Keystone logo
Queen's University Belfast LLB įstatymas
Queen's University Belfast

LLB įstatymas

Belfast, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 800 / per year *

Stovykloje

* tarptautinis mokestis

Įvadas

Teisė nagrinėja santykius, sąveiką ir sandorius tarp asmenų, vyriausybės ir valstybės vietos, regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Turėdamas platų dėmesį ir taikymą, teisės laipsnis apima privačią ir viešąją teisę kartu su platesnėmis socialinėmis ir teisinėmis perspektyvomis. Išstudijuosite pagrindinius teisės aspektus ir išsiugdysite įvairius perkeliamus įgūdžius, susijusius su jūsų ateities karjeros trajektorija. Mūsų ryšiai su profesijomis, daugybė papildomų galimybių mokykloje ir labai niuansuotų įgūdžių rinkinio ugdymas padeda sukurti labai paklausius absolventus.

Teisės mokslo laipsnio akcentai

Teisė QUB užėmė 18 vietą JK pagal Complete University Guide 2021. Teisė užėmė 5 vietą JK pagal karjeros perspektyvas Times Good University Guide 2021.

Pasaulinės galimybės

  • Turėsite galimybę dalyvauti užsienio mainuose su partneriais universitetais Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Kinijoje.
  • Yra galimybių studijuoti ar dirbti užsienyje, remiant tokias programas kaip Erasmus ir Study USA. Tai gali žymiai padidinti studentų įsidarbinimo galimybes ir jiems atsiveriančias pasaulines galimybes.

Profesinės akreditacijos

  • Laipsnis suteikia studentams galimybę studijuoti modulius, reikalingus akademiniam teisinės kvalifikacijos etapui. Be to, studentams siūloma galimybė tyrinėti savo pomėgius paskutiniais metais su pasiūlytais moduliais, kurie leidžia jiems specializuotis tam tikroje srityje arba tiesiog gauti išsamesnį supratimą apie tai, kas yra „teisė“. Daugelyje šių modulių atsižvelgiama į įstatymą ir į įstatymus panašią sąveiką vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Pramonės nuorodos

  • Teisės studentai turi unikalią galimybę dirbti su pramonės lyderiais per komercinius informuotumo renginius ir kitus derybų užsiėmimus, kurie suteikia įžvalgos apie teisinės praktikos (ir paslaugų) pasaulį, bet taip pat suteikia geresnę įgūdžių tobulinimo patirtį.
  • Queen's teisės mokykla turi nusistovėjusią tradiciją reguliariai konsultuotis su profesionaliomis teisinėmis institucijomis ir geriausiomis tarptautinėmis advokatų kontoromis, o tai labai naudinga studentams.

Karjeros plėtra

  • Buvę studentai įgijo praktikos tokiose organizacijose kaip ES Taryba, Europos Komisija, Europos Parlamentas, Jungtinės Tautos (JT), Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO), Europos Taryba ir Thomson Reuters.

Pasaulinės klasės įrenginiai

  • 20 milijonų svarų sterlingų kainuojanti „Queen's“ mokykla siūlo studentams prieigą prie pasaulinio lygio patogumų, tokių kaip visiškai interaktyvus Moot Court kambarys, vieno mygtuko įrašų studija ir gerovės kambarys.

Tarptautiniu mastu žinomi ekspertai

  • Teisės mokyklos studentus dėsto pasaulyje pirmaujantys teisės, žmogaus teisių, kriminologijos ir socialinių-teisinių studijų ekspertai. Mūsų darbuotojai palaiko glaudžius mokslinius ryšius su profesijomis, vyriausybe ir pilietine visuomene.

Studentų patirtis

  • Mokiniai gali prisijungti prie daugelio mokinių vadovaujamų iniciatyvų mokykloje, įskaitant Teisininkų draugiją, Alternatyvų ginčų sprendimo draugiją, Moterų įstatyme grupę ir Gatvės teisės projektą. Kitos iniciatyvos apima Global Skills Project, LawPod, Queen's Student Law Journal, Lawyers Without Borders, studentų žurnalą „The Verdict“ ir Mooting Society.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Studentų atsiliepimai

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai