Keystone logo
Manor College

Manor College

Manor College

Įvadas

Manor College yra privati, asocijuotų ir bakalauro laipsnį suteikianti institucija, pripažinta savo akademiniu meistriškumu ir individualizuotu požiūriu užtikrinant, kad kiekvienas mūsų studentas pasiruošęs tobulėti pasirinktose srityse.

Manor College įsikūręs visai šalia Filadelfijos, 20 arų miestelyje Jenkintown, Pensilvanijoje, siūlo labai konkurencingas karjeros tobulinimo programas. Mes esame katalikų institucija, kurios šaknys yra Amerikos Ukrainos bendruomenėje ir didžiuojamės priimant įvairaus tikėjimo ir kilmės studentus.

Per visą mūsų istoriją Manor College visada teikė mūsų studentams daugybę galimybių, padedančių jiems nukreipti savo mokymąsi ir asmeninį tobulėjimą. Nuo tradicinės gyvenamojo koledžo patirties iki internetinių užsiėmimų ar karjerą skatinančių pažymėjimų programų rasite jas visas. Mes netgi turime dvigubo priėmimo programas išskirtiniams studentams, kurie dar mokosi vidurinėje mokykloje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Jenkintown

    Fox Chase Road,700, 19046, Jenkintown

    Klausimai