atskirų specialistų ir grupių, dirbančių socialinės, ekonominės ir politinės kaitos visuomenėje ir taip suteikiant galimybę visiems praktikuojantiems efektyviai dirbti holistinio vystymosi visiems.

Kodėl Kimmage?

Esame kūrybingi, kritiškai ir dinaminės švietimo ir mokymo centras plėtrai. Siūlome mokymosi programą, kuri yra dalyvavimo, į besimokantįjį, įgūdžius, pagrįstus, praktiška ir aktuali. Mes turime beveik 40 metų patirtį mokymo ir mokymo plėtrai. Siūlome papildomą patirtį studentams, o daugiau nei akademinis. Mes teikiame vietos kritinės refleksijos, dialogu, mokslinių tyrimų ir gebėjimų stiprinimo mėgėjų vystymosi žmonių ir bendruomenių. Mes tiltas tarp plėtros praktikų atskirtį Šiaurės ir Pietų, tarp akademinės ir pilietinės visuomenės, aukštojo mokslo ir suaugusiųjų švietimo bei tarp NVO ir misionierių sektoriuje. Mes teikiame lanksčius mokymosi galimybes, įskaitant nuotolinį mokymąsi, neakivaizdiniame studijų ir pripažinimo ankstesnio mokymosi. Mes teikiame profesionalias modernizavimas ir / arba slenksčiu už plėtojant karjerą.

Norėdami sužinoti daugiau apie Kimmage požiūrio ir įsiklausyti į kai kurių mūsų studentai patikrinkite mūsų trumpą filmuką perspektyvų:

Mokymo programos

Akademinių programų pasiūla atspindi oficialias ir neformaliojo švietimo metodikas derinys ir yra paleisti bakalauro (BA) ir Doktorantas (MA ir antrosios pakopos diplomas) lygių, su galimybe studijuoti dieniniame ar visu etatu. Moduliai iš vystomojo studijų magistro dabar yra prieinami studentams per naują Lankstus ir nuotolinio mokymosi (FDL) režimu pristatymo.

Visi kursai yra tarptautiniu mastu pripažinta ir akredituota kokybės ir kvalifikacijų Airijoje (QQI). Be to, kadangi rugsėjis 2013, mes pristatyti 8 lygis BA Tarptautinio plėtra bendradarbiaujant su nacionalinio universiteto Airija, Maynooth (NUIM). Išsami informacija apie šią programą ir kaip taikyti galima rasti NUIM svetainėje, paspaudę čia

Gebėjimų ugdymo paslaugos

Be to, mūsų studijų programų, mes teikiame gebėjimų ugdymo paslaugas skirtas profesionaliam modernizuoti Airijos ir užsienyje veikiančių tarptautinių vystymosi personalas. Šie gebėjimų ugdymo paslaugos teikiamos kaip kuravimo ir organizacinę paramą ir trumpalaikio praktinio mokymo teikimo arba per klasėje pagrįstus mokymus ar atvirojo bei nuotolinio mokymosi (Kode).

Aljansų

Mūsų registracija kaip nepriklausoma bendrovė, o mūsų labdaros statusas leido mums įtvirtinti ir toliau plėtoti savo veiklą ir ryšius su kitais mąstančių organizacijų, ypač kalbant apie įvesdami efektyviau į viešuose forumuose ir strateginius aljansus su kitais plėtros sektoriuje Airijoje ir tarptautiniu mastu visų pirma Tanzanijoje, Pietų Afrikos Respublika ir Siera Leonė. Visai neseniai mes bendradarbiaujame su NUI Maynooth pristatyti bakalauro studijų programa, tarptautinės plėtros.

Kimmage DSC yra ne pelno akcinės bendrovės garantija, neturintiems įstatinį kapitalą, registruota ne: 414814 ir įregistravo Revenue Commissioners labdaros išimties CHY: 16985

Vietos

  • Dublin

    Dublin, Airijos sala

Programos

Klausimai