Keystone logo

Rollins Crummer Graduate School of Business

A logo

Įvadas

Rollins College Crummer Graduate School of Business absolventai yra prestižinį specialistai, paruošti konkurencingos pasaulio ekonomikos iššūkius. Jie jau įrodė save per hands-on mokymo ir patirtimi su geriausių verslo lyderių iš viso Floridoje ir visame pasaulyje. Mažas klasės aplinka, prieiga prie atskirti fakultetas ir tinklo absolventai užtikrinti studentai turi pasaulinio lygio įgūdžių, išteklių ir jungtys vadovauti visam gyvenimui.

Mes vertiname:

  • negrąžintų studentų ir jų vietą išimtiniais organizacijų įdarbinimas;
  • griežta verslo mokymas pagrįstas strateginis valdymas, mokė patyrę dėstytojai su aistra ir atsidavimas;
  • patirtinio mokymosi su pasaulinio dėmesio ir naudoti atitinkamą technologiją;
  • etiška lyderystė;
  • įvairovę darbo vietoje ir gyvenime;
  • informavimo ir paslaugas mūsų bendruomenėse;
  • Intelektinės įmokos, susiję su mūsų sudedamųjų dalių ir palaikė mūsų mokymo; ir
  • skatina bendradarbiavimą ir komandinį darbą.

Reitingai

Rollins College Crummer Graduate School of Business buvo pripažintas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu kai kurių iš labiausiai gerai laikytis organizacijų verslo pasaulyje.

BusinessWeek: # 1 Floridoje, Top 20 Tautos

Atliekamas kas dvejus metus, BusinessWeek žurnalas užėmė Rollins Profesionalus MBA programa # 1 Floridoje neakivaizdinių MBA programas 2015 m.

Lyderystė Kompetencija: # 1 Tautos

Rollins MBA į Crummer Graduate School of Business buvo pripažintas viršų lyderių ugdymo pedagogas pagal HR.com anketa 2016 Lyderystė Excellence apdovanojimų.

"Forbes": 52. į Tautos

Rollins Ankstyvasis Privalumas MBA yra reitinguojami 52-nacionaliniu ir Nr 1 tarp privačių verslo mokyklų Floridoje pagal žurnalo "Forbes", 2015 rugsėjį. Ši reitingavimo vyksta kas dvejus metus, ir mes nuosekliai reitinguojami tarp geriausių dviejų dieninių MBA Floridoje nuo 1999 m. Reitingai remiasi studento investicijų grąža per 5 metus nuo baigimo.

Prinstono peržiūrėti savo "Geriausias 296 verslo mokyklų: 2015 Edition"

Prinstono Apžvalga funkcijos Rollins MBA savo 2015 leidimas "The Best 296 verslo mokyklų."

Rollins College Reitingai

Be to, savo verslo mokykloje, Rollins College gavo aukščiausius reitingus iš nacionalinių leidinių visiems savo absolventas ir bakalauro programas. Už 22 metus iš eilės, US News & World Report "pateko Rollins tarp geriausių dviejų regioninių universitetų Pietų ir pirmasis Floridoje savo metinėse reitinge" Best kolegijose. "Rollins Kolegija taip pat užėmė 2 d regioninių universitetų pietus Geriausios kolegijos veteranų pagal US News & World Report ".

JAV Naujienos ir Pasaulio ataskaita

Rollins MBA buvo reitinguojami vienas iš dešimties mažiausiai brangių privačių verslo mokyklų šalyje US News and World ataskaitoje.

Rollins College & Winter Park

Rollins kolegijos miesteliu Winter Park, Florida, bus vieta jus įdomi kryžkelėje kultūros, komercijos ir profesinių galimybių. Popietė pėsčiomis palei Park Avenue-vos keli žingsniai nuo miesteliu-bus atskleisti jums keletas įdomių kultūrinių ir rekreacinių vietų, kad jums patiks kaip ne Rollins studentas.

Verslas Mūsų bendruomenė

Winter Park yra viena iš bendruomenių, sudarančioje didesnės Orlando Metropolitan, vienas iš 10 geriausių vietų šalyje verslui. * Orlandas yra tarptautinis verslo, įskaitant pagrindinių biurų Darden, "Disney", "Lockheed Martin", Tupperware ir dar daugiau.

Vietos

  • Rollins College Crummer Graduate School of Business Graduate Admissions 1000 Holt Ave.-2722 , 32789, Winter Park

Klausimai