Keystone logo

Nanhua University

A logo

Įvadas

Pietų profilis

Pirma, įkūrėjų kilmė ir statusas

Nanhua universitetas Chiayi Taivane, buvo įkurta 1996 metais pagrindiniu Hsing Yun Guang Shan nori steigti mokyklas iš milijonų žmonių ir steigėjo jėga, tai yra pirmasis išsamus universitetas įkūrė Fo Guang Shan, tuo pačiu metu, mokyklos taip pat yra šalies pirmoji tarptautinė jungtinė tarp universitetų iš "Fo Guang Shan Jungtinė universiteto sistemoje" sistema. Šiuo metu yra studentų likusių maždaug 5500 žmonių, yra 223 dieninių mokytojus, stiprią dėstytojų, docentas mokyklos dieninių mokytojai sudarė daugiau nei dieninių mokytojų santykis 99%, įskaitant proporcingai, kaip aukštas, kaip 92%, tarp geriausių privačių universitetų daktaro , Mokykla yra įsikūrusi kaimiškas idilės Chih-Chung, kalnų pastatas, yra kartų, gradientas, mokyklos plotas apie 63 hektarų, su didžiule pievų, baisus medžių, ramioje ir elegantiškas miesteliu, žalumos, gėlių, jos unikalus gamtinė aplinka, miškas universitetas "geros reputacijos, bet visur saugomų rūšių retų vabzdžių, gausiai gamtos ir žmogaus ekologijos, kaip rodo iš miesteliu modelio skatinti žaliosios energijos ir aplinkosauginį švietimą. Kadangi mokykla sukurti savo mokyklą, pirmą svoris bendrojo lavinimo ir žmogaus dvasios, yra šalies bendrojo lavinimo mokyklose pietų dėmesio. Šiuo metu ji turi valdymo, humanitariniai mokslai, socialiniai mokslai, menai ir mokslo ir technologijų institutus ir penkių bendrojo lavinimo centras, iš 19 universitetų departamentų viso 24 tyrimų institutas meistriškumo kursus, taip pat doktorantūros studijų programa. Mokyklos pirmoji "mirtis departamentas" vis dar yra žinomas visoje šalyje, ir gamtos biotechnologijų katedra Turizmo vadybos fakulteto Architektūros ir kraštotvarkos katedra, iš etnomuzikologijos, religijos, ne pelno verslo valdymo departamento instituto natūralios medicinos mokyklų charakteristikos departamentas. Be to, bendrojo lavinimo apdovanojimai metų kokybės po metų, daugiau mokyklų sukūrė gerą reputaciją. Tuo pačiu metu, mes primygtinai skatinti įvairių mokymosi kursai apima tarptautinių mainų studentų, Užjūrio stažuotės ir E-mokymosi platforma ( "Wi-Fi / Skaitmeniniai Žiniasklaida / kalbos mokymasis), yra parodyti mokyklos charakteristikas ir konkurencingumą.

Antra, švietimo filosofija

Mokyklinis ugdymas žmonėms kultūros, profesinės, skaitmeninis, industrializacijos ir internacionalizavimo, penki iš Ping Heng vystymosi principus. Savęs padėties kaip "humanistinės orientacijos link religinės, gerovės ir teisingumo su kokybės mokymo universitete dvasia." Jo unikali misija yra būti "sąmoningą gyvenimą", "humanistinę dvasią religijos" ir "visuomenės universitetą idealus," infuses į ugdymo procesą, o tam, kad "skatinti gyvybingumo gyvybingumą" dvasią, skatinti augimą ir transformacijos mokytojų ir mokinių, stiprinti kiekvieno studentai charakteris, vizija ir patirties. Tuo tarpu, studentai taip pat stiprinti savo mintis ir paslaugas kitiems, nes bendruomenė ugdyti pilietiškumą ir gali būti pagamintas iš jame. Personalo mokymo tikslai :(: a) ugdyti charakterį, dora ir turi modernią dvasią paslauga. (B), ugdyti platų požiūrį, modernus piliečių pilietinį raštingumą ir bendravimo įgūdžius. (C) plėtoti modernias ekspertai su atsakomybe, profesinės kompetencijos ir kūrybinius gebėjimus prasme.

Trečia, plėtros charakteristikos

Kolegija Švietimo nustatyti žmogaus dvasios

Mokykla yra religinės, giliai religinis žmogaus dvasios mokyklos, skyrėme ypatingą dėmesį, siekiant pagerinti bendrojo lavinimo ir asmenybės vystymąsi studentams. Kolegija perkelti senovės tradicijas, atstatyti žmogaus dvasios yra charakteristika, nes jų pradžios mokykloje plėtra. Mes sukūrėme universitetinis miestelis su kultūros akademijos mokslo, mokyti visų pusių talentus tiek charakterio ugdymo, bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo. Pradžia su organizuojami pirmakursių "įšventinimo ritualas" veiklą, kartu su dorinio ugdymo mokymo programą, skirtą tenkinti šiuolaikinės visuomenės metinės "Senovės ceremonijoje", taip, kad studentai per dvasinio krikšto serijos, transformuotos į atsakingų, sąmoningas protas suaugusiems.

Kartu su vietos pramonės dėmesio "mokymuisi vieno."

Mokymo, su "sąmoningas gyvenimo ugdymo" ir "sąmoningas mokinių mokymosi" kaip ašis, dėmesys aplinkos kokybės mokymo ir keramikos taikyti savo žinias. Ne tik įgyvendinti kartu su pramonės programą, bet ir sukurti "vienybę išmokti naudotis" sistema, leidžianti sklandžiai integruoti akademinės teorijos ir pramonei, siekiant pagerinti galimybes įsidarbinti ir konkurencingumą studentams. Be to, taip pat atsižvelgiant į vietos pramonės ir bendruomenės pulsavimo, sukurti dėmė departamentų. Ir religinių ir savanoris, mirtis priežiūra, sveikatos priežiūros, išmintis ir gyvenimo, ekologinis žemės ūkis, biotechnologijos, turizmas ir laisvalaikis, pelno nesiekiančios organizacijos, taip pat kultūros ir kūrybos pramonės šakos ir tt, kaip būsimos plėtros mokykloje dėmesio.

Pagrįsta Taivano, tarptautinės išvaizdą, pirmąjį tarptautinį tarpusavio universitetų sistemą bendrų

Fo Guang Shan fo Guang universiteto ir universiteto švietimo sistema, Amerikos universiteto Vakaruose, Pietų Australijos universiteto, kartu sukurti "fo Guang Shan bendrą universitetų sistemą." Tai yra nacionalinė iniciatyva visoje Europos Sąjungoje universiteto tarptautinėje sistemoje, mes sujungti keturis universitetus, teiks platų išteklių plėtoti tarptautinę perspektyvą studentams. Ateityje daugiau bus "įregistruota keturi mokyklos įsirašymo mokyklai" kelią, kad studentai turi galimybę gauti dvigubą laipsnį. Be to, mokyklos gali sujungti daugiau Fo Guang Shan platinamas penkiuose žemynuose ir užsienyje Dojo Stronghold Baiyu Budos šviesa kaip tarptautinių mainų ir mokymosi mūsų studentams svarbu kanalo skatinti studentus su tarptautinio mobilumo.

Vietos

  • Nanhua University No.55, Sec. 1, Nanhua Rd., Dalin Township, Chiayi County, 62249, Chiayi City

Klausimai