Keystone logo
Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Singapūras Aviation Academy "(SAS), Įsteigta 1958 metais, yra tarptautiniu mastu pripažintas mokymo padalinys Civilinės aviacijos administracijos Singapūro. Ji siūlo platų veiklos ir valdymo programas, kad lyginamosios tarptautiniai standartai ir geriausia praktika siekiant patenkinti mokymo poreikius pasaulinės aviacijos bendruomenei. SAS yra ICAO Regioninius mokymo centras Kompetencijos ICAO aviacijos saugumo mokymo centras, ICAO patvirtino Vyriausybė Sauga inspektorius mokymo centras, ICAO TRAINAIR, plius Visas narys.

Per savo keturių specializuotų mokyklų - Mokyklos aviacijos vadybos mokyklos aviacijos saugos ir saugumo, mokyklos oro eismo paslaugų ir mokyklos Airport pagalbos tarnybų - SAS išugdė daugiau nei 91.000 dalyvių iš 200 šalių ir teritorijų nuo 1958 m.

Nuosekliai būna prieš pokyčius, vykstančius tarptautinės civilinės aviacijos, SAS galės kurti naujas programas nėra lengvai prieinama kitur. SAS taip pat siūlo laipsnį ir diplomą programas per aljansus su gerbiamų nacionalinių ir užsienio mokslo institucijose.

Akademija suteikia galimybę dalintis informacija ir tinklų tarp vadovų ir specialistų tarptautinės civilinės aviacijos bendruomenei, organizuojant seminarus, konferencijas ir seminarus nuolat forumą. Ji taip pat rengia daug tarptautinių susitikimų metu ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip ICAO, APEC ir ACI organizuojamose konferencijose.

VIZIJA:

Kad pasaulyje Premier mokymo centre už civilinę aviaciją.

MISIJA:

Teikti aukščiausios kokybės mokymo ir žinių bei patirties pasidalijimą, už tarptautinės civilinės aviacijos pažangos.

Mūsų istorija

Kuklus pradžia

1950 - 1960, kaip ir daugelio institucijų, kad išaugo ir tapo baisus subjektai savo laukus, Singapūro Aviation Academy "prasidėjo mažas.

Pirmasis civilinės aviacijos mokymų mokykla buvo įsteigta oro eismo kontrolierių 1958 Paya Lebar oro uosto. Jame dalyvavo penkios vietos praktikantams kontrolierių. Po ketverių metų, tarptautiniai dalyviai buvo priimtas mokymo Oro navigacijos informacijos paslaugų ir aviacijos kartografijos. Jie rėmė pagal Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos techninės pagalbos programą.

Per metus, mokyklos augo gražu in-house mokymo apranga regioninio mokymo centre. Jis persikėlė 1972 metais į didesnes patalpas ir geresnių patalpos Seletar oro uosto.

pasiekti

1970 - 1980 Mokykla buvo pervadintas į Civilinės aviacijos mokymo centras (CATC), Singapūre. Tada buvo mokyti užsienio dalyviams reguliariai ne tik oro eismo paslaugų, tačiau oro uosto avarinių tarnybų, oro uostų valdymo ir operacijų. CATC pasiekė įspūdingą rekordą gaminti aukštos kokybės mokymą, kuris buvo unikalus Azijos-Ramiojo vandenyno regione. Jos sudėtingas ir individualų oro eismo kontrolės Treniruokliai buvo laikomi moderniausių regione.

Ji buvo paskirta ASEAN kompetencijos centro 1977 mokymams oro eismo kontrolės, orlaivių gaisrų gesinimo ir gelbėjimo tarnybų, taip pat oro navigacijos informacijos paslaugas.

siekiant aukšto

1990 ... ..

1990 metais centras buvo pervadintas vėl, kaip Singapūro Aviation Academy "(SAS). Pokytis atsispindi jo statuso sustiprinimo ir išplėtė vaidmenis, kaip Civilinės aviacijos tarnybos Singapūras (CAAS) orientuota atnaujinti į aviacijos personalo įgūdžius, siekiant patenkinti naujojo tūkstantmečio iššūkius. SAS pradėjo veikti iš savo dabartinės paskirtis pastatytas mokymo kompleksas 1992 m. Jis buvo oficialiai atidarytas 2 1992 Lap J. Mah Bow Tan, dėl susisiekimo ministro. Pagamintos ne iš JAV 50 milijonų JAV dolerių kainą, kompleksas yra įrengtas platų įrenginių sukurti unikalų bendrą mokymo aplinką.

Vietos

  • Singapore

    Singapore Aviation Academy 1 Aviation Drive , 499867, Singapore

    Klausimai