Keystone logo
Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Įvadas

Rutgers verslo mokymas rengia studentus sėkmės - ne tik savo pasirinktose srityse, bet taip pat savo gyvenimą. Nuo mūsų išsamių bakalauro studijų į mūsų aukštą reitingą MBA programai, Rutgers švietimas yra gyvenimas keičiasi patirtimi, kuri suteikia studentams įgūdžių ir žinių, kad konkuruoti pasauliniu mastu, o plečiant savo dėkingi už tai, kaip veikia pasaulis. Daugelis apibūdinti jį kaip vieną iš labiausiai naudingas patirtis jų gyvenime - profesionaliai ir asmeniškai.

Bet ką daro RBS patirtį, skirtingą nuo kitų populiariausių reitingą mokyklose? Jūs rasite nacionaliniu aukščiausią reitingą programas įvairių sričių, įskaitant farmacijos, finansų ir tiekimo grandinės valdymas. Ir mūsų vieta suteikia lengvą prieigą prie karjeros galimybes Niujorkas / New Jersey srityje.

Tačiau dauguma studentų atkreipti dėmesį savo tikrą jausmą "įrengimo", kaip pagrindinis skirtumas RBS patirtį. Studentai beveik iš karto jaustis patogiai per mokyklos kultūrą. Ir todėl, kad mes teikiame aukščiausios reitingą švietimą apskritai mažesnę kainą nei kitų verslo mokyklų, studentai naudojasi daug didesnę investicijų grąžą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • New Brunswick

  New Brunswick Campus 100 Rockafeller Road, Piscataway, NJ 08854, 08854, New Brunswick

  • Newark

   Rutgers Business School—Newark 1 Washington Park | Newark, NJ 07102, 07102, Newark

   • Jersey City

    286 Washington Street, Jersey City, NJ 07302, 07302, Jersey City

    • Morristown

     161 Madison Ave, Morristown, NJ 07960, 07960, Morristown

     Klausimai