Keystone logo

Pan Africa Christian University

A logo

Įvadas

AAM universitetas

AAM universitetas yra Lyderystė universitetas pasirinkimas, frachtuotus Komisijai universitetinį išsilavinimą Kenijoje.

Tai kosmopolitiškas aukštoji mokykla su studentų, darbuotojų ir dėstytojų sudarytas iš tautų visoje Afrikoje ir visame pasaulyje. Mūsų įvairovė siūlo jums unikalią platformą išplėstas pasaulėžiūros per sveiką socialinę sąveiką.

AAM Universitetas siūlo palankias mokymo ir mokymosi aplinką, kuri leidžia mokytis įdomus ir interaktyvios ir sukuria namuose toli nuo namų mūsų studentams.

Mūsų dėstytojai apima tiek vietinių ir tarptautinių fakultetas, kuris yra aukštos kvalifikacijos iš žinomų įstaigų visame pasaulyje. Per savo sunkų darbą ir asmeninį dėmesį, jie bus mentorius jus į tampa lyderiu Dievas skirta jums būti.

AAM universitetas yra daugiau nei akademinė institucija. Kiekvienas patirtis buvo tyčia sukurta pasiūlyti holistinį požiūrį į lyderystės plėtrai.

Akademinė patirtis atitinka su dvasiniu ir užklasinę patirties padaryti idealus derinys, kad yra PAC universiteto praturtina aplinką.

MŪSŲ VIZIJA:

Būti pasaulinio lygio Christian University, pasižymi aukšta kokybe, transformacijos ir pagrįsta vertės išsilavinimą.

Mūsų misija:

Kurti transformacijos Dievų krikščionių lyderiai per mokymą, mokslinius tyrimus ir naujoves tarnybos Dievui Bažnyčios ir bendruomenės.

Mūsų vertybės

  1. Siekė tiesos ir moralinio vientisumo 2. Pabrėždamas žmonių 3 svarbą. Abipusė pagarba ir bendradarbiavimas Pac anketa įvairios bendruomenės 4 d. Prioritetas ir dėmesys Biblijos ir dvasinio ugdymo 5 d. Aktualumas mokymo turinio, struktūros ir proceso 6 d. Kompetencijos darbo, dvasinio kelio ir paslaugų tarp studentų, dėstytojų ir darbuotojų 7 d. Formuojant tarnas vadovavimo vertybes tarp studentų, dėstytojų ir darbuotojų

Mūsų pagrindinė įsipareigojimai

  1. Kokybės dėmesio praktinės patirties ir vadovavimo plėtros 2. Bendrijos tikėjimo iš įvairių kultūrų kuri apimtų Pac misiją ir Tikėjimo išpažinimas 3. Mokymo kokybė ir pasvirusi 4 d. Dirba aukštos kokybės profesionalūs darbuotojai 5 d. Informacinės technologijos 6. Strateginis planavimas ir vertinimas 7. Bendradarbiavimas su visuomenės per įvairias komunikacijos priemonių kuriant strateginius aljansus ir skatinant ieškoti tiesos, meilės ir teisingumo 8 d. Moksliniai tyrimai ir stipendijos sprendžiant kritinius socialinių 9 klausimus. Bendrijos tarnyba būdama pirmaujanti Krikščionių išteklių centras į visuomenę

Mūsų tikslai:

  1. Teikti universitetinio lygio apmokymą aukštojo mokslo krikščioniško tikėjimo ir praktikos; Pasirengti Afrikos bažnyčių: brandžios, atsidavusi ir sąžiningas ministerijų vadovai tarnauti su kompetencijos ministerijų Bažnyčios; 2. Išmokyti studentus krikščionių tarnybos pozicijas vadovavimo ir veiklos įvairiose krikščionių ministerijų ir pasaulietinių profesijų; 3. Plėtoti ir perduoti žinias ir įgūdžius per mokslinių tyrimų ir mokymo universitetinio lygio; 4. Toliau išsaugoti, kurti, gaminti, perdirbti, perduoti ir skleisti žinias, ir taip skatinti dvasinį, religinį ir intelektinės gyvenimą ir kultūrinį vystymąsi Kenija ir Afrikoje apskritai; 5. Norėdami atlikti veiksmingą vaidmenį kuriant ir plėtojant Afrikos Bažnyčios ir jos vadovybę.

Tiksliau, norime plėtoti kiekvienam mokiniui:

  1. Ryškus, auga santykiai su Dievu; 2. Garso evangelikų teologijos pamatas, remiantis supratimu apie istorines aplinkybes ir kontekstą Biblijoje, tinkamą metodiką Biblijos aiškinimo ir jautrumo Šventajai Dvasiai; 3. Protingas įsipareigojimas sacrificially tarnauti Dievui, Bažnyčiai ir pasauliui Pasak dovanos Dievas davė.

Vietos

  • Along Lumumba Drive, Off Kamiti Road, Lumumba Dr, Nairobi, Kenya, 00200, Nairobi

  • Kenya Online

Klausimai