Keystone logo
Mississippi College School of Law

Mississippi College School of Law

Mississippi College School of Law

Įvadas

Mississippi College School of Law siekia suteikti aukštesnį teisinį išsilavinimą krikščioniškos institucijos kontekste.

Mūsų tikslas yra sukurti institucinę aplinką, skatinančią intelektinį ir praktinį mokymąsi. Mūsų studentų būrys ir dėstytojai atspindi įvairiausias aplinkybes ir interesus. Iš šios įvairovės mes siekiame sukurti mokslininkų bendruomenę, kurioje studentai ir dėstytojai laisvai diskutuotų klausimais įvairiomis formaliomis ir neformaliomis aplinkybėmis.

Mūsų mokymo programa skirta mokyti studentus tapti kvalifikuotais ir etikos teisininkais, gebančiais pritaikyti savo praktiką kintančiame teisiniame pasaulyje. Norėdami pasiekti šį tikslą, mes atsižvelgėme į laisvųjų menų modelį formuodami teisės mokyklos mokymo programą. Mūsų kursuose pabrėžiama asmeninė atsakomybė už mokymąsi, kartu suteikiant kiekvienam studentui esminių ir analitinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai praktikai.

Mes suteikiame pagrindą bendrajai teisei ir įstatymų numatytiems mūsų teisinės sistemos pagrindams, tačiau taip pat nagrinėjame besiformuojančią doktriną, kiekviename kontekste taikydami tradicinius teisinės analizės metodus, praturtintus susijusių disciplinų įžvalgomis. Siekdami užtikrinti, kad į mūsų mokymo programą įtraukta naujausia stipendija, mūsų fakultetas aktyviai užsiima savo atitinkamų kompetencijos sričių tyrimais. Be teisės doktrinos kursų, mes siūlome platų šiuolaikinės praktikos įgūdžių mokymą.

Vietos

  • Jackson

    East Griffith Street,151, 39201, Jackson

    Klausimai