Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Įvadas

Įkurtas 1970 m., Université Paris Pantheon-Assas yra „La Sorbonne“, buvusio Paryžiaus ekonomikos fakulteto nuo XIII a., paveldėtojas. Universitetas yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintas kaip pirmaujantis Prancūzijos teisės universitetas. užtikrinti aukščiausią kompetencijos lygį visose teisės srityse.

Singapūras tapo viena iš labiausiai klestinčių šalių pasaulyje ir yra regiono finansų ir aukštųjų technologijų centras. Assas International, Singapūro miestelis yra įsikūręs INSEAD Asia rajone One-North, švietimui, tyrimams, inovacijoms ir verslo pramonei skirtoje srityje.

Dekano žodis

„Sveiki atvykę į Assas International, Singapūro miestelį, kurio tikslas yra propaguoti geriausią praktiką tarptautinės verslo teisės srityje. Mūsų LL.M. programą dėsto profesoriai iš Université Paris-Panthéon-Assas, kurie skelbia ir dėsto pažangiausiose srityse, ir patyrę teisininkai ir praktikai iš geriausių tarptautinių advokatų kontorų ir įmonių Azijoje.

Mūsų LL.M. Taigi kandidatai įgyja nuodugnų supratimą apie kai kurias ryškiausias ir sparčiausiai kintančias teisės sritis, o profesoriams padeda tiek civilinės, tiek bendrosios teisės sistemos. Mūsų studentai gali pasinaudoti plataus masto mokymo programa, apimančia tarptautinę teisę, tarptautines sutartis, intelektinę nuosavybę, tarptautinį arbitražą, tarptautinę prekybą, tarptautinius finansus, aplinkos teisę, mokesčių teisę ir kitas sritis.

Galiausiai „Assas International“, Singapūro miestelis, visus metus siūlo standartines arba pagal pareikalavimą vykdomas programas, kurios prisideda prie teisininkų ir vidaus advokatų geriausios praktikos tobulinimo, taip pat vasaros kursus.

Siūlomos programos

Singapūre „Assas International“ siūlo 3 skirtingas programas:

 • Paryžiaus Pantheon-Assas universiteto suteiktas magistrantūros studijas, pvz., LL.M. Tarptautinio verslo teisėje.
 • Profesionalams atvirose vykdomosiose programose galima dalyvauti asmeniškai arba nuotoliniu būdu. Visi mūsų teisės kursai yra akredituoti Singapūro teisinio švietimo instituto.
 • Vasaros mokykla: susideda iš kelių liepos mėnesį vykstančių vasaros kursų, atvirų bakalauro ir magistrantūros studijų studentams bei specialistams. Šie 2 savaičių kursai leidžia dalyviams iš viso pasaulio tyrinėti šiuolaikines temas iš ekonominės ir teisinės perspektyvos, tyrinėjant Singapūro stebuklus.

Universiteto ypatybės

Išskirtinė patirtis Singapūro miestelyje

Assas International School yra INSEAD Business School-Asia miestelyje, esančiame Singapūro žinių centre.

 • Amfiteatras: pilnai įrengtas tiesioginiam vaizdo įrašymui ir nuotoliniam lankymui, mūsų amfiteatras gali talpinti iki 55 dalyvių ir tinka asmeniniams, internetiniams ar hibridiniams užsiėmimams.
 • Išteklių centras: INSEAD Tanoto biblioteka padeda studentams atlikti mokslinius tyrimus ir vykdyti mokymo programas. 24 valandas per parą veikiančios erdvios darbo zonos su greitu tinklo ryšiu ir aprūpintos aukštųjų technologijų kompiuteriais bei spausdinimo iš debesies paslaugomis; Visą parą besiskolinamų knygų paslauga.
 • Restoranas: dirba pietų metu ir siūlo įvairius patiekalus.
 • Fitneso centras: su pasirinkta širdies ir kraujagyslių bei jėgos įranga jūsų treniruotėms, 5 USD už apsilankymą arba 35 Singapūro USD per mėnesį. Narystė apima naudojimąsi visa kūno rengybos įranga, dalyvavimą aerobikos / mankštos užsiėmimuose, fitneso testo įvertinimą ir nemokamą spintelės bei rankšluosčių naudojimą. Darbo laikas: darbo dienomis nuo 5.30 iki 23 val.; ir savaitgaliais nuo 8.00 iki 18.00 val.
 • Spaustuvė: tvarkyti pašto ir spausdinimo užduotis, kurių jums gali prireikti. Failai gali būti pateikiami naudojant atminties kortelę.
 • Interneto ir telefono ryšiai: nemokama wifi prieiga visame miestelyje.

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Singapore

   Ayer Rajah Avenue, 1, 138676, Singapore

   Klausimai