Keystone logo
NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

Įvadas

Pirmoji Amerikos universitetas įkurtas Jungtinių Arabų Emyratų 'sostinėje, NYIT-Abu Dabis yra energingas narys NYIT bendruomenės pasaulio universitetų. Siūlome ateitį, karjeros orientuotą bakalauro ir magistro studijų programas vyksta anglų kalba tarptautinių fakulteto nariai, kurie yra savo srities specialistai.

Siūlomos laipsnių apima:

Verslo administravimas - valdymas, LST Informacija, tinklo ir informacijos saugumo MS Mokomieji Technologijos, Pedagogai, MS Interjero dizainas, BPP Vadyba, MBA Mechaninė inžinerija, LST

Per mūsų studijų užsienyje ir vartai Niujorko programas, studentai, esantys Abu Dabis turi galimybę ir lankstumą, plėsti savo akiratį per tarptautinį tyrimą be jų akademinės pažangos arba aukšto lygio jų išsilavinimą pertrūkių.

Campus yra į kompetencijos centro taikomųjų mokslinių tyrimų ir mokymo (CERT) technologijų parko, šalia aukštosios technikos kolegijos anketa Abu Dabis Vyriški kolegija.

Studijų ir mokesčiai

Paraiškos mokesčiai: AED 370

Bakalauro laipsnis už kreditas: AED, 1950

Magistro laipsnį už kreditas: AED, 2680

Stipendijos prieinamas!

Akreditavimas

Visi siūlomi NYIT-Abu Dabis akademinės programos gavo pradinį akreditacijai Komisijos akademinio akreditacijos organizacijos (CAA), JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų (MOHESR).

Be to, NYIT programomis Interjero dizainas (BPP) ir verslo administravimo (BS MBA) vėliau gavo visą CAA akreditaciją. Verslo administravimo programos taip pat akredituota AACSB International, asociacijos Advance Collegiate Schools of Business.

JAV, NYIT yra akredituota pagal Komisijos aukštojo mokslo Artimuosiuose narių asociacija kolegijų ir mokyklų.

Karjeros paslaugos nuo pirmos dienos

NYIT profesija paruoštas švietimas papildo daugelio siūlomų karjeros Services galimybių tarnybos galimybes, visada bus prieinami jums, kaip NYIT absolventai.

Vietos

  • Abu Dhabi

    NYIT-Abu Dhabi CERT Technology Park P.O. Box 5464 Al Muroor Road, , Abu Dhabi

Klausimai