Keystone logo
National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

Įvadas

Pirmasis viešas universitetas įkurtas po Taivano ekonominio pakilimo 1980-aisiais, Nacionalinė Chung Cheng universitetas sumušė žemės po vykdantysis juanis išlaikė planą statyti 1986 m universitetą garbei pabaigoje prezidentas Čiang Kai-ši ir plėtoti aukštojo mokslo Yun-lin, Chia-yi ir Tainan srityse. Jis buvo oficialiai įkurta liepos 1, 1989 Dr. LIN Ching-Jiang yra pirmoji prezidentas universitete. Per anksti Universiteto penkios kolegijos buvo įsteigtos: Humanitarinių mokslų kolegija, Mokslų Kolegija, Socialinių mokslų kolegija, inžinerijos kolegija, o vadybos kolegija.

Dr Cheng Kuo-Shung, kuris tarnavo per tris metų kadencijai nuo spalio 21, 1996 spalio 21, 1999, buvo 2. universiteto prezidentas CCU istorijoje. Per savo karjerą, Teisės koledžas ir išsilavinimas buvo įkurta 1998 metais ir 1999, atitinkamai. Iš viso universiteto šiuo metu sudaro septyni kolegijų siūlo 29 bakalauro programas, 44 magistro programas, 29 Ph.D. Programos, 17-paslaugų studijų programas. Universitetas turi daugiau nei 960 fakulteto / darbuotojų ir maždaug 12.000 studentų.

Kaip mokslinių tyrimų orientuota universiteto CCU siekiama suteikti studentams su pažangių įgūdžių ir gilių žinių apie humanitariniai mokslai, mokslai, technologijos, teisės ir valdymo srityse. Su laisvųjų menų ir mokslų išsilavinimą, CCU tikisi studentai mokosi efektyviai spręsti iššūkius 21 amžiuje sudėtingumo.

Remiantis pastarųjų 20 metų įkūrimo, dabartinis prezidentas dr Fong Zhang Hua yra pirmaujanti universitetas ir toliau siekti akademinės kompetencijos, internacionalizavimas ir aktyvaus bendravimo su pasaulio bendruomene.

Su bendrabučiu Aplinka

Campus yra įsikūręs centrinėje dalyje Chia-yi apskritis, 15 km nuo Chia-yi miestas, kuris yra maždaug 250 km į pietus nuo Taipėjaus. Campus užima atvirą kraštovaizdį 132 hektarų ant kalvos, su daugiau nei 200.000 medžių įvairių rūšių. Ant universiteto kelionė, vienas gali būti nustebinti elegantiškų pastatų įvairių architektūrinių stilių, apsuptas aukštų medžių, atviros žaliųjų erdvių ir vingiuotais keliais šonuose su žydinčių medžių ir krūmų žydi skirtingais sezonais. Pati miesteliu yra gražus parkas su ramybės ir atvirumo, ir yra tiesiog šviežio oro gūsis, palyginti su Taivano daugiau miestų miesteliai. Žiūrint iš žemiau lygumų Universitetas primena puikią rūmus ant kalvos. Nepaisant to, kad universitete įvaizdžio, kaip atrodytų neįtraukiamų dramblio kaulo bokšte, universitetas yra iš tikrųjų draugiškas atvira visiems, ir tarnauja bendruomenės įvairiais būdais.

Administracija pastatas miestelio centre yra vingiuotas, kinų stiliaus žingsnis piramidės, veikdama kaip įžeminimo židinio taškas veiklos vyksta aplink jį. Priešais jį yra platus plytų kelio, vedančio į pagrindinį vartai miesteliu. Kelias yra užblokuotas, kad motorizuotų eismo vaikščioti pėsčiomis ir dviračiais, pagrindinis maršrutas studentai įvažiuojant ir išvažiuojant miesteliu. Į priešingą pusę vienas mano kitą plytų takas ribojasi medžių ir žaliųjų erdvių. Tai takas veda prie įspūdingos plytų piazza, esančioje priešais miestelio pagrindinės Auditorium ir atveria sukamaisiais vandens funkcija, kuri yra bendra žymus objektas ir susitikimo vieta.

Pasitinkant auditorija yra biblioteka ir informacijos Statyba, įspūdingas, baisus orientyras universitete. Ji turi daugiau nei 891,610 knygas, periodinius leidinius 7,315 ir daugiau nei 1,212,927 mikrofilmų, mikrokortomis ir CD-ROM (2010.01.17 atnaujinta). Jo Kompiuterių centras palaiko mokslinius tyrimus, kompiuteris padeda instrukcija, on-line registravimo paslaugas, vaizdo konferencijos, ilgai nuotolinis mokymasis, ir kiti daugialypės terpės paslaugos. Bibliotekos Garso-vaizdo centras pasigirti naujausią aukštųjų technologijų AV įrangą. Pagrindiniame biblioteka, saulė stogu vidinis teismas priduria natūralią šviesą į skaitymo srityse. Tai labai malonu mokytis ir moksliniai tyrimai šioje erdvus ir rami aplinka.

Gimnazija yra viena iš gražiausių ir brangiausių statinių pietų Taivane. Jis turi dvi olimpinio dydžio plaukimo baseinai (vienas patalpose ir vienas atviras), ritinio-čiuožykla, Boulingas, ir patalpų teismai krepšinio, tinklinio ir badmintono. Be to, ji turi kambariai dziudo, svorio kėlimo ir grandinės mokymo, patalpų Alpinizmas sienos, lauko olimpinio lengvosios atletikos stadione ir, žinoma, stalo tenisas įrenginiai. Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, ant miesteliu net yra: golfo aikštynas su 20 duobučių.

Studentų aktyvumo centras yra įsikūręs Tranquility ežero. Pati struktūra yra labai unikalus įvairių iškilimų į vidų. Iš šių grindų vienas gali turėti spalvingas vaizdas į gražiai išlenktas tilto per ežerą. Pirmame aukšte yra erdvus ir ribojasi iš vienos pusės ežero, ant kito pagal vieną iš įvairių kavinių centre, ir virš kitos plataus laiptų. Ši sritis dažnai yra įvairių studentas grupės pasirodymų ir veiklos etapas.

Ežeras yra mėgstamiausia vieta lankytojams ir nariams Universiteto bendruomenei. Saulėtą dieną vienas ras šeimoms ir vaikams pasivaikščioti palei akmens takai. Netrukus susituokti poroms, visiškai vestuvių drabužiui, dažnai matyti pozavo savo vestuvių portretų. Gulbės, antys, putpelės, vėžliai, ir žuvies, įvairių rūšių suformuoti savo bendruomenės ant ežero kranto. Jie šią gražią dalį miesteliu patraukli šeimos trauktis kaimyninių miestų ir apskričių, taip pat romantiškiems pasivaikščiojimams kelyje aplink ežerą vietą.

Už septynių kolegijų pastatai yra trumpo parke-kaip miesteliu, kiekvienas su savo unikaliu architektūriniu stiliumi simbolinę jos paskirtį ir individualumo. Jie visi namų įvairūs poilsio zonos, studentų paleisti kavinės ir mažos kiemuose.

Vietos

  • Chiayi City

    No.168, Sec. 1, University Rd., Min-Hsiung Township, Chia-yi County 621, , Chiayi City

    Klausimai