Keystone logo

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

A logo

Įvadas

Pramonės ir sistemų inžinerija (ISE) yra profesinė disciplina, orientuota į optimalių sprendimų kūrimą ir įgyvendinimą sistemos požiūriu.

Tai susiję su žmonėmis, technologijomis, kokybe, finansais, informacija ir aplinkosaugos klausimais. Pagrindinis pramoninių sistemų inžinieriaus vaidmuo yra organizuoti ir harmoningai dirbti su kitais, siekiant supaprastinti darbo procedūras, pagerinti produktyvumą ir bendrą sistemos veikimą. Galutinis tikslas yra padidinti efektyvumą, sumažinti veiklos išlaidas ir padidinti klientų pasitenkinimą.

ISE skiriasi nuo kitų tradicinių inžinerijos disciplinų, kai žinios ir įgūdžiai pritaikomi konkrečiose srityse. Pavyzdžiui, tradiciniai gamybos inžinieriai paprastai dirba gamybos aplinkoje. Priešingai, ISE suteikia jums galimybę dirbti įvairiose organizacijose, įskaitant pramonės ir prekybos sektorius. Atsižvelgiant į tai, pramonės ir sistemų inžinieriai turi daug lankstesnę karjeros kelią. ISE absolventai dirba organizacijose, kuriančiose naujų produktų kūrimą, transportą, pramogų parkus, logistikos paslaugas, bankus, komunalines paslaugas teikiančias įmones, verslo plėtros konsultavimo įmones, vyriausybės departamentus ir kt. Galutinis ISE disciplinos tikslas yra vadovauti kuriant dizainą integruotų pramoninių ir komercinių sistemų tobulinimas ir visuomenės gerovė.

ISE departamento patalpos yra neprilygstamos Honkonge ir regione. Jie apima:

  • „PolyU Microsoft Enterprise Systems Center“
  • Žinių valdymo ir inovacijų tyrimų centras
  • „Microsystems“ technologijų centras
  • Skaitmeninis fabrikas
  • Valstybinė partnerė itin tiksliojo apdirbimo technologijos laboratorija
  • Pažangių gamybos technologijų tyrimų centras

Šie įrenginiai yra nuo pažangiausios techninės ir programinės įrangos, skirtos pažangiems gamybos technologijų vystymui, logistikos modeliavimo, sistemų kūrimo įrankių, skirtų elektroniniam verslui, kompiuterizuoto projektavimo, iki virtualaus produkto kūrimo.

Departamentas taip pat aktyviai bendradarbiauja su pramone, vykdydamas bendrus mokslinių tyrimų projektus, konsultuodamas ir mokydamas įmonių schemas.

Šis tvirtas bendradarbiavimas tiek su vietos, tiek su regionų pramone, kartu su puikia įranga ir darbuotojų patirtimi suteikia studentams galimybę pasinerti į šią bendradarbiavimo aplinką, kuri jiems bus labai naudinga baigus studijas.

Vietos

  • General Office of Department of Industrial and Systems Engineering Room EF625, 6/F, Core F The Hong Kong Polytechnic University 11 Yuk Choi Road, Hunghom, Kowloon,, , Hong Kong

Klausimai