Keystone logo
Peking University School of Transnational Law LLM (teisės magistras)
Peking University School of Transnational Law

LLM (teisės magistras)

Shenzhen, Kinija

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

CNY 176 000 / per year *

Stovykloje

* Kinijoje yra mažai pragyvenimo išlaidų

Įvadas

140234_LLMTripCropped.jpg

STL's LL.M. Programa

LL.M. studentai gaus gilias žinias ir supratimą apie Kinijos ir Vakarų įstatymus bei teisines tradicijas bei praktinius įgūdžius, reikalingus tarpkultūrinei sėkmei. LL.M. PKU STL absolventai išvyks į privilegijuotą karjerą privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje, viešojo intereso teisiniame darbe ir teisinėje akademinėje bendruomenėje visame pasaulyje.

140232_STLPics-BuildingInterior.JPG

Pekino universitetas

Pekino universitetas ("PKU") yra vienas iš labiausiai žinomų mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje. Aukštojo mokslo laikai pavadino PKU 1-ojo universiteto Kinijoje, 1-ojo universiteto visose BRIC šalyse, 2-ojo universiteto visoje Azijoje ir 27-ojo labiausiai akademiškai žinomo universiteto pasaulyje.

Studentai, fakultetai ir karjera

Vadovaujantys studentai iš viso pasaulio konkuruoja dėl priėmimo į STL. Teisės mokyklos tarptautinis fakultetas apima visame pasaulyje žinomus mokslininkus ir praktikus iš Kinijos, JAV, ES ir kitur. STL absolventai yra labai populiarūs pozicijoms su pirmaujančiomis tarptautinėmis advokatų kontoromis ir korporacijomis, pirmaujančiomis Kinijos advokatų kontoroms ir korporacijoms, didžiosioms valstybinėms įmonėms ir pirmaujančioms tarptautinėms nevyriausybinėms organizacijoms.

140233_STLPics-ClasswithProfessorJinZining.jpg

Pjovimo gaires

STL mokymo programose pabrėžiami 21-ojo amžiaus teisėtvarkos įgūdžiai ir žinios: (i) tarptautinė teisė ir praktika, (ii) tarpkultūrinė kompetencija ir (iii) advokatų profesinės pareigos šiuose kontekstuose. Nevienos teisės mokyklos niekur geriau neužtikrina absolventų privataus sektoriaus, viešojo sektoriaus ar viešojo intereso teisinio darbo, susijusio su Kinija, Jungtinėmis Valstijomis, Didžiosios Britanijos ar Britų sandraugos šalimis.

Pasauliniai lyderiai

STL absolventai bus unikaliai pasirengę vadovauti šiandienos tarpusavyje susijusiame pasaulyje, turėdami gilias žinias ir supratimą apie Kinijos ir Vakarų įstatymus ir teisines tradicijas bei praktinius įgūdžius, reikalingus tarpkultūrinei ir tarpvalstybinei sėkmei.

Shenzhen-dinaminis miestas

140235_PKUSZ-Techtrip.jpg

STL yra pietiniame Šendženo mieste. Vienas iš sparčiausiai besivystančių ir ekonomiškai sėkmingiausių miestų pasaulyje Šendženas nuolat auga, nes buvo įkurtas kaip pirmoji Kinijos specialioji ekonominė zona 1979 m. Šiandien Šendženas buvo vadinamas Kinijos Silicio slėniu ir yra spartaus Kinijos technologinio augimo epicentras. Miestas yra biotechnologijų, logistikos, telekomunikacijų, elektrinių automobilių ir naujos energetikos pramonės centras, čia įsikūrusios tokios pirmaujančios pasaulinės kompanijos kaip „Huawei“ ir „Tencent“. Pasaulio arenoje Šendženas taip pat padarė savo žymę; 2008 m. jis buvo pavadintas UNESCO dizaino miestu, o 2011 m. jame vyko 26-oji vasaros universiada. Taip pat mieste yra daugybė kitų dalykų, pradedant kasmetinio tarptautinio maratono ir džiazo festivalio organizavimu ir baigiant epinių „RoboMaster“ robotikos varžybų namais, yra kažkas, kuo mėgautis.

Įsikūręs per žemyninę sieną nuo Honkongo, tai yra unikalios zonos dalis, kurioje didžiosios pasaulio teisinės sistemos susilieja ir daro įtaką tarpvalstybiniam elgesiui. Platus viešojo transporto pasirinkimas jungia du miestus, vienas gali aplankyti Honkongą autobusais, metro, greitaisiais traukiniais ir keltais. Šenženo ir Honkongo regionas, kurio bendras BVP siekia daugiau nei 650 mlrd. USD, yra viena didžiausių didmiesčių zonų pasaulyje.

Programos struktūra

Kaip ir LL.M. programos, kurias siūlo geriausios JAV teisės mokyklos, PKU STL's LL.M. Užsienio studentų programa sudaryta iš vienerių iki dviejų metų dieninių studijų. Mokymo programa bus skirta įgūdžių ir žinių 21-ajame amžiuje pabrėžimui: (i) tarptautinė teisė ir praktika; (ii) tarpkultūrinė kompetencija; ir 3) advokatų profesines pareigas šiose srityse. Specializuoti pasiūlymai Kinijos teisės istorijoje ir teisėje leis studentams įgyti gilų supratimą apie kultūros tradicijas ir šiuolaikinius Kinijos pokyčius šiandien.

LL.M. absolventai iš programos atsiras kaip teisininkai, kurie yra unikaliai pasirengę vadovauti šiandienos tarpusavyje susijusiame pasaulyje, turintys gilių žinių ir supratimo apie Kinijos ir Vakarų įstatymus bei teisines tradicijas ir praktinius įgūdžius, reikalingus tarpkultūrinei sėkmei. Mokymo programa yra labai įvairesnė ir plati anglų kalbos kursų tema Kinijoje, kurioje yra daugiau kaip 60 anglų kalbos kursų, apimančių platų dalykų asortimentą, nuo tarptautinio ir lyginamosios teisės iki Amerikos teisės ir Kinijos teisės; kursai apima sudėtingus tarpvalstybinius verslo sandorius ir ginčų sprendimą, taip pat Kinijos teisę, teisinę sistemą ir teisinę istoriją. LL.M. PKU STL absolventai išvyks į privilegijuotą karjerą privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje, viešojo intereso teisiniame darbe ir teisinėje akademinėje bendruomenėje visame pasaulyje.

Norėdami uždirbti LL.M. laipsnį, kandidatai privalo:

 • gyveno ne mažiau kaip trijuose akademiniuose ketvirčiuose;
 • uždirbkite mažiausiai 36 kreditus (apie 12 kursų);
 • baigti disertaciją ar esminį tyrimo dokumentą fakulteto vadovybei pagal jų pasirinktą temą, išlaikyti disertacijos gynimą ir;

Kaip taikyti

Pareiškėjai paprastai turėtų turėti pirmąjį teisinį laipsnį (pvz., JD, JM arba LL.B.) arba kitaip turėti licenciją praktikuoti savo šalies jurisdikcijoje. Mes taip pat priimame paraiškas iš studentų, kurie šiuo metu yra įtraukti į pirmojo laipsnio teisės programą, kurie nori uždirbti kreditus STL's LL.M. laipsnis vienu metu. Pavyzdžiui, JAV teisės studentai turi teisę perkelti tam tikrą kreditų, uždirbtų užsienyje, skaičių į JD laipsnius; kreditai, uždirbti STL's LL.M. atitinkamai programa gali būti taikoma vienu metu tiek USJD, tiek STL's LL.M.

Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba arba neturintiems aukštąjį išsilavinimą, visiškai baigtas anglų kalba, turi pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Pagal IELTS reikalaujama, kad TOEFL IBT būtų mažiausiai 92, arba IELTS - 6,5, o IELTS - 7,0.

Paraiškų teikimo tvarka

 1. Užpildykite internetinę paraiškos formą ir įkelkite kitą reikiamą paraiškos medžiagą į Pekino universiteto paraiškų portalą adresu studyatpku.com/member/login .do , remdamiesi internetinės paraiškos instrukcija, kurioje pateikiamos išsamios paraiškos pateikimo instrukcijos su ekrano nuotraukų, kad būtų išvengta painiavos. Prieš įkeldami programos medžiagą, taip pat atkreipkite dėmesį į prašomus formatus ir failų dydžius.
 2. Nusiųskite el. Laišką adresu STL el. Pašto adresu [email protected] ir [email protected] nurodydami, kad paraišką pateikėte internetu.
 3. Atsiųskite stebimuoju pristatymo būdu, kuris patvirtina gavimą, originalios dokumentų, įskaitant visus užklijuotus laiškus, spausdintas kopijas.

Programos kontrolinis sąrašas

Pareiškėjai privalo pateikti toliau išvardytas medžiagas. Paraiškos bus peržiūrėtos tik gavus visas medžiagas. Visi dokumentai turi būti parašyti anglų kalba. Jei dokumentai nėra anglų kalba, juos turi lydėti notarinis vertimas į anglų kalbą.

 1. Peking University School of Transnational Law paraiškos forma.
 2. Asmens pareiškimas: Pateikite asmeninę pažymą, paaiškinančią, kodėl jūs siekiate LL.M. laipsnis ir kaip šis laipsnis padės jums tobulinti savo planus ir tikslus. (Nuo 700 iki 1000 žodžių)
 3. "Academic Records": Oficialūs visų universitetų ir aukštųjų mokyklų leidiniai ir oficialūs diplomai (originalūs arba notariniai dokumentai su anglų kalbos vertimais, jei dokumentai nėra anglų kalba).
 4. Gyvenimo aprašymas arba gyvenimo aprašymas.
 5. Rekomendaciniai laiškai: Bent du pasirašytos profesorių, darbdavių ar kitų asmenų, susipažinęs su jūsų akademine ir profesine kvalifikacija, rekomendacijų. (originalas)
 6. Anglų kalbos įgūdžių įrodymas. Viena TOEFL arba IELTS egzamino rezultatų fotokopija (nebent jūs esate gimtoji anglų kalba arba turite aukštąjį išsilavinimą iš anglų kalbos).
 7. Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija.

Atkreipkite dėmesį: visa paraiškos medžiaga turi būti gauta iki kovo 31 dienos.

Paraiškos mokestis

Už paraiškas, gautas iki kovo 1 d., Mokesčio nereikia. Visoms kitoms programoms reikalingas 800 RMB mokestis, kurio gali būti imtasi įstatymų mokyklos nuožiūra dėl finansinių poreikių.

Pareiškėjai turėtų siųsti paraiškos paketą:

PKU STL LLM priėmimas, 410 kab., Peking University School of Transnational Law , universiteto miestas, Nanshan District Shenzhen 518055, Kinija

Paraiškos galiojimo terminas

Atkreipkite dėmesį: visa paraiškos medžiaga turi būti gauta iki kovo 31 dienos.

Priėmimo sprendimai

Priėmimo komitetas priims sprendimus pagal pareiškėjų medžiagą ir gali nuolat priimti išankstinius priėmimo sprendimus. Tada visus pasiūlymus dėl priėmimo į STL LLM programą turi patvirtinti Pekino universitetas, o oficialus priėmimo laiškas paprastai bus išsiųstas iki birželio mėn.

Apgyvendinimas ir paslaugos

Dauguma tarptautinių studentų nusprendžia gyventi mūsų graziame miesteliuose ir mėgautis bendruomenės, maitinimo ir sporto galimybėmis, taip pat arti teisės mokyklos pastato. Universiteto mieste yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai. Studentai taip pat gali nuspręsti gyventi universitete.

Mokymas ir išlaidos

STL LL.M. mokestis už mokslą programa yra 176 000 CNY, liekanti vieneriems ar dvejiems metams. Vieno kambario su vonios kambariu vieneriems metams apgyvendinimo kaina yra 12 000 CNY. STL yra įsipareigojusi padaryti programą prieinama kvalifikuotiems kandidatams, o tarptautinių stipendijų yra ribotas. Pareiškėjai taip pat raginami apsvarstyti stipendijas, kurioms jie yra kvalifikuoti.

Stipendijos

STL yra įsipareigojusi, kad programa taptų prieinama kvalifikuotoms kandidatėms, o sėkmingiems kandidatams yra ribotas skaičius tarptautinių stipendijų ir dalinių studijų stipendijų bei kitų finansinių apdovanojimų. Pareiškėjai taip pat raginami apsvarstyti stipendijas, kurioms jie yra kvalifikuoti.

Stipendijos iš Kinijos vyriausybės

Stipendijos iš Kinijos vyriausybės taip pat prieinamos tarptautiniams studentams.

Priėmimai

Studijų programa

Stipendijos ir finansavimas

Įranga

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai