Keystone logo
Lyon Catholic University (UCLy - Faculté de Droit) LL.M. Europos ir tarptautinės prekybos ir investicijų teisės srityje (magistras 2)
Lyon Catholic University (UCLy - Faculté de Droit)

LL.M. Europos ir tarptautinės prekybos ir investicijų teisės srityje (magistras 2)

Lyon, Prancūzija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

20 May 2024

Sep 2024

EUR 9 500 / per year *

Stovykloje

* Namų ar Europos ekonominės erdvės studentai: 8500 EUR. Ne Europos ekonominės erdvės studentai: 9500 EUR

Įvadas

Pagrindiniai šios visos metų programos kursai apima pagrindinius derybų būdu sudarytus Europos ir pasaulinius prekybos ir investicijų susitarimus ir jų sąveiką su PPO, ypatingą dėmesį skiriant Europos Sąjungai.

Skirtingų jurisdikcijų akademikai, taip pat ekspertai iš PPO, ES, pagrindinių advokatų kontorų ir bendrovių padės studentams gerai suprasti šiuos greitai besivystančius ir daug darbo reikalaujančius teisės aktus.

LL.M. Europos ir tarptautinės prekybos ir investicijų įstatymai siūlo dvi alternatyvias kryptis.

156924_pexels-photo-4427553.jpeg

Pristatymas

Temos apima regioninius prekybos susitarimus (NAFTA, USMCA, CAFTA, CETA, CPTPP ir kt.), Tarptautinę ir Europos prekybos teisę, prekybą ir plėtrą, TRIPS susitarimą, prekybos lengvatas, tarptautinius bankininkystės reglamentus, tarptautinę muitinės praktiką, dvišales investicijų sutartis ir ginčų sprendimą. .

Šis LL.M. yra visiškai dėstoma anglų kalba ekspertų, teisininkų ir dėstytojų iš kelių jurisdikcijų. Profesoriai turi praktinį požiūrį į mokymą, daugiausia dėmesio skiriant pamokoms, grupiniam darbui, studentų pristatymams ir „Moot“ arbitražui.

LL.M. Europos ir tarptautinės prekybos ir investicijų įstatymai siūlo dvi alternatyvias kryptis. Kiekvieną semestrą programa vykdoma anglų kalba per paskaitas, pristatymus ir seminarus.

 • Liono trasa: du semestrai Lione (nuo rugsėjo iki gegužės). Sėkmingi studentai bus apdovanoti LL.M. Europos ir tarptautinės prekybos ir investicijų teisė (Prancūzijos oficialus magistro 2 laipsnis) ir LL.M. Liono katalikų universiteto laipsnis.
 • Šv. Jono trasa: vienas semestras Lione (nuo rugsėjo iki gruodžio) ir vienas semestras Niujorke, mūsų partnerio universitete, Šv. Jono universitete (nuo sausio iki gegužės). Abiejų semestrų pabaigoje Sent Džono universitete (Niujorke) sėkmingai dirbantiems studentams bus įteiktas Europos ir tarptautinės prekybos ir investicijų teisės magistras (Prancūzijos oficialus magistro 2 laipsnis) ir teisės magistro laipsnis (LL.M.).
 • Šv. Jono takas - Niujorko baro pasirinkimas: vienas semestras Lione (nuo rugsėjo iki gruodžio) ir vienas semestras Niujorke, mūsų partnerių universitete, Šv. Jono universitete (nuo sausio iki gegužės).
  • Abiejų semestrų pabaigoje sėkmingiems studentams bus įteiktas LL.M. (Prancūzijos oficialus 2 laipsnių magistro laipsnis) ir Šv. Jono universiteto (Niujorkas) teisės magistro laipsnis (LL.M.). Šv. Jono trasą einantys studentai turi galimybę pasiruošti Niujorko barui.
  • Sėkmingai baigę Šv. Jono trasą studentai gali nuspręsti pasilikti dar vienam semestrui Šv. Jono universitete ir pasirengti Niujorko advokatūros egzaminui. Dvigubas LL.M. studentai per rudens semestrą Šv. Jono universitete turės užsiregistruoti bent 12 kreditų.
  • Šv. Jono universitete bus mokama lengvatinė norma už antrąjį kursinių semestrą.

Pagrindiniai šios LL.M. programa apima PPO susitarimus, pagrindinius ES išorės prekybos susitarimus ir jų sąveiką su ES bendrąja rinka. Įvairūs kursai taip pat skirti tarptautinėms investicijų sutartims ir prekybos ginčų sprendimo mechanizmams.

Vis labiau tarptautinėje teisinėje rinkoje „UCLy“ siūlo galimybę mūsų studentams studijuoti Prancūzijoje, leidžiant jiems įgyti vertingų teisinių ir kalbinių įgūdžių, taip pat kitų kultūrų patirties dėl tarptautinės mūsų klasių dimensijos.

Tikslai

Europos Sąjunga (ES) yra didžiausia pasaulyje bendrosios rinkos zona. „UCLy“ siūlo galimybę mūsų studentams studijuoti Prancūzijoje, suteikiant jiems galimybę įgyti vertingų žinių apie ES teisinę tvarką ir, artumo Ženevai ir Briuseliui dėka, būti pakviestiems teisės ekspertų, atvykstančių iš PPO, Europos Sąjungos, bet taip pat kitos suinteresuotosios šalys, kaip ES Teisingumo Teismas.

Svarbią ir didėjančią pasaulio importo ir eksporto dalį valdo laisvos ir lengvatinės prekybos sutartys, todėl jos yra svarbiausios tarptautinių kompanijų ir valstybių verslo veikloje. Todėl šioje srityje besispecializuojantys teisininkai turės vertingos patirties teisinėje rinkoje. Mokymo programa plačiai apima tarptautinius investavimo susitarimus, PPO ir tarptautinės prekybos raidą, prekybą ir intelektinės nuosavybės teises, tarptautinių sandorių apmokestinimą ir ES muitų įstatymus.

Partnerystės

Šv. Jono universiteto teisės mokykla - UCLy siūlo dvigubą diplomą: St. John's LL.M. tarptautinės teisinės praktikos ir UCLy LL.M. Europos ir tarptautinėje prekybos ir investicijų teisėje.

Bendradarbiaujant su Šv. Jono universiteto Niujorko teisės mokykla (JAV).

Pabrėžia

Mentoringas

Mūsų studentams naudinga mentorystės sistema. Mūsų darbuotojai taip pat padės jums su jūsų administraciniais dokumentais ir suteiks jums praktikos paieškų gaires.

Tarptautinės šaudymo varžybos

UCLy studentai dalyvavo įvairiose šaudymo varžybose (ty ELSA Moot, Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot, International Direct Investment International Arbitration Moot ir ICC Commercial Mediation Moot Competition).

Prancūzų kalbos klasės

Studentai gali mokytis prancūzų kalbos studijuodami UCLy. Prancūzų kalbos kursai kaip užsienio kalbos kursai siūlomi nemokamai.

Apgyvendinimas mūsų studentams

Mūsų apgyvendinimo skyrius padės jums rasti tinkamą apgyvendinimą jūsų viešnagei Lione. Priklausomai nuo jūsų ieškomo būsto tipo ir jūsų biudžeto (ideali nuoma ir pan.), Mūsų apgyvendinimo skyrius taip pat gali padėti jums atlikti tyrimus ir nuomos procesą .

Mūsų apgyvendinimo skyriaus nariai gali jums padėti viso proceso metu keliomis kalbomis. Jie kalba prancūzų, anglų, ispanų ar italų kalbomis.

Užklasinė veikla studentams

Lionas tikrai puikus, nepaisant to, ką kas mėgsta veikti. Yra daugybė galimybių užsiimti lauke, pavyzdžiui, slidinėti, žvejoti, lipti ar pasivaikščioti po gamtą.

Yra daugybė restoranų, siūlančių įvairiausius maisto produktus (prancūzų, italų, tajų, japonų, indų ir kt.). Netgi rasite keletą naujų „Michelin“ žvaigždžių, jei esate gurmanas, keli miesto parkai, muziejai, teatrai ir griuvėsiai. Jei ieškote originalių variantų, tai yra stručių ferma, apsilankymas vyninėse, kuriose gaminami tipiniai vynai (Bourgogne, Cotes du Rhone vynai), ar lėlių muziejus.

Mūsų studentai paprastai naudojasi centrine Liono vieta. Studentai keliauja į netoliese esančias vietas, pavyzdžiui, slidinėjimo kurortus (Chamonix, Méribel, les 2 Alpes, Alpe Huez ir kt.); Miribelio ežeras siūlo puikų maudymosi paplūdimį vasarą, šiame regione yra pėsčiųjų ir žygių pėsčiųjų vieta bei netoli Ženevos esantis dalelių greitintuvas, kurį vikšrai gali aplankyti paprašydami vyriausybės leidimo. Šveicarija ir Italija autobusu nuvažiuoja už mažiau nei 10 eurų, o maždaug už 15 eurų - Belgija, Paryžius, Ispanija ar Graikija. Iš Liono oro uosto galite skristi į Europos miestus ir kitus regionus

 • Enrique iš Venesuelos („Promotion 2017-2018“) labai rekomenduoja Šviesos festivalį, kuris kasmet vyks gruodžio 8 d.
 • Julie iš Prancūzijos („Promotion 2017-2018“) siūlo kultūrinius apsilankymus Lione, kuris yra buvęs Romos miestas, garsėjantis šilko prekyba ir stipriu kultūros paveldu. Jai patiko keliauti po kitus miestus ar kitas šalis.
 • Jensas nuėjo į Parc de la Tête d'or sportinę veiklą ir mėgavosi kino teatrais Susijungimo centre Lione

Konferencijos

Studentai gali dalyvauti tarptautinėse konferencijose įvairiomis temomis:

 • Tarptautinis seminaras - Tarptautinių ginčų sprendimas apie dabartines tendencijas ir iššūkius bendradarbiaujant su Radboud universitetu 2020 m. Sausio mėn. UCLy
 • Simpoziumas - „Le droit des affaires à l'épreuve de la digitalisation“ 2019 m. Lapkričio mėn. UCLy ir Lotaringijos universitete
 • Tarptautinis arbitražinių apdovanojimų teisminės kontrolės simpoziumas: taikymo sritis, atostogos ir viešoji politika 2019 m. Balandžio mėn. Bendradarbiaujant su Triesto universitetu ir Floridos universitetu UCLy mieste
 • Tarptautinis tarptautinių korporacijų, susiduriančių su žmogaus teisių pažeidimais, simpoziumas 2019 m. Vasario mėn. UCLy
 • Tarptautinis simpoziumas - „Smart Contracts & Blockchain“ technologijos, 2018 m. Gegužės mėn., UCLy
 • Tarptautinis tarptautinio arbitražo simpoziumas pasaulinės prekybos ir investicijų kontekste, 2017 m. Lapkričio mėn. UCLy

Studentai taip pat gali dalyvauti konferencijose, kurias rengia kviestiniai mokslininkai ir praktikai įvairiomis temomis (ES duomenų apsaugos įstatymai, Europos Sąjunga, skaitmeninimas ir teisė, bendroji teisė ir kt.).

Kodėl turėčiau registruotis?

Programa skirta studentams, siekiantiems tarptautinės prekybos, muitų ir investicijų pozicijų įmonėse, advokatų kontorose ir tarptautinėse organizacijose. Studentams, siekiantiems tapti teisininkais ir dirbti juristais, būtų naudingos šios žinios. Šis LL.M. yra sukurta siekiant patenkinti įmonių, užsiimančių verslu / prekyba tarptautiniu lygiu ir investuojančių užsienyje, poreikius. Naujausi absolventai įstojo į advokatų kontoras (stažuotes ar darbo galimybes) ar tarptautines organizacijas (žiūrėkite, ką padarė mūsų buvę studentai).

Šis meistras 2 / LL.M. suteiks jums papildomos vertės jūsų gyvenimo aprašymui. Turėsite ryšių su praktikais ir ekspertais iš tarptautinių organizacijų ir prestižinių advokatų kontorų keliose jurisdikcijose. Taip pat sukursite vertingą tinklą su kitais studentais, atvykusiais iš įvairių pasaulio vietų.

Pažintiniai vizitai yra neatsiejama programos dalis. Pastaraisiais metais studentai lankėsi PPO ir WIPO studijų vizitų metu.

156925_pexels-photo-5668800.jpeg

Priėmimas

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai privalo turėti teisės bakalauro laipsnį (Prancūzijos licenciją, LL.B. ar lygiavertį išsilavinimą) ir antrosios pakopos laipsnį bei bet kuriuo atveju ne mažiau kaip 4 metų bakalauro studijas. Kandidatų, turinčių kitokio tipo diplomus, priėmimą nustatys Priėmimo komitetas, kuris taip pat gali atsižvelgti į atitinkamą profesinę patirtį.

Pagal programą reikalaujama, kad pareiškėjai turėtų gerą anglų kalbos žinių lygį. Todėl priimame tik tuos kandidatus, kurių minimalus IELTS balas yra 6,5, mažiausias TOEFL IBT balas 90 arba CAE balas 58. Nepaisant to, mes galime apsvarstyti bet kokią patirtį, nustatant anglų kalbos mokėjimą.

Norėdami atvykti į UCLy, jums nereikia kalbėti prancūziškai! Prancūzų kalbai nėra jokių specialių reikalavimų. Klasės mokomos tik anglų kalba.

Paraiška

Paraiškos pateikimo terminas: 2021 m. Birželio 30 d. - Rekomenduojama kreiptis kuo greičiau.

Paraiškos dokumentai

 • Motyvacinis laiškas anglų kalba,
 • Gyvenimo aprašymas anglų kalba,
 • Diplomų ir nuorašų kopijas (jei reikia, vertimą į anglų kalbą),
 • Jūsų paso kopija
 • Anglų kalbos pažymėjimo kopija, jei taikoma (jei nesate gimtoji),
 • Dvi nuorodos anglų kalba (akademinė ar profesinė nuoroda) ir bet kuris kitas dokumentas, kuris jums gali būti aktualus.

Mokestis už mokslą

Liono trasai:

 • Pagrindinis / Europos ekonominės erdvės studentai: 8 500 EUR
 • Ne Europos ekonominės erdvės studentai: 9 500 EUR

Šv. Jono trasa (Niujorkas):

 • Visiems: 19 000 EUR

Administraciniai mokesčiai: administraciniai mokesčiai gali keistis kiekvienais metais. Administraciniai mokesčiai 2020–2021 mokslo metams buvo: 331 EUR (243 EUR valstybinio egzamino registracija ir 88 EUR universiteto mokesčiai).

Pirmiau pateiktoje informacijoje gali būti pokyčių.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai