Keystone logo

MIU City University Miami

A logo

Įvadas

Universitetas tikram pasauliui

MIU misija yra teikti naujoviškas ir prieinamas aukštos kokybės studijų programas ir mokymosi galimybes studentams visame pasaulyje.

Įsipareigojimas siekti meistriškumo ir kokybės įkvepia mūsų programas, kurios parengia studentus susidoroti su pasauliniais iššūkiais ir sėkmingai pritaikyti savo akademines žinias realiose situacijose .

Kaip „Proeduca Group“, pasaulinės internetinio švietimo lyderės, dalis, MIU novatoriškas švietimo modelis integruoja pažangias technologijas su personalizuotu ir aukštos kokybės švietimu.

Priežastys, kodėl verta studijuoti MIU

JAV akredituotas laipsnis. Licencija ir akreditacija

Studijos Jungtinėse Valstijose suteikia galimybę patekti į tarptautinę darbo rinką pro „priekines duris“, nes JAV įgyta kvalifikacija suteikia konkurencinį pranašumą daugelyje šalių. MIU yra licencijuota Floridos švietimo departamento nepriklausomo švietimo komisijos ir yra akredituota ACICS - Nepriklausomų kolegijų ir mokyklų akreditavimo taryba.

Kvalifikuotas tarptautinis fakultetas

Siekdami paversti MIU universitetu realiame pasaulyje, mūsų tarptautiniai fakultetai subalansuoja verslo ir akademinį pasaulius, kurdami ir skleisdami žinias, kurios gali būti pritaikytos visų tipų verslui.

Stipendijų galimybės ir lankstūs studijų planai

MIU esame įsipareigoję padėti kuo daugiau žmonių įgyti universitetinį išsilavinimą. Dėl šios priežasties mes teikiame daugybę stipendijų, pagrįstų nuopelnais ir potencialu. Be to, MIU siūlo specialų mokėjimo planą, leidžiantį studentams lanksčiai finansuoti studijas. Neatidėliokite savo mokymosi!

Internetinė švietimo lyderystė

„Proeduca Group“ mūsų vertybės kyla iš tikėjimo, kad galime panaudoti naujoves ir technologijas, kad sulaužytume ribas, o tai būtų naudinga žmonėms visame pasaulyje suteikdami galimybę gauti aukštos kokybės išsilavinimą. MIU naudojasi prestižiniu grupės internetiniu švietimo modeliu, kuris remiasi 4 pagrindiniais ramsčiais:

 • Išsamūs mokymosi ištekliai, leidžiantys savarankiškai mokytis ir giliai nardyti dominančiose srityse.
 • Išskirtinis asmeninis dėstytojas, kuris nuo pat pirmos dienos palaiko ir vadovauja studentui visame akademiniame procese (administravimas, akademikai, technologijos).
 • Tiesioginės internetinės pamokos. Geros struktūros, interaktyvūs ir vadovaujami dėstytojų, jie yra tikras tradicinės klasės patirties tęsinys. Jie visada bus įrašyti ir gali būti bet kada pasiekiami per internetinį miestelį.
 • Nepertraukiamo vertinimo sistema, skirta progresyviam ir nuolatiniam mokymosi procesui.

MIU siūlo galimybę rinktis iš dviejų skirtingų studijų režimų. Kiekvienas formatas sukurtas taip, kad atitiktų skirtingus specifinius studentų poreikius.

Prisijungęs

 • Prisitaikymas prie savo ritmo. Paskirstykite savo darbo krūvį pagal asmeninį studijų ritmą, grafiką ir karjerą. Tai leidžia jums pasiekti optimalią mokymosi ir profesinių tikslų pusiausvyrą.
 • Aukščiausios švietimo technologijos. Mūsų programoje naudojamas geriausias technologijų panaudojimas švietimui, kad būtų suteikta išskirtinė nuotolinio mokymosi patirtis. Mes naudojame internetinių diskusijų, daugialypės terpės dokumentų, vaizdo konferencijų, seminarų ir kt. derinį, kad galėtume teikti labai pritaikytą, interaktyvią ir patogią vartotojui mokymosi patirtį.
 • Nes gyvenimas yra skaitmeninis. Kiekvieną dieną įmonės turi komandas, išsibarsčiusias visame pasaulyje, vadovaujančias projektams iš įvairių pasaulio šalių. Mūsų internetinis formatas atspindi šią realybę, todėl galite rasti pusiausvyrą tarp akademinės pažangos, profesinio augimo ir asmeninio pasitenkinimo. Neatidėliok savo gyvenimo!

Hibridinis

 • JAV patirtis. Gyvenkite Majamyje, tarptautiniame daugiakultūriškumo centre, ir patirkite didelio JAV miesto šurmulį.
 • Tikrai įvairi. Susipažinkite su tarptautiniais profesionalais iš skirtingų sluoksnių ir užmegzkite ilgalaikius verslo santykius.
 • Regėjimo pliūpsnis. Kiekviena grupė yra atrenkama rankomis ir riboto dydžio, todėl kiekvienas studentas gali asmeniškai bendrauti su tarptautiniais dėstytojais ir klasės draugais ir išnaudoti visas savo pamokų galimybes.

Vizų reikalavimai

F1 studentų viza

Jei nusprendėte studijuoti savo hibridinę programą Majamyje ir esate tarptautinis studentas, turite kreiptis dėl F1 studento vizos, kurią galite tvarkyti padedant MIU.

Kaip gauti studento vizą?

 1. Kai priimsime jūsų registraciją, būsite užregistruoti Studentų ir mainų lankytojų informacinėje sistemoje (SEVIS) ir turėsite sumokėti SEVIS I-901 mokestį (350 USD).
 2. Tuo pačiu metu jūsų asmeninis konsultantas MIU atsiųs jums nuorodą, kad užpildytumėte ir sumokėtumėte I-20 formą (250 USD). Gavę mokėjimo kvitą, atsiųsime jums I-20 formą.
 3. Gavę I-20 formą ir užsiregistravę SEVIS, galite kreiptis į JAV ambasadą arba konsulatą dėl F1 vizos.
 4. Dalyvaudami vizos pokalbyje turite pateikti I-20 formą, MIU priėmimo laišką ir registracijos sutartį.
 5. Jūsų ambasados administracinis biuras susisieks su jumis dėl F1 vizos sprendimo. Rekomenduojame tarptautiniams studentams pradėti priėmimo procesą likus pakankamai laiko iki pamokų pradžios, kad galėtų užbaigti vizos išdavimo procesą.

Vietos

 • 111 NE 1st Street, 6th Floor, FL 33132, Miami

Klausimai