Keystone logo
San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

Įvadas

San Joaquin College of Law svarbiausias tikslas yra jūsų, kaip advokato, asmeninis augimas. Nuo mūsų ikimokyklinių studijų įgūdžių kurso iki daugybės praktikos kursų, įtvirtintų mokymo programoje, pamatysite savo potencialų žiedą. Klasių dydis yra nedidelis - vidutiniškai po 25 studentus vienoje sekcijoje, suteikdama neprilygstamą galimybę bendrauti su savo profesoriais ir klasės draugais.

SJCL siūlo tvirtą teisinį išsilavinimą, kuris neriboja karjeros ar gyvenimo pasirinkimo dėl stulbinančių skolų. Per 40 metų istoriją daugiau nei 84% SJCL absolventų išlaikė Kalifornijos advokatūros egzaminą. Tačiau SJCL siekia ugdyti studentus, kad jie galėtų verstis advokato praktika ir būti iškiliais teisininkais - intelektualiai, etiškai ir asmeniškai - ne tik praeiti barą.

Praktinės patirties galimybių yra daug. Naujosios Amerikos teisinės klinikos studentai per metus padeda šimtams legalių imigrantų, nagrinėdami bylas prižiūrint profesoriui nuo priėmimo iki sprendimo. Užsienio reikalų federaliniuose ir valstijų teismuose, apygardų advokatų biuruose, administracinėse agentūrose, teisinę pagalbą ir privačias firmas galima lengvai gauti, taip pat yra galimybių įsidarbinti raštvedyboje.

Teisės mokykla yra patirtis ir procesas. Per jį atrandi, kad esi pajėgus daugiau nei kada nors svajojai. Šiems gebėjimams yra vieta ir poreikis San Joaquin slėnyje. Regione visada buvo galimybių įsidarbinti, net kai kitose vietovėse jų buvo mažai. Jūsų realaus gyvenimo patirtis klinikose, eksterjeruose ir advokatų kontorose teisės studijų metu natūraliai virsta advokato pareigomis įstojus į advokatūrą.

Vietos

  • Clovis

    5th Street,901, 93612, Clovis

    Klausimai