Keystone logo
Ghent University Law School Tarptautinės ir Europos teisės magistras: Tarptautinė verslo teisė
Ghent University Law School

Tarptautinės ir Europos teisės magistras: Tarptautinė verslo teisė

Ghent, Belgija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

31 May 2024

16 Sep 2024

EUR 6 678

Stovykloje

Įvadas

Tarptautinio verslo teisės LLM yra pavyzdinė programa, skirta studentams, norintiems specializuotis tarptautiniuose teisiniuose verslo praktikos aspektuose mūsų globalėjančiame pasaulyje. Suteikdamas tam tikrą asmeninio pasirinkimo laipsnį, jis nukreipia studentus link pagrindinių tarptautinės verslo teisės pagrindinių teisinių elementų, garantuojančių aukštesnįjį laipsnį su realia pridėtine verte į verslą orientuotoje karjeroje.

Apie programą

Tarptautinio verslo teisės specializacija leidžia studentams įgyti išsamių žinių apie įvairias praktikos sritis ir yra skirta būsimiems ar jau patyrusiems teisininkams ir įmonės konsultantams, sprendžiantiems komercinės, įmonių, vertybinių popierių ir bankininkystės teisinius klausimus, taip pat tarptautinės ekonominės teisės klausimus.

Sukurta aplink garsųjį Finansų teisės institutą, programa sujungia savo profesorių ir patyrusių praktikų patirtį tokiose srityse kaip susijungimai ir įsigijimai, intelektinė nuosavybė ir komercinis arbitražas, kad studentai suteiktų praktinės patirties.

Visuose LLM kursuose dėmesys sutelkiamas į ES masto reguliavimą arba taikomas lyginamosios teisės metodas. Programa idealiai tinka studentams iš ne ES, kuriems reikia išsamių žinių apie ES reglamentavimą, ir tiems, kurie nori pabėgti nuo provincijos nacionalinės teisės studijų.

Struktūra

Studentai turi įgyti 60 kreditų per du semestrus. Formuojant savo mokymo programą galima labai lanksčiai. Šešiolika kreditų apima kursus, kurie specializuojasi įmonių ir įmonių valdymo teisės, komercinio arbitražo ir kapitalo rinkų teisės srityse. Dar dešimt kreditų yra skirti privalomiems pagalbiniams kursams, daugiausia susijusiems su įvairiomis teisinėmis ir politinėmis raidomis, siekiant praplėsti teisės specialistų akiratį. Studentai taip pat privalo parašyti penkiolikos kreditų vertės LLM darbą, susijusį su vienu iš mokymo programos kursų.

Likę kreditai užpildyti pasirenkamaisiais kursais įvairiomis temomis iš šių sričių: Ekonominė ir socialinė teisė, Europos teisė, Transporto teisė ir kt. Studentai gali rinktis iš maždaug dvidešimt penkių skirtingų kursų, kurie visi dėstomi tik anglų kalba. Mokymas paprastai vyksta interaktyviai, reikalaujantis pažangaus skaitymo ir klasės dalyvavimo. Programoje paprastai kasmet dalyvauja keli tarptautiniu mastu žinomi kviestiniai profesoriai. Studentai taip pat gali pasirinkti dalyvauti vienoje iš įvairių ginčų teismų ar teisės klinikų kaip oficialios savo mokymo programos dalies.

Organizuota socialinė veikla yra svarbi LLM patirties dalis, ir ne visos jos yra užklasinės. Mokymosi veikla apima vizitus su gidu į svarbias ES ir tarptautines institucijas ir dalyvavimą keliuose koliokviuose.

Magistro disertacija

Magistro disertacija yra reikalavimas kiekvienam kandidatui įgyti magistro laipsnį. Magistro disertacija – originalus tiriamasis darbas. Juo siekiama ugdyti ir stiprinti studentų tiriamojo gebėjimo įgūdžius. Studentas pasirenka temą ir jam visus mokslo metus vadovauja projekto vykdytojas arba vadovas.

Studijų programos kokybė

Stiprybės

  1. Priėmimo gairės yra būtinos. LLM programos daug investuoja į atitinkamų kandidatų susisiekimą ir nukreipimą į paraišką ir priėmimą. Vadovavimas tęsiamas ir prasidėjus mokslo metams. Atvykstantys studentai dalyvauja plačioje orientacinėje programoje.
  2. Mokymo programos lankstumas: Gento teisės mokykla siūlo tris skirtingas LLM programas, atspindinčias skirtingus karjeros siekius. Atsižvelgdami į savo asmeninę poziciją ir ambicijas, galite sukurti mokymo programą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.
  3. Aktyvus mokymasis: LLM programos teikia didelę reikšmę mokymo metodams, kurie užtikrina, kad studentai nebūtų pasyvūs žinių įsisavintojai. Vietoj to jie yra skatinami atlikti nepriklausomus tyrimus ir kritiškai mąstyti atliekant pasirengimo pamokoms užduotis, nedidelius darbus per semestrą, esė klausimus ir panašiai.
  4. Tarptautinė perspektyva: programos atspindi jų europinę ir tarptautinę aprėptį už siūlomų dalykų. Dėstytojų ir dėstytojų korpusą sudaro ekspertai, turintys platų tarptautinį poveikį ir patirtį.
  5. Suinteresuotųjų šalių įtraukimas: pagrindinė studijų programų stiprybė yra tvirtas ryšys ir sąveika su profesiniu pasauliu bei plačia institucine ES ir tarptautinės teisės tikrove, suteikiant studentams informaciją apie faktines operacijas ir bendrą praktiką vietoje ir ruošiant juos studijoms. profesinė karjėra.

Atsiliepimai

Hansas Merketas

„LLM programa leido man susisiekti su daug įdomių, ambicingų ir nuostabių žmonių. Keitimasis žiniomis ir patirtimi tokioje aplinkoje buvo tikrai įkvepiantis ir verčiantis susimąstyti.

Kai Betke

„Įsimintiniausi metai, kupini daug žinių, daug linksmybių ir, svarbiausia, daug draugų!

Novakas Blečičius

„Gento universiteto LLM programa buvo viena iš labiausiai naudingų mano gyvenimo patirčių. Turėjome labai malonų studentų būrį iš įvairių pasaulio šalių. Turėjau galimybę susitikti su ryškiausiais ir prestižiškiausiais Gento universiteto dėstytojais. Aš myliu Gentą; tai tarsi didelis muziejus. Jo architektūra žavi, ir aš jaučiausi kaip XIV amžiuje. Programa yra kartą gyvenime, todėl nuoširdžiai rekomenduoju ją visiems!

Emma Wood

„Fantastiškiausia akademinė patirtis mano gyvenime. Be akademinės naudos, man taip pat patiko gyventi tokiame nuostabiame mieste.

Priėmimo sąlygos

Turėti teisininko išsilavinimą, ty laipsnį, kurio kilmės šalyje reikia norint užsiimti teisininko profesija. Studentai, kurie baigia studijas, gali teikti paraiškas ir gali būti priimami sąlyginai, jei sėkmingai baigs laipsnį.

Išnagrinėję studijų programas ir atsižvelgiant į įgytas kompetencijas, gali būti priimti kandidatai, turintys ne teisės universitetinį išsilavinimą. Tokiu atveju priėmimui gali būti taikomi apribojimai, susiję su turimais kursais.

Pateikti pakankamo anglų kalbos mokėjimo C1 lygiu įrodymą.

Turėti pakankamai finansinės paramos asmeninėmis finansinėmis priemonėmis arba finansine pagalba.

Pateikti paraišką dėl priėmimo į LLM programą iki nustatyto termino, su užpildyta paraiškos forma ir visais reikalingais dokumentais.

Informaciją apie priėmimo reikalavimus ir administracinę priėmimo pagal užsienyje įgytą diplomą tvarką rasite šiame puslapyje: href="https://www.ugent.be/prospect/en/administration/enrolment-or- registracija.

Gerai pradžiai

Paraiškos pateikimo terminas (tarptautinių studijų studentams)

Tiek Belgijos, tiek tarptautiniams studentams:

Paraiška šiai išplėstinei magistrantūros programai turi būti paleista per „Oasis“.

Prašymo forma ir kartu esantys dokumentai elektronine versija turi pasiekti Tarptautinį priėmimo skyrių pavasarį tų metų, einančių prieš mokslo metus, į kuriuos kreipiatės. Žiūrėkite toliau nurodytus skirtingus paraiškų teikimo terminus, skirtus ES / EEE piliečiams, studentams, kurie nėra ES / EEE piliečiai, ir studentams, turintiems Belgijos diplomą.

Rekomenduojami išankstiniai prašymai (tikrai studentams, kuriems reikia vizos) ir bus nuspręsta dėl vasario iki birželio / liepos pradžios.

Prašymai, gauti po birželio mėnesio, bus svarstomi, jei leis anksčiau priimtų studentų skaičius.

Paraiškų teikimo terminai:

  • Balandžio 1 d. studentams, kurie nėra ES/EEE piliečiai,
  • liepos 1 d. ne ES/EEE piliečių studentams, gyvenantiems Belgijoje, turintiems galiojantį leidimą gyventi,
  • liepos 1 d. ES/EEE piliečių studentams.

Mokestis už mokslą

6540,10 eurų

Apie Mokyklą

Klausimai