Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Įvadas

Paris-Panthéon-Assas universitetas: geriausia pasaulinė teisės mokykla Mauricijuje

Paryžiaus Pantheon-Assas universitetas, laikomas pagrindine Prancūzijos teisės mokykla, Mauricijuje veikia nuo 2015 m., kur siūlo LL.B. (Hons), ekonomikos ir finansų bakalauro (Hons) ir LL.M. Tarptautinė verslo teisė, viskas dėstoma anglų kalba. Paryžiaus Panteono Assaso universitetas, kuriame yra prancūzų teisės ištakos, 2011 m. priėmė ambicingą internacionalizacijos strategiją, kuri apėmė užjūrio miestelių Singapūre, Mauricijuje ir Dubajuje įkūrimą.

3 metų LL.B., 3 metų BA (Hons) ir 10 mėnesių LLM programas dėsto Paryžiaus Pantheon-Assas universiteto fakulteto nariai, taip pat teisės praktikai ir profesionalai, turintys tarptautinę ir vietinę patirtį.

LL.B. kurso struktūra yra sukurta taip, kad atitiktų tiek namų, tiek tarptautinių studentų, pasirenkamų srautų, apimančių bendrąją teisę, civilinę teisę, Mauricijaus teisę, tarptautinę teisę ir lyginamąją teisę, reikalavimus. Taigi studentai gauna naudos iš pasaulinio lygio mokymų šalies mišrioje teisinėje sistemoje ir kitose teisės srityse, leidžiančiose tęsti studijas ar karjerą užsienyje.

LL.M. Tarptautinės verslo teisės kursas yra panašus į tuos, kurie siūlomi Paryžiaus, Dubajaus ir Singapūro miesteliuose, ir yra sukurtas taip, kad atitiktų tiek teisinių, tiek neteisinių specialistų, norinčių pakelti savo karjerą į kitą lygį, reikalavimus.

Ekonomikos ir finansų bakalauras (BA) yra 3 metų pagyrimų programa, specialiai sukurta siekiant suteikti studentams tvirtą teorinių, kiekybinių ir analitinių įgūdžių pagrindą, reikalingą norint studijuoti labai selektyviose magistrantūros studijose. kaip tolesnę karjerą verslo, duomenų mokslo ir finansų srityse. Bakalauro studijų programa garsėja išskirtiniu selektyvumu ir pripažinimu Prancūzijos reitinguose, o Paryžiaus Panteono Aso universitetas nuolat užima aukščiausią vietą Prancūzijoje, ypač ekonomikos ir vadybos srityse, kur puikiai sekasi absolventų integracijai į darbą. ir galimybė užsidirbti*.

Ilgalaikis įsipareigojimas

Šiandien universitetas labiau nei bet kada yra įsipareigojęs plėtoti savo veiklą užsienyje, ypač Mauricijuje. Tai apima modernizuotas patalpas su studentų poilsio erdve ir biblioteka, biurus atsidavusiems darbuotojams, taip pat naujas garso ir vaizdo technologijas, skirtas pagerinti studentų mokymo akis į akį arba (išimtinėmis aplinkybėmis, kai reikia) internetu patirtį. Profesorius Anthony Mergey, Mauricijaus universiteto dekanas: „Atnaujintos patalpos ir nuolatinis vietinių bei tarptautinių studentų skaičiaus augimas atspindi mūsų programų susidomėjimą ir aktualumą. Mūsų tikslas yra išplėsti savo pasiekiamumą per ateinančius metus siūlant platesnį bakalauro, magistrantūros ir vadovų studijų kursų spektrą. “

Gyvenimas Mauricijuje

 • Bankininkystė: Mauricijus turi daugybę finansinių institucijų, turinčių visapusišką produktų pasiūlą ir banko paslaugas. Pagrindiniai Mauricijaus bankai yra MCB, SBM, Bank One, Afrasia ir MPCB. Yra daug draudimo kompanijų, kurios patenkina jūsų asmeninius poreikius, iš kurių galite rinktis, nes norėdami tęsti studijas Uniciti Education Hub turėsite kreiptis dėl sveikatos draudimo. Galite pasirinkti kreiptis dėl vieno savo šalyje arba Mauricijuje.
 • Maitinimas: Mauricijus gali pasigirti savo kultūrų deriniu, išverstu į jo virtuvę. Keliaudami po salą būsite pasimėgauti įvairių skonių ir kultūrinių patiekalų pliūpsniu iš kinų, indų, europietiškų ir kitų vietinių virtuvių su savitu paruošimu. Restoranuose pajuskite tokį pat mauritijietišką sutikimą kaip ir užkandžiuose.
 • Transportas ir vairavimas: Mauricijus yra kairėje pusėje važiuojanti šalis, kurioje intensyvus eismas pagrindiniais miestus jungiančiais keliais. Automobilio pirkimas gali būti gana brangus, tačiau kelionė autobusu yra nemokama alternatyva.
 • Kelionės, viza ir vakcina: prieš išvykstant reikia atnaujinto paso, kuris galiotų mažiausiai šešis mėnesius po išvykimo iš Mauricijaus. Studento vizą jums suteiks „Uniciti Education Hub“ arba įstaiga, kurioje įstojote. Pasų ir imigracijos tarnyba yra reguliavimo institucija, kuri išduoda jūsų vizą, kai esate įleistas. Verta žinoti, kad vietos valdžios institucijos turi teisę be įspėjimo atmesti prašymus išduoti vizą. Keliaujant į Mauricijų nėra privalomo skiepų.

Universiteto ypatybės

Unikali studentų patirtis Mauricijuje

Paryžiaus Panteono-Aso universitetas yra įsikūręs Pierrefonds įsikūrusiame Uniciti Education Hub.

 • Paskaitų salė: studentų naudojama paskaitų klasė leidžia realiuoju laiku bendrauti internetu ir pagal pareikalavimą transliuoti pamokų sesijas.
 • Išteklių centras: fizinio rezervo biblioteka, kurioje saugoma informacinė medžiaga, skirta konsultuotis su kompiuteriais, spausdintuvais ir studijų erdve.
 • „Square Root & Vatel“ restoranas: studentų restoranai yra miestelyje.
 • Sporto objektai: SPARC yra naujausias ir didžiausias įvairių sporto šakų objektas, esantis vakarinėje Mauricijaus pakrantėje. SPARC siūlo išskirtinę patirtį sveikatos, kūno rengybos, sporto ir laisvalaikio srityse, kad labai pagerintų mūsų studentų gyvenimą. Daugiau informacijos čia.
 • Interneto ir telefono ryšiai: nemokama prieiga „Wi-Fi“ visame miestelyje.

  Vietos

  • Quatre Bornes

   Royal Road, Pierrefonds , 72448 , Quatre Bornes

   Klausimai