Keystone logo
Leiden University LLM Advanced Studies Europos ir tarptautinės verslo teisės
Leiden University

LLM Advanced Studies Europos ir tarptautinės verslo teisės

Leiden, Olandija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 19 300 / per year *

Stovykloje

* Visą dieną visiems studentams: 19 300. Ne visą darbo dieną visiems studentams: 9 650.

Įvadas

Europos Sąjunga yra viena įtakingiausių tarptautinių organizacijų pasaulyje. Tačiau kaip tai veikia valdymą, verslą ir inovacijas globalios ekonomikos srityje verslo teisės srityje? Kaip ES teisė sąveikauja su kitų tarptautinių organizacijų teise?

Ką reiškia magistrantūros programa?

Kadangi ES priima vis daugiau ekonominių reglamentų, šie įgaliojimai vis labiau sąveikauja su pasaulinės prekybos ir jos valstybių narių taisyklėmis. Įmonės, veikiančios tarptautiniu mastu, susiduria su įvairiais jurisdikcijos sluoksniais, kurie kartais turi neaiškią hierarchiją. Europos ir tarptautinės verslo teisės programoje sužinosite, kaip iššifruoti sudėtingą Europos ir tarptautinės verslo teisės hierarchiją. Susipažinsite su atvejo metodo metodu ir bendru tyrimų/žinių perdavimo metodu. Taip pat suprasite, kaip ES teisė sąveikauja su pasauline ekonomikos teise.

Jūs išmokysite:

  • pritaikykite savo žinias apie įstatymus, savo patirtį ir savo įgūdžius profesinėje aplinkoje
  • suformuluoti tyrimo klausimus ir tinkamas strategijas, kaip atsakyti į šiuos klausimus ir išbandyti hipotezes
  • taikyti tinkamus teisinių mokslinių tyrimų metodus ir priemones bei pristatyti ir perduoti rezultatus ir rezultatus tiek akademiniame, tiek profesiniame kontekste

Leiden University Europos ir tarptautinės verslo teisės pasirinkimo priežastys?

Kaip Europos ir tarptautinės verslo teisės pažengusio magistro studentas, jūs gausite naudos iš:

1. Puiki reputacija: ši programa turi daugiau nei du dešimtmečius istoriją ir siūloma per Leideno teisės mokyklos "Europa" institutą. Mokymas grindžiamas Teisės mokyklos išskirtine mokslinių tyrimų programa "ES teisės pažanga: prisitaikymas prie pokyčių ir palaikymo vertybių".

2. Ekspertų instruktoriai: kursus dėsto tarptautinio reputacijos ekspertų darbuotojai, taip pat svečių dėstytojai, turintys vadovaujančias pareigas advokatų kontorose, tarptautiniuose teismuose ar verslo organizacijose.

3. Apmokestinamojo teismo įgūdžiai : turėsite galimybę dalyvauti Europos teismų arbitražo teisme (ELMC), labiausiai žinomame konkurse ES teisės srityje. Jei perėjote į ELMC konkurencijos žodinį turą, ES teisės bylos imitavimo metu gausite mokymus apie mokslinius tyrimus, analizę, teisinį rašymą ir pareiškimą. Jei susidomėjote, galbūt turėsite galimybę pateikti ELSA Teismo bylą, susijusią su PPO teisės sritimi.

Ar Europos ir tarptautinės verslo teisės yra jums tinkama programa?

Ar domitės mokymais ieškoti konfliktų tarp tarptautinės prekybos teisės ir Europos įstatymų, nes jie atspindi pasaulinę verslą? Ši programa suteiks jums visas priemones, kurios padės sustiprinti savo norą išreikšti komercialų ir verslo prasmę.

Turite turėti teisės laipsnį arba pakankamą teisinę bazę, kad galėtumėte gauti leidimą.

Galite užpildyti šią programą vieneriais metais kaip dieninės studijos arba dvejus metus kaip neakivaizdinį studentą.

Priėmimas ir taikymas

Ar norite kreiptis dėl šio magistro programos Leiden University ? Sužinokite, kaip pateikti paraišką savo programai, atlikdami žingsnis po žingsnio vadovą, esantį paraiškos ir priėmimo skyriuje:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/european-and-international-business-law/admission-and- application

Priėmimai

Studijų programa

Idealūs studentai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai