Keystone logo
Peking University School of Transnational Law

Peking University School of Transnational Law

Peking University School of Transnational Law

Įvadas

Apie STL

Peking University School of Transnational Law („STL“) yra unikali Kinijoje ir unikali visame pasaulyje, kartu su Kinijos JM laipsniu siūlanti amerikietiško stiliaus JD laipsnį visiškai anglų kalba. STL taip pat siūlo LL.M. programa, kurioje yra daugybė kursų, kuriuose pabrėžiama tarpvalstybinė teisė ir praktika, Kinijos teisė ir teisinės tradicijos, ir kiti pažangiausi kursai, skirti visų tautybių STL absolventams parengti lyderystę XXI amžiuje.

140236_STLPics-BuildingExterior.jpg

Pekino universitetas

Pekino universitetas („PKU“) yra seniausias universitetas Kinijoje ir vienas žymiausių ir prestižiškiausių mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje. „QS World University Rankings“ ir „Times of Higher Education“ PKU įvertino 23-ią akademiškai žinomiausią universitetą 2021 m.

Vieta

STL yra pietiniame Šendženo mieste. Sparčiai augantis 12 milijonų žmonių metropolis Šendženas stabiliai auga nuo tada, kai 1979 m. Buvo įkurtas kaip pirmoji Kinijos specialioji ekonominė zona. Dabar Šendženas yra ne tik pagrindinis gyventojų gausiausios Kinijos provincijos Guangdongo centras , bet ir rinkos lyderis visoje Kinijoje ir unikali sritis, kurioje susilieja didžiosios pasaulio teisinės sistemos ir daro įtaką tarpvalstybiniam elgesiui. Miestas yra biotechnologijų, logistikos ir naujųjų energetikos pramogų centras, čia įsikūrusios geriausios kompanijos, tokios kaip „ Huawei“ ir „ Tencent“ . Pasaulio arenoje Šendženas taip pat padarė savo žymę; 2008 m. jis buvo pavadintas UNESCO dizaino miestu, o 2011 m. jame vyko 26-oji vasaros universiada .

140235_PKUSZ-Techtrip.jpg

Geografiniu ir ekonominiu požiūriu Šendženas taip pat yra glaudžiai integruotas su Honkongu, su kuriuo dalijasi siena. Plačios viešojo transporto galimybės jungia du miestus nuo miesto centro, vienas gali aplankyti Honkongą autobusu, metro ir keltu. Šenženo ir Honkongo regionas, kurio bendras BVP siekia daugiau nei 650 mlrd. USD, yra viena didžiausių didmiesčių zonų pasaulyje.

Su unikalia geografine padėtimi, novatoriška dvasia ir pažangiausiomis perspektyvomis Šendženas pamažu tapo pažangiu miestu, jungiančiu pasaulį.
https://www.scmp.com/news/china/politics/article/3023330/beijing-unveils-detailed-reform-plan-make-shenzhen-model-city

Studentai, fakultetai ir karjera

Vadovaujantys studentai iš viso pasaulio konkuruoja dėl priėmimo į STL. Teisės mokyklos tarptautinis fakultetas apima visame pasaulyje žinomus mokslininkus ir praktikus iš Kinijos, JAV, ES ir kitur. STL absolventai yra labai populiarūs pozicijoms su pirmaujančiomis tarptautinėmis advokatų kontoromis ir korporacijomis, pirmaujančiomis Kinijos advokatų kontoroms ir korporacijoms, didžiosioms valstybinėms įmonėms ir pirmaujančioms tarptautinėms nevyriausybinėms organizacijoms.

Pjovimo gaires

STL parašas JD / JM dvejopo laipsnio programa yra ketveri metai. JD mokymo programa, kuri mokoma tik anglų kalba, turinio požiūriu yra panašus į geriausių JAV teisės mokyklų JD mokymo programas, o Kinijos teisės istorija ir teisė yra gilesnė. JM mokymo programoje numatyti pagrindiniai Kinijos teisės kursai ir mokoma iš esmės kinų kalba. Dauguma kinų studentų įstoja į STL dvejopo laipsnio JD / JM programą; dauguma tarptautinių studentų įstoja į STL trejų metų JD programą. Abiejuose mokymo programose pabrėžiami 21-ojo amžiaus teisėtvarkos įgūdžiai ir žinios: (i) tarptautinė teisė ir praktika, (ii) tarpkultūrinė kompetencija ir (iii) advokatų profesinės pareigos šiuose kontekstuose. Nevienos teisės mokyklos niekur geriau nepritaria absolventams privačiam sektoriui, viešajam sektoriui ar viešojo intereso teisiniam darbui Kinijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje ar Britų sandraugos šalyse.

Programa susideda iš ne mažiau kaip trijų ketvirtadalių dieninių studijų rezidencijoje ir antrus metus stažuotei, tęstiniam studijoms ar mokslinių tyrimų projektams studento nuožiūra. Nepaisant to, kad laipsnis suteikiamas dvejų metų pabaigoje, gyvenimą galima baigti po vieno.

140233_STLPics-ClasswithProfessorJinZining.jpg

Tarptautinės švietimo galimybės

"STL" patirtis iš esmės yra tarptautinė ir tarpkultūrinė, be to, neišlikus PKU gražioje "Shenzhen Graduate School Campus". Tuo pačiu metu STL studentai turi daugybę galimybių studijuoti į užsienį pagrindiniuose pasaulio teisės mokyklose, kurių PKU ir STL naudojasi mainų ryšiais.

Pasauliniai lyderiai

STL absolventai atsiranda iš studijų metų kaip teisininkai, turintys unikalų pasirengimą lyderystei šiuolaikiniame susietame pasaulyje, giliai išmanantys ir suprantantys Kinijos bei Vakarų teisę ir teisines tradicijas bei turintys praktinių įgūdžių, reikalingų tarpkultūrinei sėkmei. Peking University School of Transnational Law (STL) yra vienintelė teisės mokykla pasaulyje, siūlanti dvigubo laipsnio programą, kurioje studentai kartu su kinų Juris magistro (JM) laipsniu baigia JAV modelio Juris daktaro (JD) laipsnį. Studentai turi būti dvikalbiai anglų ir mandarinų kalbomis, kad užbaigtų šią ketverių metų programą ir laisvai ją baigtų dviejų pasaulio supervalstybių - JAV ir Kinijos - teisinėse sistemose. STL taip pat siūlo LLM laipsnį, kuris sujungia tarptautinę teisę, Kinijos teisę ir Vakarų teisę, ir suteikia tarptautiniams studentams galimybę studijuoti kartu su geriausiai pasiekusiais Kinijos studentais, kurie bus partneriai pagrindinėse advokatų kontorose, politiniame elite, lyderiuose tarptautinėse organizacijose ir verslo vadovai. Abiejose mokymo programose akcentuojami teisininkų įgūdžiai ir žinios XXI amžiui: i) tarpvalstybinė teisė ir praktika, ii) tarpkultūrinė kompetencija ir iii) teisininkų profesinė atsakomybė šiuose kontekstuose. Nė viena teisės mokykla niekur neprivalo absolventų dirbti privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje ar viešojo intereso teisiniame darbe Kinijoje ir JAV, bendrosios teisės ir civilinės teisės rytuose ir vakaruose - vienoje mokymo programoje.

PASAULINĖ TEISĖS MUGĖ

Pirmoji kasmetinė pasaulinė teisės mugė dalyvius supažindins su išskirtinėmis teisės mokyklomis iš viso pasaulio. Registruokitės naudodamiesi šia forma, kad sužinotumėte apie karjeros progresavimą tarptautinių studijų metu, stipendijų galimybes tarptautiniams studentams ir dar daugiau.

Datos:
2020 m. Lapkričio 20 d., Penktadienis
2020 m. Lapkričio 21 d., Šeštadienis

Laikas:
12: 00–14: 00 GMT (patikrinkite vietinę laiko juostą)

Užsiėmimai vyksta keletą datų, kad atitiktų skirtingus tvarkaraščius. Tos pačios mokyklos lankys abi dienas ir skaitys tą patį pristatymą abiem dienomis.

Dalyvaujančios teisės mokyklos:
Aix Marselio universiteto Teisės fakultetas (Prancūzija)
Bucerius teisės mokykla (Vokietija)
Deakino teisės mokykla (Australija)
„FGV Direito SP“ (Brazilija)
IE teisės mokykla (Ispanija)
Indianos universiteto Maurerio teisės mokykla (JAV)
Jindal Global Law School (Indija)
Peking University School of Transnational Law (Kinija)
Stokholmo universiteto Teisės fakultetas (Švedija)
Čilės universiteto Teisės fakultetas (Čilė)
Ajovos universiteto teisės koledžas (JAV)
Lozanos universiteto Teisės fakultetas (Šveicarija)

Norėdami gauti daugiau informacijos apie renginio el. Paštą : [email protected] .

Universiteto ypatybės

Vieta

STL yra pietiniame Šendženo mieste. Sparčiai augantis 12 milijonų žmonių didmiestis Šendženas nuolat auga nuo tada, kai buvo įsteigta kaip pirmoji Kinijos specialioji ekonominė zona 1979 m. Dabar Šendženas yra ne tik didžiausias daugiausiai gyventojų turinčios Kinijos provincijos Guangdongo centras, bet ir rinkos lyderis visoje Kinijoje bei unikali sritis, kurioje susilieja didžiosios pasaulio teisinės sistemos ir daro įtaką tarpvalstybiniam elgesiui. Miestas yra biotechnologijų, logistikos ir naujų energetikos pramonės šakų žvaigždė, o čia įsikūrusios geriausios įmonės, tokios kaip Huawei ir Tencent . Pasaulinėje arenoje Šendženas taip pat padarė savo ženklą; 2008 m. jis buvo pavadintas UNESCO dizaino miestu, o 2011 m. jame vyko 26-oji vasaros universiada.

Geografiškai ir ekonomiškai Šendženas taip pat yra glaudžiai integruotas su Honkongu, su kuriuo jis turi bendrą sieną. Plačios viešojo transporto galimybės jungia du miestus iš miesto centro, į Honkongą galima patekti autobusu, metro ir keltu. Šendženo-Honkongo regionas, kurio bendras BVP siekia daugiau nei 650 milijardų dolerių, yra viena didžiausių metropolinių zonų pasaulyje.

Dėl savo unikalios geografinės padėties, novatoriškos dvasios ir pažangiausių perspektyvų Šenzenas palaipsniui tapo pažangiu miestu, jungiančiu ryšį su pasauliu.
https://www.scmp.com/news/china/politics/article/3023330/beijing-unveils-detailed-reform-plan-make-shenzhen-model-city

  Reitingai

  Pekino universitetas

  Pekino universitetas ("PKU") yra seniausias Kinijos universitetas ir vienas iškiliausių ir prestižiškiausių mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje. „QS World University Rankings“ ir „Times of Higher Education“ PKU įvertino 23-iuoju akademiniu požiūriu žinomiausiu universitetu 2021 m.

  Vietos

  • Shenzhen

   Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town Xili, Nanshan District , 518055, Shenzhen

   Klausimai