Keystone logo
National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

Įvadas

Kodėl nacionalinės TAIPEI pedagoginis universitetas?

 • Tops pradinėje švietimo ir mokytojų rengimo: nuo 1895, Nacionalinė Taipėjus pedagoginis universitetas yra mokyti pradinių klasių mokytojus lopšys. c
 • Į viršų tarptautinis dėstytojų ir mokslininkų iš užsienio ir Taivanas: ši programa kviečia dėstytojus iš vidaus ir Taivano nacionalinis universitetas, taip pat žinomų mokslininkų iš užjūrio universitetuose.
 • Pioneer mokymo reformos: patikėtas švietimo ministerijos projektų, tokių kaip kooperatinės mokymosi, inovacijų anglų ir mokiau, ir mobiliojo mokymosi galimybių.
 • Profesionalus Praktikumas: NTUE pasigirti stipriais ryšiais su daugiau nei 100 mokyklų Taivanas, įskaitant mūsų pačių NTUE eksperimentinės pradinė mokykla. Tai stiprus priklausomybė suteikia svarbiausius praktinės galimybės mokymo praktikumą.
 • Geriausi Įranga: state-of-the art interaktyvios klasės, atvejų analize pagrįstas mokymo kabinetai ir renovuoti bendrabučius, visi į sostinės Taipėjaus širdį.

Centralizuotai įsikūręs Taipei

Mūsų universitete yra centralizuotai įsikūręs Taivano sostinėje. Tai arti metro stoties ir visų pagrindinių patogumais. On-campus kinų mokymo centras (gauta tūkstančiai studentų per pastaruosius 5 metus) yra kursų ir įvairių išteklių už nevietinių studentams pagerinti savo kalbinius įgūdžius. Apskritai, mes esame viena iš geriausių studijų vietas užsienio studentų, siekiančių laipsnių Taivane.

Natue
Natue

Vietos

 • Taipei

  No. 134, Sec. 2, Heping E. Rd., Da-an District, Taipei City 106, Taiwan(R.O.C), , Taipei

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai