Keystone logo
Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Įvadas

Pepperdine Caruso Law suteikia puikų teisinį išsilavinimą gražioje Ramiojo vandenyno vietoje, netoli Los Andželo, Kalifornijoje. Be studijų programų, siūlome mokymąsi patirtim, mentorystę ir tęstinį mokymą, kad paruoštume praktikuojančius darbuotojus, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti savo darbą ir pasaulį.

Palaikanti bendruomenė

Studentai susirenka iš viso pasaulio ir JAV ir randa bendruomenę, kuriai būdingas padrąsinimo ir palaikymo jausmas, o tuo pat metu jie patiria kruopštų mokymąsi ir praktinį mokymąsi realiame gyvenime. The

Strauso ginčų sprendimo institutas

Kadangi tarpininkavimas, arbitražas ir derybos ir toliau populiarėja bylinėjimosi ir tarptautiniuose reikaluose, Pepperdine'o Strauso ginčų sprendimo institutas nuolat patenka į JAV naujienų ir „World Report“ programą .

LLM ir ginčų sprendimo meistras

Pepperdine LLM ir Ginčų sprendimo magistro (MDR) programos pritraukia studentus iš viso pasaulio. Studentai skiriasi nuo neseniai baigusių absolventų iki patyrusių advokatų ir teisėjų, kurie dalyvavo programoje arba važiavo į ją iš Kinijos, Korėjos, Rusijos, Graikijos, Moldovos, Ispanijos, Pakistano, Jordanijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Švedijos ir kt.

"Pepperdine" pritraukė mokslininkų iš prestižinių organizacijų, tokių kaip "Fulbright", "Muskie", Amerikos valstybių organizacija ir Rotary fondas.

Investicija į vertę

Galimos karjeros konsultacijos ir esate supažindintas su tarptautiniu absolventų tinklu. Mūsų studentai tampa lyderiais savo bendruomenėse visame pasaulyje, sprendžiant ginčus, plėtojant teisinę praktiką ir kurdami teigiamus pokyčius.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Los Angeles

    Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai