Keystone logo
Marquette University Law School

Marquette University Law School

Marquette University Law School

Įvadas

Žmonės renkasi konkrečią teisės mokyklą dėl daugybės ir įvairių priežasčių. Žinau, kad daugelis iš jūsų pasirinks mokyklą, nes tikite, kad tai yra „geriausia“ teisės mokykla, į kurią galite įstoti. Kai kurie iš jūsų nori lankyti mokyklą tam tikrame geografiniame regione, o kiti iš jūsų pasirinks įstaigą, nes manote, kad jos programa specializuojasi tam tikrose teisės srityse. Galbūt kai kurie pretendentai nori lankyti mokyklą, turinčią ypatingą religinę priklausomybę. Jūs visi esate susirūpinę teisinio išsilavinimo kainomis, JD laipsnio verte ir rinkodara baigus studijas.

Tai visi tinkami sumetimai, ir „Marquette“ verta rimtai apsvarstyti dėl bet kurios iš šių priežasčių. Vis dėlto siūlau galvoti apie kai kuriuos kitus dalykus. Pirma, kokia bus jūsų patirtis teisės mokykloje? Ar tapsite palaikančios studentų, dėstytojų, administratorių ir absolventų šeimos dalimi? Antra, koks žmogus būsite įgijęs teisinį išsilavinimą? Ar teisės mokykla padės jums įgyti pagarbą visiems žmonėms ir suprasti, kaip teisė gali padėti žmonėms išspręsti sunkias problemas, dažnai esant dideliam stresui? Ar po teisės mokyklos būsite geresnis žmogus, ar ne?

Man įstatymai yra pagalbinė profesija. Būdami katalikų ir jėzuitų teisės mokykla, turime ypatingą pareigą užtikrinti, kad „Marquette“ teikiamas išsilavinimas skirtas sustiprinti mūsų studentų pagarbą visiems žmonėms, tuo pačiu užtikrinant, kad mūsų studentai taptų kvalifikuotais teisininkais, galinčiais tobulėti teisininkų profesijoje. .

„Marquette“ suteikia jums neįprastą galimybę. Pirma, mes esame išskirtinė teisės mokykla. Mūsų mokymo programa skirta užtikrinti, kad turėtumėte turimų žinių, įgūdžių ir vertybių, būtinų praktikuoti teisę XXI amžiuje. Mes labai didžiuojamės, kad rengiame teisininkus - teisininkus, kurie dirba visose profesijos srityse, privačiose firmose ir valstybinėse agentūrose, Viskonsine ir visose JAV. Neatsitiktinai daugelis mūsų absolventų yra valstybiniai ir federaliniai teisėjai, o daugelis Marquette University Law School absolventų yra verslo ir politikos lyderiai. Mes mokome savo studentus turėti įgūdžių, kad jie galėtų sėkmingai dirbti bet kurioje mūsų profesijos šakoje. Dalis jėzuitų švietimo tradicijos skatina studentus tapti teigiamų pokyčių visuomenėje agentais. Tai ypač svarbu teisės mokykloje.

Vietos

  • Milwaukee

    West Michigan Street,1215, 53233, Milwaukee

    Klausimai