Keystone logo
Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Teisės fakultetas apie Georg-August-Universität Göttingen yra seniausia, didžiausia ir labiausiai žinoma Teisės fakultetas Žemutinėje Saksonijoje. Kadangi ji buvo įkurta 1737 m, buvo įsipareigojusi vienybės ir laisvės mokslinių tyrimų ir mokymo. Jo maksimalus pozicija Šiaurės Vokietijoje buvo patvirtinta teigiamu mokymo (2008) bei mokslinių tyrimų vertinimus (2002) praeityje. Fakulteto tikslas yra įsitvirtinti kaip puikios teisinių tyrimų centre ir mokymo Vokietijoje.

Fakultete jau seniai pasižymi pavyzdingai ir plataus masto mokslinių tyrimų ir mokymo į pagrindinių mokomųjų dalykų civilinės teisės, visuomenės ir baudžiamosios teisės ir pagrindinio dalyko (teisės istorija, teisės filosofijos ir teorijos srityje, taip pat palyginti teisės aktų). Atsižvelgiant į tai, buvo nustatyta naujoviškų mokslinių tyrimų projektus dėl tarptautinių, kuriems temas ir specialių saugomų teritorijų. Su kryžminio taikomos ir tarpdisciplininių mokslinių tyrimų dėmesys ir

 • Europeizacija ir internacionalizacija
 • Į medicinos Sciene ir šeimos Individualus
 • Ekonominė ir socialinė sistema

Fakulteto tikslai padidėjo profilį galandimo ir toliau ryšius su ekonominių ir socialinių mokslų. Atsižvelgiant į kartų kaitą taikymo sritį, fakultetas atnaujino savo darbuotojus, sudaryti sąlygas plėtoti naujų mokslinių tyrimų prielaidas dėmesys sutelkiamas remiantis sėkmingą mokslinių tyrimų svarbiausiose. Šis profilis palaiko daug struktūrinių ir organizacinių priemonių, įskaitant visų pirma naujojo fakulteto struktūrą.

Puikus tyrinėjimai bei dėstymas reikalauja atitinkamos darbo sąlygas ir visų pirma tinkamai literatūros pasiūla. Fakultetas turi - sąveikos su Žemutinės Saksonijos ir Vilniaus universiteto biblioteka - puikus atsargų literatūros visose teisės srityse. Visos svarbios duomenų bazės yra prieinamos mokslininkams ir studentams iš darbo vietose, taip pat per Getingeno Belaidis LAN.

teisė

Fakultetas siūlo savo studentams - remiantis savo mokslinių tyrimų pagamintos - tiek visapusišką mokslinį mokymą privalomo ploto teisės studijas ir intensyvinimo unikalių šiame didelės spartos šiose ugdymo fokusavimo sritis:

 • Istoriniai ir filosofiniai pagrindai įstatymo
 • Privačių ir viešųjų ekonominės teisės
 • Civilinės teisės ir civilinio
 • Privačių ir viešųjų žiniasklaidos įstatymą
 • Tarptautinė ir Europos viešoji teisė
 • Baudžiamoji teisė, Baudžiamojo proceso ir kriminologijos
 • Darbo ir socialinės teisės
 • Medicinos teisė
 • Viešoji teisė - valdymo, reguliavimo ir administravimo

Be to, Vokietijos studentai gali pasiekti Magister Legum Europae / magistra Legum Europae titulą ryšium su buvimo užsienyje per ES programos "Erasmus" ir sėkmingą dalyvavimą papildomus tyrimus "teisinis integracija Europoje". Užsienio studijų studentai gali pasiekti magistro įstatymų (LL.M.) antraštinės dalies į agraduate studijų kurso taikymo sritį. Graduate Management Admission Test arba Göttingen Teisės fakultetas siūlo didelį aplinką jauniems teisės mokslininkų. Ji siekia toliau didinti savo patrauklumą doktorantų. Fakultete yra vienas iš steigėjų fakultetų Getingeno aukštosios mokyklos socialinių mokslų (Göttinger Graduiertenschule Gesellschaftswissenschaften; GGG).

Kodėl studijuoti Göttingen?

Getingeno universitetas yra nuolat pateko tarp geriausių Vokietijos aukštojo mokslo institucijų įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose universitetų reitingą. Nuo pat savo įkūrimo 1737, ji suteikė puikią studijų ir mokslinių tyrimų galimybes studentams ir mokslininkams iš viso pasaulio, įskaitant daugiau nei 40 Nobelio premijos laureatų. Be mokymo ir orientavimo iš žymiausių profesorių ir kitų ekspertų, Göttingen studentai naudos iš prieigos prie pirmos klasės studijų įrenginių, pavyzdžiui, Getingeno valstybės ir universiteto bibliotekoje, kuri yra viena iš didžiausių bibliotekų Vokietijoje, kuriame yra apie 8 mln daiktus ir teikti prieiga prie daugybės teisinių ir kitų mokslo duomenų bazių.

Getingeno universiteto Teisės fakultetas turi puikią reputaciją mokymo, mokslinių tyrimų ir profesiniam tobulėjimui. Per savo egzistavimo šimtmečius, jis buvo žinomas dėl pažangos teisinį mokslo ir siūlo išskirtinį teisinį apmokymą garsių teisininkų, kaip Johann Stephan lazda ar Rudolf von Jhering. Todėl, Göttingen visada buvo labai patraukli vieta tiems, kurie nori studijuoti teisę, įskaitant kai kurių žinomų istorinių asmenybių, tokių kaip Otto von Bismarck ar Wilhelm von Humboldt.

Iš patrauklių savybių skaičius markę teisės studijas Getingeno ypač naudingas. Pavyzdžiui, teisinį švietimą čia turi stiprų ryšį su praktika, siūlanti klases ne tik profesoriai, bet taip pat praktikuojančių advokatų ir kitų specialistų. Be to, daugelis profesorių taip pat aktyviai nepriklausantys akademinei, pavyzdžiui, kaip teisės patarėjams, narių teisės aktų komisijų ar teisėjų aukščiausius teismus.

Kitas patrauklus aspektas Getingeno Teisės fakulteto yra jo tarptautiškumas. Taip pat hostingas studentus iš viso pasaulio ir teikia daug mainų galimybes, fakulteto taip pat siūlo užsiėmimus apsilankę profesorių iš kitų šalių ir dalyvauja tęstinio tarptautinio bendradarbiavimo per įvairius specialius organus, pavyzdžiui, Vokietijos ir Kinijos teisės mokslo instituto ar Europos teisės akademija ir IRT.

Daugiau privalumai teisės studentams Göttingen išvesti iš įvairių specializuotų institutų ir kitų specializacijos grupių, kurios užtikrintų, kad daug teisinių dalykų gali būti tiriamas iš įvairių perspektyvų ir visų jų aspektų. Pavyzdžiui, verslo teisės institutas leidžia IP studentus ir IT teisė naudos iš bendros patirties profesoriaus Körber, gerai žinomas ekspertas telekomunikacijų teisės, konkurencijos teisė ir paieškos sistemose; Profesorius Spindleris iš populiariausių komentarais ir monografijų apie e-komercija, elektroninės žiniasklaidos, atviro kodo ir kitų temų autorius; Profesorius Wiebe, garsėja savo darbais IRT teisės, nesąžiningos konkurencijos, autorių teisių ir duomenų apsaugos; taip pat kitų specialistų šiose ir susijusiose srityse. Profesoriai Körber, Spindleris ir Wiebe taip pat dalyvauja daugelyje teisinių politika plėtros veiklą Vokietijoje, Europoje ir už jos ribų. Šie profesoriai buvo aktyviai kuriant LIPIT programa ir šiuo metu jie sudaro savo akademinei valdybai.

Be paskaitų ir seminarų gerai žinomas savo srities specialistai, studentai gali pasinaudoti įvairiose konferencijose, seminaruose, ir studijuoti keliones organizuoja arba bendrai organizuoja fakulteto ar atskirų dėstytojų. Pavyzdžiui, mokiniai gali dalyvauti kasmetiniame Tarptautinės tyrimų forumas įstatymo ir IRT / IP, Getingeno IT įstatymo forumas ir vasaros mokyklos Europos TL ir IRT įstatymo.

teisė

Pragyvenimo kaina

Kiekvieno studento pragyvenimo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo jo ar jos gyvenimo būdą, apgyvendinimo dydžio ir vietos, valgyti pageidavimus ir tt Todėl Jūsų individualūs gyvenimo išlaidoms gali būti didesnis arba mažesnis nei vidutinis toliau nurodytų išlaidų.

Kaip atskaitos tašką, verta pažymėti, kad valstybės finansinė parama schema siekiama suteikti Vokietijos studentai sau aukštojo mokslo nepriklausomai nuo jų priemonėmis (BAföG) teikia Vokietijos studentams iki 735 eurų per mėnesį. Ši suma gali būti laikoma pakankama padengti studento pragyvenimo išlaidas, nors tikrai ne gana kuklus lygiu. Apskritai, jūs galite tikėtis mokėti nuo 200 iki 500 eurų už nakvynę, nuo 200 iki 300 eurų maistui, o nuo 30 iki 150 eurų už privalomojo sveikatos draudimo.

Didesnė ar mažesnė apgyvendinimo išlaidos gali padaryti didelį skirtumą į bendrą pragyvenimo išlaidas. Todėl, ji yra rekomenduojama pradėti ieško kambario ar buto kuo greičiau. Jei taikote anksti, jūs galite gauti kambarį vienai iš studentų bendrabučių, kuris paprastai yra pigiausias variantas. Bendrabutyje kambarys gali kainuoti apie 200 eurų per mėnesį ar net mažiau. Priešingai, privačioje rinkoje jūs greičiausiai mokėti apie 300 eurų už A bendro buto patalpoje arba apie 500 eurų už privatų butą. Tai daro bendrabučio kambariai labai populiarus, todėl laukiančiųjų sąrašai, paprastai gana ilgas. Taigi, tai geriausia bent pusę metų kreiptis dėl bendrabučio kambaryje iki mokytis Göttingen pradžioje.

Vietos

 • Göttingen

  Faculty of Law of the Georg-August-Universität Göttingen Platz der Göttinger Sieben 6 , 37073, Göttingen

  Klausimai