Keystone logo
L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

Įvadas

LUde.S. Jis gimė 1999 metais, kaip asociacija, Ticino, Šveicarija, kurį prof iniciatyva. Paolo Sotgiu, siekiant remti ir skatinti visus kultūrinių mainų ir mokymosi patirtimi, mokslo ir mokslinių tyrimų Europoje ir kitur, kaip laisvojo universiteto humanitarinių mokslų ir technologijų - Ludes. Nutarimas Nr. 2006 vasario 703 14, Valstybinė Taryba įgaliojo LUde.S. naudojantis tuo pavadinimu, privatus universitetas pagal meno. 14 punktas. Įstatymo 2 dėl Italijos Šveicarijoje, Taikomųjų mokslų Italijos Šveicarijos universiteto universiteto ir dėl mokslinių tyrimų institutų 03 1995 spalio (LUSI / SUPSI; LR 5.3.1.1)

2014, po to straipsnio pakeitimą. 14 LUSI / SUPSI minėta, kuri leidžia termino universitetų tik mokyklose akredituotos atitinkamų nacionalinių ar tarpvalstybinių kantonų valdžios naudojimą, Laisvasis universitetas humanitarinių mokslų ir technologijos - Ludes yra paslaugų įmonė "Ludes SAGL", transformavimo jų struktūrą miesteliu, Campus Ludes Lugano Lugano surengti labiausiai prestižinių Europos ir tarptautinių universitetų, ir plėtoti jų kursus pagal mokymo programą parengė atitinkamų universitetų vyko.

Laikantis steigėjo prof Paolo Sotgiu vizija, o po beveik dvidešimt veiklos metų Šveicarijoje, LUde.S. Jis neseniai įkūrė naują miesteliu Maltoje, vadinamą Jungtinių UCM apgyvendinimu Maltos.

Plėsti Maltoje, UCM dabar gali dar labiau sustiprinti savo asortimentą tarptautinių veiksmų atleidus kvalifikaciją, kad galėtų būti lyginami su ir pripažinta daugelyje šalių, ne tik Europoje, kad būtų lengviau studentams gauti užsienio kvalifikaciją (licencija NCFHE n. 2015-011).

Dabar jie siūlomi Ludes Lugano Campus, laipsnio kursus ir Semmelweis universiteto ir Jungtinės UCM Campus Maltos aukštojoje mokykloje.

Kodėl reiktų studijuoti ne Ludes

Studijuodamas LUde.S. Tai reiškia, kad būtum, kas tai yra: Pilnas asmuo, atsakingas ir atviras tarpusavyje ir su pasauliu.

Tai ne tik mokytis metodus, įgyti įgūdžius, bet taip pat išmokti pagarbos ir meilės visiems, kurie skatina gyvenimą.

Pripažindamos žmonėmis, savo potencialą ir galimybes, visada susiduria kultūrą ir tradicijas kitų tautų vertę.

Pedagoginė požiūris LUde.S. siekia mokyti pažinti ir suprasti ne tik kitus, bet pirmiausia sau, tokiu būdu palengvinti būsimą profesinę ir gyvenimo santykiai, todėl išleisti "tvirtą pagrindą bet kokiam kelio gyvenime vadiname mums eiti.

Vietos

  • Lugano

    Ludes Lugano Campus | Via dei Faggi 4, Quartiere La Sguancia, 6912, Lugano

Klausimai