Keystone logo
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Įvadas

Lankašyro teisės mokykla didžiuojasi savo nacionaliniu ir tarptautinę reputaciją, siūlanti teisė ir kriminologija kursų spektrą ne tiek antrosios pakopos lygmenyje. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai apima tarptautiniu mastu pripažintų mokslinių tyrimų ekspertai, apdovanojimai mokytojus bei teisės specialistus, turintys didelę praktinio darbo patirtį. Mes didžiuojamės teikti energingas, stimuliuojantis ir draugišką aplinką, kurioje mokytis. Įsidarbinimo yra ne visa mes širdies ir mokykla turi puikią reputaciją per profesijomis, verslo ir pramonės įspūdingo kokybę savo absolventų, kurie atneš akademinį kalibrą, profesionalumą ir komercinės sąmoningumą į darbo vietą.

Apie mokyklą

Per pastaruosius 40 metų, Lankašyro teisės mokykla sukūrė puikią tarptautinę reputaciją teikiant absolventams, kurie patenka į profesionalų pasaulį įgūdžių darbdaviai ieško. Mokymo sesijų yra mažos ir asmens, energingas ir intelektualiai stimuliuojantis, taip pat yra praktiškas. Mūsų tikslas yra suteikti jums su geriausiu studentų patirtimi, kad jūs galite pasiekti, kad geriausias jūsų potencialą ir MAGISTRO gerai įrengtas padaryti profesinėje pasaulyje pasirinktą poveikį.

Mokykla siūlo pilną portfelį bakalauro ir magistro kursų, tiek teisės ir kriminologijos. Mūsų bakalauro teisės kursus visi patvirtinti teisinių profesijų atitinkančiomis teisės laipsnių todėl studentai gali verstis profesine pusę mokymo arba kaip advokato ar barrister. Mūsų kriminologijos kursai suteikia studentams galimybę kritika baudžiamosios teisės ir baudžiamojo teisingumo sistemą nuo socialinio, ekonominio ir kultūrinio požiūriu ir siekti karjeros per platesnių viešųjų ir bendruomenines paslaugas. Mokykla taip pat siūlo platų tęstinio profesinio tobulėjimo galimybes, iš kurių daugelis yra pritaikytos prie individualių suinteresuotų poreikius.

Mokykla siekia:

  • būti sektoriuje pirmauja teisė ir kriminologija švietimo paslaugų teikimą
  • išlaikyti mokymosi bendruomenės remiantis inovacijų ir kompetencijos ir įsipareigojo didinimą stipriąsias ir pasiekti
  • išlaikyti mokslinių tyrimų bendruomenę, kuri turės įtakos teisės, baudžiamojo teisingumo ir politika
  • užtikrinti kuo platesnę prieigą prie švietimo visiems su sugebėjimą ir įsipareigojimą sėkmingai
  • įdėti pritaikomais įgūdžiais visoje mokymo programoje, kad padidinti studentų galimybes įsidarbinti

TYRIMAI

Kaip teisės mokykloje mes papildo mūsų įsipareigojimą akademinės ir profesinės teisinį išsilavinimą su aukštos kokybės mokslinių tyrimų veiklą. Tyrimai darbuotojai įvedėte ir pasiekė puikių rezultatų visose nacionalinėse mokslinių tyrimų pratimai nuo 1990 ir mūsų tyrimai stipendija toliau įtakoti teismų sprendimų, politikos formavimo ir teisės reformos Jungtinėje Karalystėje, Europoje ir plačiau tarptautinėje arenoje. Mūsų darbuotojų patirtis informuoja ne tik mūsų bakalauro programas, bet ir mūsų mokoma ir moksliniai tyrimai pagrįsti magistro laipsnius.

Vietos

  • Lancashire

    Lancashire Law School, University of Central Lancashire, PR1 2HE, Lancashire

Klausimai