Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Samford University

Samford University

Samford University

Įvadas

Samford University yra svarbiausias nacionaliniu mastu įvertintas krikščioniškas universitetas. Įkurtas 1841 m., Samfordas yra 87-oji seniausia aukštojo mokslo įstaiga JAV. Įsikūręs Birminghame, Alabamos priemiestyje Homewood'e, universiteto miestelis užima apie 247 ha. Jis garsėja savo grožiu ir gruzinų-kolonijų stiliaus architektūra. Šiuo metu universitete studijuoja 5692 studentai iš 47 valstijų ir 28 šalių.

Samfordas yra aukščiausias Alabamos universitetas pagal nacionalinius reitingus, skelbia „The Wall Street Journal“. Be to, „The Wall Street Journal“ užima Samfordo trečią vietą šalyje pagal studentų įsitraukimą. JAV naujienų ir pasaulio ataskaita užima 40 vietą Samfordo už geriausią bakalauro dėstymą ir 100 vietą už geriausią vertę. „Kiplinger's Personal Finance“ už vertingumą ir prieinamumą užima 34-ą vietą Samforde tarp JAV privačių universitetų. Studentų ir dėstytojų santykis yra 13: 1.

Samfordas siūlo laisvųjų menų pagrindu sukurtas bakalauro programas ir savitą universitetinių ir profesinių mokyklų derinį per 10 akademinių mokyklų: menų, menų ir mokslų, verslo, dieviškumo, švietimo, sveikatos profesijų, teisės, slaugos, farmacijos ir visuomenės sveikatos. Universitete yra viena iš trijų akredituotų teisės mokyklų ir viena iš tik dviejų akredituotų vaistinių mokyklų Alabamoje. Samfordo „Beeson“ dieviškumo mokykla yra vienintelė visiškai akredituota absolventų dieviškumo mokykla, įsikūrusi Alabamoje. Carnegie aukštojo mokslo komisija universitetą priskiria doktorantūros / profesinei įstaigai.

Samfordo misija puoselėti studentų vystymąsi intelektualiniu, etiniu ir dvasiniu požiūriais yra puoselėjama per daugybę galimybių, įskaitant 166 studentų organizacijas, dalyvavimą visame pasaulyje daugiau nei 19 skirtingų šalių ir daugiau nei 180 kursų, apimančių bendruomenės tarnybą. Be to, bakalauro studijų studentai baigia pagrindinę Samfordo programą, suteikdami gerai suapvalintą laisvųjų menų pagrindą. Rezultatas - labai pritaikyta edukacinė patirtis, kurios dėka 97% absolventų dirba arba tęsia studijas per šešis mėnesius nuo studijų baigimo.

Samfordo strateginiame plane nurodomos keturios pagrindinės sritys: pabrėžti studentų sėkmę, sustiprinti mūsų bendruomenę, išplėsti savo galimybes ir užtikrinti finansinę galią. Palaikydamas tolesnį šio strateginio plano vystymąsi, 2016 m. Rudenį universitetas pradėjo kapitalo kampaniją, pavadintą Forever Samford. Šešerius metus truksianti 300 milijonų dolerių kampanija skirta naujiems finansiniams ištekliams remti studentų stipendijoms, akademinėms programoms ir kapitalo projektams remti. Samfordas palaiko didelę investiciją, kurios bendra suma yra 301 mln. USD (2019 m. Birželio mėn.), Ir tai padeda remti stipendijas, galimybes studijuoti užsienyje, bendrąsias operacijas ir kitas programas. Be pagrindinio Homewood miestelio, universitetui priklauso namas Marione (Alabamos valstijoje), naudojamas kultūros tyrimams ir aptarnavimui, ir „Daniel House“ - studijų centras, esantis Londono širdyje, Anglijoje, netoli Kensingtono parko.

Samfordo 52 838 absolventai sudarė daugiau nei 60 JAV Kongreso narių, aštuonis valstijų gubernatorius, du JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjus, vieną JAV valstybės sekretorių, keturis Rodo mokslininkus, daugybę „Emmy“ ir „Grammy“ apdovanojimų pelniusių menininkų, du nacionalinio futbolo trenerių trenerius ir Pulitzerio ir Nobelio taikos premijų gavėjai.

Universitetas vykdo 17 tarpkultūrinių sporto šakų - aštuonių vyrų ir devynių moterų - sportą, kuris dalyvauja NCAA I skyriaus lygyje. „Samford Bulldogs“ iškovojo 40 konferencijų čempionatų nuo prisijungimo prie 2008 m. Pietų konferencijos. Samfordo atletikos komandos 2018–2019 mokslo metais mėgavosi 97% absolventų pasisekimo koeficientu (GSR), kurį apskaičiavo ir paskelbė NCAA. Tais mokslo metais Samfordas užėmė pirmąją vietą Alabamoje ir 18-ą vietą pagal GSR tautą tarp visų kolegijų ir universitetų NCAA I skyriaus lygyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Birmingham

    Lakeshore Parkway,800, 35229, Birmingham

    Klausimai