Keystone logo
Leeds Beckett University LLB (Hons) įstatymas
Leeds Beckett University

LLB (Hons) įstatymas

Leeds, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

Stovykloje

* JK / ES piliečiams. 13 000 svarų tarptautiniams studentams. Sumuštinių metų mokestis 1385 svarai už JK / ES ir 1950 svarų už tarptautinius. Tarptautiniai studentai gali gauti 1000 svarų stipendiją.

Įvadas

Mes suteiksime jums supratimą apie teisinę sistemą, taisykles ir praktiką, kuri valdo ir reguliuoja visuomenę bei mūsų komercinius ir socialinius santykius. Jūs taip pat turėsite galimybę lavinti analizės, teisinio argumentavimo, vertinimo ir propagavimo įgūdžius. Būdamas Lydso teisės mokyklos studentu, nemokamai galėsite naudotis įvairiais teisės vadovėliais internete per „Law Trove“ - tik abonementinę paslaugą, kurią siūlo Oksfordo universiteto leidykla.

Tai yra kvalifikuotas teisinis laipsnis, kurį advokatai prižiūri ir advokatų standartų taryba pripažįsta atitinkančiais jūsų teisinio mokymo akademinius reikalavimus. Baigę studijas galėsite tęsti advokatą ar advokatą.

Šis kursas suteikia galimybę praleisti sumuštinių metus; metus mokamo darbo pramonėje, kuris sukurs jūsų įgūdžius ir patirtį. Paprastai tai atliekama nuo antrųjų iki trečiųjų jūsų laipsnio metų, paprastai jūsų kursas iš viso yra ketveri metai. Studentai, pasirinkę sumuštinių kelią, supranta, kad tai padeda ir studijoms, ir darbui baigus. Tai gali sustiprinti jūsų pasitikėjimą, kontaktus ir, žinoma, jūsų CV. Leedsas Beckettas reklamuoja daugybę įdarbinimo galimybių ir teikia pagalbą, kad padėtų rasti jums tinkamiausią vietą.

Teisės švietimo ir mokymo pokyčiai

Teisinį švietimą ir mokymą išsamiai peržiūrėjo profesionalūs teisinio sektoriaus reguliuotojai. Apžvalgoje buvo nagrinėjami keliai, skirti kvalifikacijai tapti advokatu ar advokatu.

Advokatų standartų taryba (BSB) nebereikalauja studijuoti „kvalifikacinį teisės laipsnį“ (QLD), tačiau iki advokatų profesinio rengimo etapo vis dar reikia studijuoti tai, kas vadinama „teisiniais žinių pagrindais“. Visi mūsų teisės bakalauro laipsniai atitinka šį reikalavimą. Maršrutų pakeitimai, norint gauti advokato kvalifikaciją, turi būti baigti 2020 m. Vasarą, laikinai įvedant tuos pakeitimus nuo 2021 m. Rugsėjo mėn.

Pareiškėjai ir būsimi pareiškėjai kviečiami daugiau sužinoti apie pokyčius mūsų atvirų durų dienose ir pareiškėjų dienose. Be to, Advokatų reguliavimo tarnyba (SRA) ir Advokatų taryba (BSB) išleido bendrą rekomendacinį protokolą. Tai galima rasti apsilankius SRA tinklalapiuose „Advokatų kvalifikacinis egzaminas“ ir „Bendrasis protokolas dėl akademinės mokymo pakopos“.

Kodėl verta studijuoti teisę Leeds Beckett University

 1. Fantastiškos praktikos vietos ir sumuštinių metų galimybės
 2. „Law Trove“ yra internetinė paslauga, kurią siūlo „Oxford University Press“. Tai reiškia, kad visi mūsų studentai internetu ir nemokamai galės naudotis įvairiausiais teisės vadovėliais
 3. Įgykite realios praktinės patirties ir įdėkite ką nors atgal į vietos bendruomenę įsitraukdami į mūsų Teisės kliniką ir teikdami teisines konsultacijas realiems žmonėms, turintiems realių problemų
 4. Mūsų kuravimo schema yra neatsiejama Leeds Law School edukacinės patirties dalis. Studentai yra suporuoti su profesionaliu mentoriumi iš Leedso teisinės bendruomenės, kuris suteiks neįkainojamą įžvalgą apie teisininko profesiją, kad būtų galima paremti švietimo plėtrą ir padidinti karjeros galimybes.
 5. Galimybės įsitraukti į popamokinę veiklą, toliau tyrinėjant savo interesus ir padedant išsiskirti savo CV, dalyvaujant šaudymo varžybose ir grupėse, įskaitant „The Student Law Society“ ir „The Junior Barristers Society“.
 6. Pasisemkite įkvėpimo iš aukšto lygio „Įstatymo praktikoje“ svečių paskaitų, kuriose dalyvavo ankstesni pranešėjai, įskaitant Darbo partijos vadovą, serą Keirą Starmerį, QC parlamento narį ir žmogaus teisių gynėją baronienę Shami Chakrabarti CBE PC

Mokymas ir mokymasis

Nepriklausomi tyrimai yra labai svarbi mokymosi universitete dalis, todėl jums teks atlikti daug valandų savarankiškų tyrimų ir skaitymo bei paruošti ir rašyti vertinimus. Jūsų kursai pateikiami per keletą modulių, kurie padės jums planuoti laiką ir nustatyti studijų tvarką. Už jūsų paskaitų, praktinių užsiėmimų ir pamokų, teikiama įvairi parama, padedanti atlikti savarankišką studiją. Mūsų konkrečių dalykų bibliotekininkai pasirengę nukreipti jus į specialistų mokymosi ir studijų įgūdžių išteklius. Jums taip pat bus paskirtas akademinis patarėjas, kuris suteiks jums pritaikytą atsiliepimą ir palaikymą.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai kvalifikuoti kaip advokatai ir advokatai, arba jie padarė karjerą policijoje, vietos ir nacionalinėje vyriausybėje, versle ir finansuose. Šis kursas yra teisininko kvalifikacinis laipsnis, kurį pripažino teisininkų profesijos reguliuotojai, o sėkmingai baigę studijas galėsite pereiti į profesinius mokymosi etapus, kad taptumėte advokatu. Kitas jūsų mokymo etapas gali būti mūsų teisinės praktikos kursai arba galite tęsti teisinio vadovo praktikos profesinį diplomą, jei dar nesimokėte CILEx modulių trečiaisiais metais. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.cilex.org.uk. Kiti antrosios pakopos studijų variantai yra mūsų LLM tarptautinio verslo teisė, MRes ir MPhil. Mes taip pat siūlome galimybes studijuoti doktorantūroje.

 • Stažuotojas advokatas
 • Teisės sekretorius
 • Teisės vykdytojas
 • Legalus asistentas

Stipendijos ir stipendijos

Mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad galimybė patirti išsilavinimą čia, Leeds Beckett University būtų atvira visiems. Jei ketinate prisijungti prie mūsų studijuoti bakalauro laipsnį, galite gauti stipendiją ar stipendiją.

Stipendijos paprastai skiriamos atsižvelgiant į namų ūkio pajamas, o stipendijas galima gauti keliose srityse ir jos yra pagrįstos sporto ar akademine kompetencija.

„Beckett“ karjeros komanda

Mūsų „Beckett“ karjeros komanda palaikys jus visais jūsų karjeros planavimo aspektais visame universitete ir už jo ribų. Nesvarbu, ar ieškote darbo ne visą darbo dieną, ar norite įgyti patirties greta studijų, ar jums reikia pagalbos rengiant paraišką ar ieškant absolventų darbo galimybių, mes galime suteikti ekspertų pagalbą kiekviename žingsnyje!

Per visą savo kelionę universitete ir iki penkerių metų po studijų turėsite prieigą prie įvairiausių palaikymo ir įrankių, kurie jums padės:

 • Pasiruošimas kreiptis dėl darbo
 • Darbas su jūsų CV
 • Pasiruošimas pokalbiui
 • Kreipimasis dėl absolventų laisvų ar praktikos vietų
 • Ryšiai su darbdaviais ir organizacijomis

155027_pexels-photo-618613.jpeg
Snapwire / pexels
"Nuo mažens norėjau dirbti teisinėje srityje. Išsilavinimas sukėlė susidomėjimą nuosavybės teise ir padėjo pamatus tikrai stimuliuojančiai karjerai. Dabar specializuojuosi komercinės nuosavybės srityje ir valdau kai kurių didelių klientų portfelius. . "Natalie MilnesNekilnojamojo turto asocijuota įmonė DLA Piper - LLB (Hons) įstatymas

Mokesčiai ir finansavimas

UK / ES

£ 9 250

Metų mokestis už studentus, įstojusius į 2021/22, yra 9250 svarų sterlingų. Mokėtina suma gali kasmet didėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Sumuštinių metai

Paprastai praleisite visus metus stažuotėje. Už šiuos metus jums bus taikomas mažesnis 1385 svarų sterlingų mokestis.

Tarptautinis

13 000 svarų

Metų mokestis už studentus, įstojusius į 2021/22, yra 13000 svarų. Sumoka, kurią mokėsite, yra fiksuota tokiu lygiu kiekvieniems kurso metams.

Sumuštinių metai

Paprastai praktikoje praleisite visus metus. Už šiuos metus jums bus taikomas sumažintas 1950 svarų mokestis.

Įranga

Rožių dubuo

Mūsų „Rose Bowl“ pastate yra įspūdingos mokymo erdvės, paskaitų teatrai ir konferencijų salės, tai puiki vieta užmegzti ryšius. Tai patenka į dinamiškos verslo bendruomenės centrą mieste, kuriame klesti darbo rinka.

Transliavimo vieta

Balsuotas vienu geriausių aukštų pastatų pasaulyje ir dideliu pokalbių tašku Lydse, „Broadcasting Place“ yra mūsų meno, dizaino, mados, architektūros ir sukurtos aplinkos kursų namai. Jis siūlo kūrybišką ir šiuolaikišką mokymosi aplinką, yra aprūpintas naujausiomis technologijomis ir yra pagrindinis novatoriško mąstymo taškas.

Socialinės erdvės

Mūsų miestelyje yra daugybė socialinių erdvių, kuriose galite pasivyti draugus.

Šeilos sidabrinė biblioteka

Visada rasite vietą mokytis - mūsų „Sheila Silver“ biblioteka Miesto miestelyje dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną. Ir tai ne tik knygos - galite pasiskolinti nešiojamųjų kompiuterių ir fotoaparatų įrangos, spausdinti ir fotokopijuoti, ieškoti tūkstančių elektroninių šaltinių, dirbti grupėje ar tylioje darbo patalpoje.

Platesnis miestelis

Mūsų universitetas labai didžiuojasi savo specializuotomis patalpomis, esančiomis įvairiuose mūsų miestelio ir platesnio miesto pastatuose.

Portlandas / Kalverlis

Mūsų Portlando ir Kalverlio pastatuose yra specialios sveikatos, verslo ir teisės įstaigos, skirtos jūsų mokymuisi atgaivinti.

Lydso meno mokykla

Naujasis 80 mln. Svarų sterlingų vertės Leedso menų mokyklos pastatas suteikia studentams galimybę naudotis išskirtinėmis profesionaliomis, pramonės standartais pritaikytomis patalpomis ir naujoviškomis mokymosi erdvėmis.

Patekimo reikalavimai

UK / ES

UCAS tarifų taškai: reikalingi 112 taškų. (Mažiausiai 72 iš dviejų A lygių arba lygiavertis, išskyrus bendruosius tyrimus).

 • GCSE: GCSE anglų kalba ir matematika C ar aukštesnėje klasėje (4 klasė tiems, kurie studijuoja GCSE nuo 2017 m.) Arba lygiaverčiai. Vietoje GCSE priimami 2 lygio pagrindiniai įgūdžiai, 2 lygio funkciniai įgūdžiai ir suaugusiųjų raštingumo / skaičiavimo pažymėjimas.
 • Galimybė gauti aukštojo mokslo diplomą:
  Išlaikykite mažiausiai 112 UCAS tarifų taškų.
 • Škotijos apdovanojimai:
  Mažiausiai 5 aukštesnio lygio B klasės dalykai.
 • Airijos baigimo pažymėjimas:
  Mažiausiai 5 C1 ar aukštesnio lygio dalykai, iš kurių bent 3 turi būti B2.
 • Atrankos kriterijai
  Mes galime naudoti atrankos kriterijus pagal jūsų asmeninius požymius; patirtis ir (arba) įsipareigojimas studijų sričiai. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuorodos ir bus naudojama tik tuo atveju, jei atitiksite bendruosius įėjimo reikalavimus.
 • Tarptautinis bakalaureatas
  25 taškai
 • IELTS
  IELTS 6.0 be įgūdžių žemiau 5,5 ar lygiavertės kvalifikacijos. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti išklausyti papildomus anglų kalbos kursus.

Subrendę pareiškėjai:

Mūsų universitetas laukia brandžių pareiškėjų, demonstruojančių akademinį potencialą, paraiškų. Visi studentai bus svarstomi pagal aukščiau aprašytą kontekstinę priėmimo politiką. Jei neatitinkate reikalavimų pagal kontekstinę priėmimo politiką, mes vis tiek galėsime pateikti jums pasiūlymą, jei turėsite naujausios atitinkamos darbo patirties pagal mūsų ankstesnio mokymosi pripažinimo politiką. Prašome savo paraiškoje nurodyti savo kvalifikaciją ir bet kokią atitinkamą darbo patirtį, kad galėtume atsižvelgti į jus pagal abi schemas.

Visi pretendentai turėtų atitikti mūsų standartinius GCSE C laipsnio reikalavimus anglų kalba ir, jei nurodyta, matematika. Daugumoje kursų vietoj GCSE priimamos alternatyvios kvalifikacijos, tokios kaip funkciniai įgūdžiai.

Tarptautinis

 • Atrankos kriterijai
  Mes galime naudoti atrankos kriterijus pagal jūsų asmeninius požymius; patirtis ir (arba) įsipareigojimas studijų sričiai. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuorodos ir bus naudojama tik tuo atveju, jei atitiksite bendruosius įėjimo reikalavimus.
 • Tarptautinis bakalaureatas
  25 taškai
 • IELTS
  IELTS 6.0 be įgūdžių žemiau 5,5 ar lygiavertės kvalifikacijos. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti išklausyti papildomus anglų kalbos kursus.

Patikrinkite savo kvalifikaciją

Jei esate tarptautinis studentas, galime padėti palyginti ir patikrinti jūsų kvalifikaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

Reikia tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius?

Nesijaudinkite, jei neturite reikiamo anglų kalbos lygio pasirinktam kursui. Mes siūlome platų kursų asortimentą, kurie yra skirti padėti jums pagerinti jūsų kvalifikaciją ir anglų kalbos gebėjimus, kurių daugumą akreditavo Britų taryba.

Studijų programa

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Chat with students

Klausimai