Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Universiteto ypatybės

Įranga Visiškai atnaujintas istorinis Dickinson Law namas Karlailyje, Pensilvanijoje, buvo sąmoningai sukurtas taip, kad būtų skatinamas teisės mokyklos įsipareigojimas bendruomenei. Šiame LEED sertifikuotame objekte yra moderniausios klasės ir seminarų kambariai; firminė ginčytina teismo salė su 200 vietų observatorija; teisėkūros posėdžių kambarys; trijų aukštų H. Laddie Montague, Jr. Law biblioteka; grupiniai-mokomieji kambariai; Ridge Commons; kiemas; ir kavinė. Visose klasėse įrengtos sudėtingos audiovizualinės technologijos, leidžiančios studentams ir dėstytojams bendrauti realiu laiku su kolegomis ir specialistais visame pasaulyje.

  Priėmimai

  LL.M. Penn State Dickinson Law programa yra labai selektyvi, kiekvienais metais priimamas ribotas kvalifikuotų studentų skaičius. Kad būtų svarstoma galimybė priimti, kandidatai turi būti įgiję pirmąjį teisės profesinį laipsnį arba baigti jį. Paprastai tai yra JD iš ABA patvirtintos JAV teisės mokyklos arba lygiavertis JD iš tarptautinės teisės mokyklos. Sėkmingi kandidatai dažnai turi licenciją verstis advokato praktika ir turi didelę profesinę teisinės praktikos patirtį.

  Dickinson Law išlaiko holistinį požiūrį į priėmimą. Sėkmingi kandidatai turės pateikti aiškų ir įtikinamą pagrindą siekti LL.M. laipsnį ir ypač Penn State Dickinson Law . Svarbu, kad kandidatai turėtų gerai apibrėžtus karjeros planus ir parodytų, kaip svarbu uždirbti LL.M. tų planų įgyvendinimo laipsnį.

  Dėl priėmimo į LL.M. programą, stojantieji turi pateikti prašymą per Teisės mokyklos priėmimo tarybą (LSAC). Dickinson Law nevertina jokių paraiškos mokesčių.

  Nors dauguma studentų siekia stoti rudens semestre (rugpjūčio mėn.), LL.M. studentai taip pat turi galimybę pradėti LL.M. programa pavasario semestre (sausio mėn.).

  Reikalavimai vizoms

  Užsiregistravę tarptautiniai studentai gaus pranešimą iš iStart, Penn State imigracijos valdymo sistemos, skirtos tarptautinių studentų ir mokslininkų konsultavimui. Kiekvienas studentas gaus pranešimą iš išankstinio priėmimo, kuriame bus paaiškinta, ko reikia dėl imigracijos reikalavimų. Studentui pateikus reikiamus dokumentus į iStart, I-20 (darant F-vizos tipą) bus išsiųstas per 2–4 savaites. I-20 yra „Neimigranto studento statuso tinkamumo pažymėjimas“, leidžiantis studentui kreiptis dėl neimigracinės vizos artimiausioje JAV ambasadoje arba konsulate. Studentams, turintiems kitų tipų vizas, įskaitant J-1 vizas, reikės skirtingų dokumentų, tačiau pats vizos procesas paprastai yra tas pats.

  Užsienio studentus visais imigracijos klausimais remia Penn State Global Tarptautinių studentų ir mokslininkų biuras.

  Stipendijos ir finansavimas

  Penn State Dickinson Law yra įsipareigojusi kiekvienam studentui suteikti galimybę įgyti pasaulinio lygio teisinį išsilavinimą. Visi LL.M. Priėmimo metu pareiškėjai automatiškai svarstomi dėl nuopelnų pagrįstų stipendijų.

  Norėdami sužinoti išlaidų, įskaitant mokslą, mokesčius, knygas ir pragyvenimo pašalpas, suskirstymą, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą. Siekdami sumažinti pragyvenimo išlaidas, dauguma studentų sudaro asmeninį biudžetą, pasirenka gyventi su kambario draugu, apsipirkti pigių maisto prekių parduotuvėse, pėsčiomis ar dviračiu į miestelį, neštis maistą į miestelį ir dar daugiau. Penn State siūlo studentų nuolaidas programinei įrangai, kompiuteriams, drabužiams ir dar daugiau.

  Mėnesinis LL.M. informacinė sesija

  Vietos

  • Carlisle

   150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

  Klausimai