Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Įvadas

Pasaulinis tęstinio teisinio išsilavinimo lyderis

"Osgoode Professional Development" (OsgoodePD) yra Osgoode Hall teisės mokyklos mokymosi visą gyvenimą padalinys. Per beveik tris dešimtmečius mūsų misija išliko nuosekli ir aiški: teikiame unikaliai platų tarpdisciplininį magistrantūros lygio teisinį išsilavinimą, skirtą profesionalams. Esame įsipareigoję:

Tarptautiniu mastu apmokytų teisininkų integravimas į Kanados teisininko profesiją

Pripažįstame, kad tarptautinį išsilavinimą turintys teisininkai suteikia vertingos patirties ir perspektyvų Kanados teisininko profesijoje. Prisidėdami prie teisininko profesijos įvairinimo Kanadoje, mes siūlome plačiausią programų spektrą visoje Kanadoje tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams, nesiimdami visiems vienodo požiūrio. Suprantame, kad tarptautiniu mastu apmokyti teisininkai dažnai turi panašių poreikių ir tikslų, bet taip pat, kad kiekvienas studentas atsineša savo pomėgius ir išgyventą patirtį, kuri praturtina programas, kurių dalimi jie tampa. Mūsų kursų pasiūla ir platus studentų paslaugų spektras yra skirti padėti tarptautiniams studentams pasiekti akademinės ir karjeros sėkmės.

Technologijos ir inovacijos

OsgoodePD visame pasaulyje žinomas dėl savo įsipareigojimo nuolat diegti švietimo technologijų ir pedagogikos naujoves. Buvome pirmoji teisės programa Kanadoje, siūlanti nuotolinį mokymąsi, ir stengėmės nuolat gerinti kokybę, prieinamumą ir lankstumą. Siekiame būti novatoriško profesinio teisinio išsilavinimo, įgalinančio suprasti, susieti ir transformuotis, dizaino ir teikimo centre.

Išlikti teisinių žinių, kompetencijos ir gebėjimų priešakyje

Mes nuolat stengiamės tobulinti ir išplėsti savo profesinio tobulėjimo pasiūlymus. Tobulėjant pasaulinės bendruomenės profesinio tobulėjimo teisinio išsilavinimo poreikiams, pristatome naujas programas, kursus ir mokymosi būdus, padedančius studentams pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Mūsų pasiūlymai

Mes nuolat stengiamės tobulinti ir išplėsti savo profesinio tobulėjimo pasiūlymus. Tobulėjant pasaulinės bendruomenės profesinio tobulėjimo teisinio išsilavinimo poreikiams, pristatome naujas programas ir mokymosi būdus, kurie padės jums pasiekti profesinio tobulėjimo tikslus.

Profesinis tobulėjimas

Akademinės programos

Tarptautiniu mastu apmokyti teisininkai

Mes siūlome didžiausią skaičių ir plačiausią programų spektrą visoje Kanadoje tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams ir patyrusiems specialistams. Kurdami šias programas orientuojamės į specifinius tarptautiniu mastu apmokytų teisininkų poreikius. Siekdami padėti tarptautiniams studentams pasiekti akademinės ir karjeros sėkmės, teikiame platų studentų paslaugų spektrą.

Universiteto ypatybės

Dvi patogios vietos

OsgoodePD siūlo programas dviejose vietose: Osgoode Hall teisės mokykloje Jorko universitete ir mūsų atnaujintoje mokymosi įstaigoje Toronto centro širdyje. Mūsų nuotolinio mokymosi galimybės yra neprilygstamos, su naujausiomis technologijomis ir išmanančiu bei profesionaliu vartotojų palaikymu.

Toronto centras

 • Įsikūręs Toronto centro širdyje
 • Tiesioginis susisiekimas iš Dundas metro stoties
 • Profesinio tobulėjimo trumpi kursai, konferencijos ir sertifikatai
 • Profesionalūs LLM ne visą darbo dieną

Keele miestelis

 • Įsikūręs Jorko universiteto modernaus meno miestelyje
 • Prieiga iš Jorko universiteto metro stoties
 • Dieninės profesinės LLM programos
 • Programos tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams

Studentų paslaugos

Kaip nuolatinis profesionalus LLM studentas, gausite naudos iš daugybės studentų paslaugų, skirtų padėti jums pasiekti akademinius ir karjeros tikslus.

Karjeros plėtra: Suprantame, kad mūsų dieninių studijų studentai dažnai domisi karjeros perėjimu po studijų, todėl daug dėmesio skiriame įvairių išteklių, renginių ir individualių konsultacijų teikimui, kad padėtų mūsų studentams patenkinti savo tikslus.

Akademinė sėkmė: visą darbo dieną dirbantys profesionalūs LLM studentai yra iš viso pasaulio ir iš įvairių profesinių sluoksnių. Siekdami padėti jums pasiekti akademinės sėkmės, siūlome išteklius ir konsultuojame visoje jūsų programoje.

Studentų gyvenimas: Mūsų studentai turi unikalią galimybę dalyvauti studentų gyvenime Jorko universiteto Keele miestelyje ir Osgoode Hall teisės mokyklos grupėse bei renginiuose, taip pat profesionaliuose teisiniuose renginiuose ir tinklų kūrime Osgoode Professional Development centre.

Visą mūsų paslaugų spektrą ir daugiau informacijos apie kiekvieną iš jų galite peržiūrėti žemiau.

Akademinės paslaugos

 • Programos orientacija
 • Įvadiniai kursai
 • Seminarai ir ištekliai
 • Konfidencialios akademinės ir sveikatingumo konsultacijos

Karjeros palaikymas

 • Darbo skelbimai
 • Ištekliai / vadovai
 • Seminarai ir renginiai
 • Konsultavimas

Campus Life

 • Studentų socialinė veikla
 • Osgoode & York U papildoma programa
 • Profesionalūs tinklų renginiai

Visos mūsų akademinės ir karjeros plėtros paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu, o konsultavimo valandos turi skirtingą tvarkaraštį, kad atitiktų neakivaizdinių studijų studentų poreikius.

  Vietos

  • Toronto

   Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

   • Toronto

    4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

    Klausimai