Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Įvadas

Teisės mokykla yra gerai žinoma dėl savo įsipareigojimo kurti praktikai pasiruošusius teisininkus. Turime vieną seniausių klinikinių programų šalyje, kuri pagal US News ir World Report dabar užima 32 vietą tarp daugiau nei 200 ABA reitingą turinčių teisės mokyklų. Klinikoje mūsų studentai turi galimybę didelę savo trečiųjų metų dalį praleisti atstovaudami tikriems klientams, prižiūrimi patyrusių dėstytojų. Per pastaruosius kelerius metus išplėtėme savo patirties pasiūlą, įtraukdami Aplinkos teisės ir politikos laboratoriją, Verslumo projektą ir Žmogaus teisių gynimo projektą, per kuriuos studentai tobulina savo projektų rengimo ir propagavimo įgūdžius tarnaudami bendruomenei. Mūsų mokymo programą papildo plati Externship programa, kuri leidžia studentams praleisti semestrą dirbant su vietiniais darbdaviais jų profesinių interesų srityse. Visi mūsų studentai taip pat dalyvauja mūsų įgūdžių mokymo programoje, kad padėtų jiems praktikuoti kompetencijas, kurių jiems prireiks norint pradėti teisininko karjerą.

Mūsų teisės mokykloje taip pat yra civilinės ir bendrosios teisės mokymo programos, leidžiančios studentams pasiruošti praktikai vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Mūsų mokymo programa yra skirta suteikti studentams unikalią lyginamąją perspektyvą nuo pirmojo semestro. Taip pat pripažįstame, kad kiekvienas studentas turi unikalų mokymosi stilių, todėl teikiame individualų dėmesį ir paramą, pradedant nuo mažų skyrelių pirmųjų kursų teisininkų kurse ir tęsiant plačiomis akademinės paramos ir advokatūros pasirengimo programomis.

Lojolos fakultetas yra žinomas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu dėl savo stipendijų, tačiau yra vienodai (jei ne daugiau) atsidavę savo mokymui. Vadovaudamiesi jėzuitų tradicijomis, mūsų fakultetas yra pasišventęs ugdyti visą žmogų, o tai reiškia pažinti kiekvieną studentą už klasės ribų. Kasdien vaikštau po salę ir matau, kaip mūsų dėstytojai susitinka su studentais aptarti darbų ar egzaminų, pietauja mūsų studentų centre ir praktikuojasi su mūsų nacionalinio reitingo ginčų teismų ir teisminių ginčų gynimo grupių nariais.

„Loyola“ didžiuojasi savo studentų įvairove ir kolegialumu. Naudodamiesi dieninėmis, neakivaizdinėmis ir vakarinėmis programomis teisės mokyklą padarome prieinamą dirbantiems specialistams, tėvams ir kitiems, kurių tvarkaraščiai reikalauja lankstumo. Mūsų studentų organizacijos sukuria galimybes studentams siekti savo profesinių interesų, prisijungti prie Naujojo Orleano bendruomenės ir jai tarnauti bei kurti tarpusavio santykius. Mūsų absolventų tinklas yra stiprus ir įsipareigojęs vieni kitiems, teisės mokyklai ir kiekvienai Lojolos absolventų kartai.

Ir, žinoma, esame įsikūrę viename nuostabiausių miestų ne tik JAV, bet ir pasaulyje.

Mūsų misija

1914 m. duris atvėrė Loyola University New Orleans College of Law kuris nuo tada atvėrė būsimų teisės specialistų mintis. Pagal jėzuitų akademinio griežtumo, teisingumo siekimo ir tarnavimo kitiems tradiciją Teisės kolegijos misija yra ugdyti būsimus advokatūros narius, kad jie būtų kvalifikuoti advokatai ir jautrūs advokatų patarėjai, įsipareigoję laikytis etikos normų. orumo visiems. Teisės kolegija siūlo tiek civilinės teisės, tiek bendrosios teisės studijų programas, dienines ir neakivaizdines vakarines programas, taip pat tris jungtines studijų programas. Ugdomas ir skatinamas kritinis ir analitinis mąstymas, etika ir profesionalumas bei įsipareigojimas tarnauti XXI amžiaus bendruomenei. Teisės kolegijos fakultetas yra mokslininkų bendruomenė, pasiryžusi siekti akademinės kompetencijos mokymo ir stipendijų srityje bei tarnauti kitiems.

Gyvenimas Naujajame Orleane

Naujasis Orleanas yra gyvybingas miestas, o jo teisinė bendruomenė yra tokia pat aktyvi. Daugelis regioninių ir nacionalinių firmų turi biurus Naujajame Orleane, kaip ir daugelis didelių, vidutinių ir prabangių advokatų kontorų, įsikūrusių Luizianoje.

Teisės kolegija siūlo daugybę skirtingų dėmesio sričių, skirtų įvairioms korporacijoms, verslininkams, aplinkosaugos interesams, pramogų kūrėjams, vietos ir federalinėms vyriausybės agentūroms, kariniams poreikiams, tarptautiniams interesams, šeimoms ir visai bendruomenei aptarnauti.

Pagrindinis federalinių ir valstijų teismų sistemų centras Naujasis Orleanas yra puiki vieta užmegzti ryšius ir pradėti savo teisinę karjerą. Yra daug galimybių pasimokyti iš praktikuojančių advokatų tarnaujant vietos bendruomenei. Dalyvaukite vietiniuose teismuose ir įgykite realios patirties. Lojolos teisės laipsnis yra kelias į neprilygstamus pasiekimus. Naujasis Orleanas su savo tradicijomis ir įdomiu kraštovaizdžiu yra puikus fonas mokytis ir siekti teisingumo.

Populiarios kelionės vietos

 • Antrojo pasaulinio karo muziejus
 • Naujojo Orleano meno muziejus
 • Audubon gamtos institutas
 • Naujojo Orleano miesto parkas
 • Prancūzų kvartalas
 • Žurnalų gatvė
 • Konservavimo salė
 • Šv. Karolio prospektas ir tramvajus
 • Garlaivis Natchez
 • Užgavėnių pasaulis

Festivaliai

Naujajame Orleane beveik kiekvieną metų savaitgalį galite rasti ir dalyvauti festivalyje. Netrūksta ir švęsti skirtų temų – festivalių temos – nuo patogaus maisto (NOLA Mac N' Cheese Fest) iki didelio masto muzikinių renginių, tokių kaip „Voodoo Music + Arts Experience“. Naujajame Orleane vykstantys festivaliai yra vieni geriausių šalyje ir pritraukia žymius nacionalinius pasirodymus ir keistus vietinius atlikėjus. Naujojo Orleano džiazo ir paveldo festivalyje, prancūzų kvartalo festivalyje ir kituose festivaliuose rasite kažką pagal kiekvieno skonį.

Žinoma, negalime pamiršti ir Užgavėnių. Kelioms savaitėms krewes paverčia visą miestą milžinišku vakarėliu. Tai sezonas, kupinas džiaugsmingo dekadanso ir spalvingų kostiumų.

Maistas

Naujasis Orleanas yra didžiausias kulinarinis katilas šalyje! Daugiau nei 1000 restoranų apima Didžiojo Naujojo Orleano rajoną. Daugybė Naujajame Orleane įsikūrusių žinomų virėjų, tokių kaip Susan Spicer, Donald Link ir Aaronas Sachezas, kuria kulinarijos pramonę. Nesvarbu, ar ieškote kreolų ir cajun patiekalų, tradicinių pietų virtuvės namuose, pažangiausių gastronominių gėrybių, europietiško stiliaus patiekalų ar šviežiausių jūros gėrybių pietuose, Big Easy jų tikrai rasite.

Muzika

Naujasis Orleanas turi ilgą ir reikšmingą muzikinę istoriją. Nors Naujasis Orleanas ilgą laiką buvo laikomas Amerikos džiazo ir bliuzo muzikos epicentru, mieste yra daugiau nei 80 gyvos muzikos vietų, kuriose skamba folk, Cajun, funk, rokas ir R&B muzika. Šiuolaikiniai muzikantai ir grupės, tokios kaip Big Freedia, Lil Wayne ir Revivalists, neša miesto muzikinį palikimą į ateitį.

Pasivaikščiokite mėnulio apšviesta Bourbon gatve arba prancūzų gatve ir bet kurią naktį išgirsite gyvą muziką iš beveik kiekvieno klubo. Galite tiesiog atrasti savo mėgstamą naują atlikėją.

Sportas

Jokiame kitame mieste sporto aistruoliai nėra aistringesni. „Crescent City“ yra „Saints“ NFL futbolo komandos, NBA krepšinio „Pelicans“, „Gold“ regbio, „Jesters“ nacionalinės „Premier League“ futbolo komandos ir „Big Easy Rollergirls“ namų.

Be to, Naujasis Orleanas turi daug galimybių dalyvauti asmenims. Pontchartrain ežeras yra populiari žvejybos ir buriavimo vieta. Miesto išplanavimas idealiai tinka bėgikams ir dviratininkams. Daugiau nuotykių mėgstančiam sportininkui DEFY New Orleans, New Orleans Boulder Lounge ir Fly Circus Space siūlo įdomių iššūkių.

Muziejai

Istorija yra įausta į Naujojo Orleano audinį. Nesvarbu, ar vaikščiojate Šv. Karolio alėjoje, ar tyrinėjate prancūzų kvartalą, daugybė akimirkų, vietų ir figūrų tiesiog laukia, kol bus atrastos iš naujo. Čia praeitis įkvepia ir veda į mūsų miesto ateitį. Plėtokite geresnį vietos ir nacionalinės istorijos supratimą ir leiskite tai sužadinti naujų idėjų jūsų teisinėje kelionėje.

Naujajame Orleane yra daugybė aukščiausios klasės muziejų, įskaitant Nacionalinį Antrojo pasaulinio karo muziejų, Naujojo Orleano meno muziejų, Ogdeno pietų meno muziejų, Naujojo Orleano šiuolaikinio meno centrą ir „The Cabildo“.

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • New Orleans

  526 Pine Street, , 70118, New Orleans

  Klausimai