Keystone logo
KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

Įvadas

Dekano pranešimas

XXI amžiaus aušroje Šanchajaus Jiao Tong universiteto teisės mokykla skubiai priima precedento neturinčius iššūkius, susijusius su dideliais pasaulio struktūros pokyčiais, taip pat svarbiomis galimybėmis sinchronizuoti juos su Kinijos sistemos reforma.

Mes aiškiai žinome, koks sunkus darbas reikalingas norint sukurti pagrindus, ir tai, kaip sunku aplenkti pirmykščius. Tačiau mūsų dėstytojai ir visi studentai, šešerius metus įveikę didelius sunkumus, susijusius su novatorišku darbu, ir davę patenkinamus pradinius pasiekimus, įrodė, kad galime įgyvendinti numatytą tikslą per trumpesnį laiką būti „vietiniu lyderiu ir tarptautiniu mastu žinomu“. jei sąmoningai pasinaudosime „vėluojančiojo pranašumais“, kad gautume „šuolį į priekį“. Tai yra svajonė, trunkanti 110 metų, ir taip pat atsidavimas naujam tūkstantmečiui.

121836_shanghai-jiao-tong-university-3947435_640.jpg

Žvelgdami į istoriją, matome, kad mūsų pirmtakės - Nanyango valstybinės mokyklos įkūrėjai nuo pat pradžių švietimo principą apibrėžė kaip naujų vadybinių talentų „Specializuojanti politika“ ugdymą skatinant valstybės modernizavimą. Cai Yuanpei 1901 m. Įsteigtoje specialiojoje Vakarų studijų klasėje buvo vyriausiasis instruktorius, dėstęs konstitucionalizmo, tarptautinės teisės ir kitus kursus. Tai galima vadinti modernaus teisinio Kinijos švietimo pradžia. Iš mūsų Xuhui miestelio į nacionalinę ir net tarptautinę areną žengė keturi išskirtiniai absolventai: Shao Lizi, taikos derybininkas, kuris baigė pilietinį karą Kinijoje; Wang Chonghui, valdymo elitas su aukštais teisės įgūdžiais; Huangas Yanpei, profesionalus švietėjas, padėjęs užmegzti dialogą dėl ilgalaikės taikos ir stabilumo užtikrinant šalies demokratiją; ir Xu Mo, pirmasis Kinijos teisėjas JT tarptautiniame teisingumo teisme Hagoje. Jie atstovavo šlovingą Šanchajaus Jiao Tong universiteto tradiciją „Laikyti valstybės ramsčius“ ir pateikė konkrečius būsimo teisinio švietimo ir tyrimų tobulinimo modelius.

Norėdami sugrupuoti, praeities pasakos gali sudaryti įdomių sutapimų. Štai vienas, kai 1896 m. Buvo įkurta Nanyang viešoji mokykla, JAV Bostono universitetą baigęs daktaras Johnas C. Fergusonas sutiko būti prižiūrėtojas, atsakingas už mokyklos patalpų dizainą ir mokymo programos sistemą. 2007 m., Kai Šanchajaus Jiao Tong universiteto Teisės mokykla iš anksto pradėjo formuotis ir reikalavo impulso plėtrai, Amerikos kinų verslininkas Leo KoGuanas dosniai paaukojo lėšų rekonstruoti įstatymų pastatą ir pagerinti bendras mokymo ir tyrimų sąlygas. Šis sutapimas sukelia turtingas asociacijas ir misijos jausmą: mūsų procesas nuo šiol bus mūsų universiteto šlovės istorijos bruožas, vertas Vakarų ir rytų civilizacijų komunikacijos reformos principo ir apims supervalstybių sąveiką. abiejose Ramiojo vandenyno pusėse ir naujų valdymo būdų tyrimas atsižvelgiant į institucinę struktūrą.

Šanchajaus Jiao Tong universiteto Teisės mokykla buvo patvirtinta Švietimo ministerijos ir buvo pavadinta KoGuan Teisės mokykla. Galime numatyti galimybes, kurias mums atnešė pokyčiai 2008 m., Minėti „Pirmieji savanorių metai“, siekiant sukurti naują pilietinę visuomenę ir sukurti sėklų guolį, reikalingą valstybės ramsčiams auginti, prisitaikant prie naujos situacijos. XXI amžiuje. Remiantis būsimu universiteto planavimu, teisinis švietimas ir moksliniai tyrimai ateityje bus prioritetinis dalykas, svarbi dalis, reikalinga pasaulinio lygio universitetui kurti, ir akcentas laisvųjų menų ir socialinių mokslų mokyklose ar katedrose: „Atrankinis kompetencijos siekimas“. Norėdami įgyvendinti aukščiau išvardintus kilnius užmojus, turime pasitelkti visą savo išmintį ir dėti bendras pastangas, kad „KoGuan“ teisės mokykla taptų puikių talentų puoselėjimo baze, rūmai, skirti studijuoti institucijų principus ir teisinės valstybės teorijas, ir dialogo su tarptautinės akademinės bendruomenės kolegomis forumas. Tai yra mūsų pažadas naujam šimtmečiui.

Norėdami įvykdyti pažadą, fakultetams suteiksime pakankamai erdvės, kad jie galėtų parodyti savo sugebėjimus ir pasiekti asmeninio tobulėjimo, ir atversime duris tiek vidaus, tiek užsienio talentams. Surinksime aukščiausio lygio teisinio elito, turinčio bendrus tikslus ir aukštus pasiekimus, komandą, kuri atsiduos teisiniams tyrimams, mokymui ir teisingumui. Čia mes sukursime naują aiškinimo bendruomenę, kad suteiktume reikiamų žinių pagrindą Kinijos demokratijai ir teisinei tvarkai įtvirtinti.

Pasirinkdami „KoGuan“ teisės mokyklą, nesvarbu, ar esate mokslininkas, ar studentas, pasirinkote meistriškumą! Mes laukiame jūsų iš čia.

KONG Xiangjun (dekanas, KoGuan prezidentas, teisės profesorius)

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137807_Student6.jpg" />

137807_Student6.jpg

Istorinis apžvalga

XIX amžiaus pabaigoje ponas Sheng Xuanhuai ir grupė įžvalgių vyrų Šanchajuje įkūrė „Nanyang“ viešąją mokyklą - Šanchajaus Jiao Tongo universiteto pirmtakę - tikėdami, kad „svarbiausias tautos stiprinimo prioritetas yra ugdyti talentus ir ugdyti talentus pirmiausia turime vadovauti geroms mokykloms “. 1920 m. Gruodžio 14 d. Mokykla buvo pervadinta į Jiao Tong universitetą.

Teisinį išsilavinimą universitete galima atsekti pagal specialią politinę programą, siūlomą Nanyango viešosios mokyklos laikotarpiu. Cai Yuanpei vadovaujama mokymo programa buvo pradėta 1901 m., Joje buvo kursai apie konstitucijas, tarptautinę viešąją teisę ir tarptautines sutartis. Iš šios klasės buvo žymūs absolventai, tokie kaip Xu Mo, Li Shutong (meistras Hong Yi) ir Wang Chonghui. Xu Mo buvo pirmasis Kinijos teisėjas JT tarptautiniame teisingumo teisme, Li Shutong buvo anksčiausias mokslininkas, vertęs ir pristatantis teisinius kūrinius iš Vakarų, o Wang Chonghui buvo pirmasis Kinijos Respublikos vyriausybės užsienio reikalų ministras, pasirašęs JT chartija kaip Kinijos vyriausybės delegatas ir du kartus paskirta JT tarptautinio teisingumo teismo teisėja.

Šanchajaus Jiao Tong universiteto Teisės fakulteto istoriją galima atsekti iki 1986 m. Įsteigto Teisės mokymo ir tyrimų departamento. Po šešerių metų tyrinėjimo 1992 m. Oficialiai buvo įsteigta teisės bakalauro programa. Pirmoji studentų grupė Teisė buvo priimta 1993 m., tokiu būdu pradedant šiuolaikinę universiteto profesinio teisinio mokymo istoriją. 1996 m. Buvo įsteigtas Teisės departamentas, kuris 1998 m. Įgijo teisę suteikti magistro laipsnius. 2002 m. Birželio 8 d. Buvo įsteigta Teisės mokykla, kurios pirmajam statybos etapui buvo skirta 25 mln. RMB. Taigi Teisės mokykla pradėjo sparčiai vystytis.

2007 m. Liepos 31 d. JAV „Leo KoGuan“ fondas dosniai paaukojo 30 milijonų JAV dolerių Teisės mokyklai, kad pastatytų įstatymo pastatą Xuhui universiteto miestelyje, sudomintų garsius teisės profesorius, sukurtų akademinį prekės ženklą ir ugdytų talentus. valdyti šalį ir mokyti naujos kartos įstatymų leidėjų. 2008 m. Rugsėjo 20 d. Šanchajaus Jiao Tong universiteto Teisės mokykla pervadino „Šanchajaus Jiao Tong universiteto Leo KoGuan teisės mokykla“, kad galėtų paminėti didingą Liūto KoGuano fondo aktą. Nuo 2012 m. Mūsų mokykla trejus metus iš eilės buvo įtraukta į 100 geriausių teisės mokyklų pagal QS World University Rankings. Šiuo metu KoGuano teisės mokykloje vykdomos tarptautinės programos apima SJD programą, LL.M. Programa ir Kinijos teisės vasaros programos, kviestinių mokslininkų / studentų programa ir studentų mainų programos.

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137808_Student7.jpg" />

137808_Student7.jpg

Norėdami gauti daugiau informacijos: href = "http://en.law.sjtu.edu.cn/

Vietos

  • Shanghai

    KoGuan Law School Shanghai Jiao Tong University 800 Dong Chuan Road Minhang District, Shanghai, 200240, Shanghai

    Klausimai